Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Švietimo svajonė

CCSS didžiuojasi nustatymo švietimo darbotvarkę ambicingų jaunų žmonių. Mūsų studentų pasiekimus ir mūsų absolventai sėkmingai atspindi mūsų siekį paversti jo įkvėpti į pasiekimas.

CCSS ... įkvepiantis išsilavinimą.

Apie mus

Kembridžo centras Šeštosios formos yra nustatytos ir pirmaujanti nepriklausoma šeštojo Form "koledžas siūlo aukštos kokybės vieno ir dviejų metų GCSE ir A lygio kursus.

Per pastaruosius 35 metų CCSS sukūrė įspūdingą reputaciją skatinti, sėkmė orientuojasi išsilavinimą, parengti studentus universitete ir visam gyvenimui.

CCSS įsikūręs pačiame akademinės Cambridge, apsuptas kolegijų Kembridžo universitete.

Mūsų mažos klasės dydžių ir pirmos klasės mokymas leidžia pasiekti ir skatinti ambicijų ir pasitikėjimo savimi. Su tiek dieną ir internatinėse vietose ir plataus tarptautinio studentų mišinio, JK ir užsienio studentai klestėti ir pavyks.

Tarptautiniai studentai yra siūloma įvadas į JK švietimo sistemą per mūsų Tarptautinė vasaros mokykla programos ar mūsų akademinio Foundation Course, arba gali pasirinkti stoti į pilną akademinį GCSE ir A lygio kursus.

UK studentai taip pat gali patirti "degustatorius" gyvenimo ne CCSS, sujungiant į vieną iš dviejų mūsų Velykų Patikrinimo kursų ar trumpą vasaros kursas - kurie abu yra skirti padėti studentams iš nepriklausomų ar valstybinėse mokyklose įgyti šių papildomų ženklų, kad padaryti skirtingai rūšių.

Sveiki atvykę į CCSS ... įkvepiantis išsilavinimą. Laukiame susitikimo su Jumis.

Švietimas, kad tiktų jums

Mūsų mokytojai ir jie sukurti neįvykdyti mokymasis, kai kurie iš mažiausių klasės dydžių visur Jungtinėje Karalystėje, reiškia mūsų studentai turi visą laiką ir dėmesį jiems reikia mokytis ir įgyti mokymosi įgūdžius. Unikaliai palanki atmosfera CCSS užtikrina mūsų studentų gebėjimus ir akiratį nuolat ginčijo ir išplėstas.

CCSS - inspektorių nuomonė

"Kolegija siekia suteikti išsilavinimą, kuris padeda visiems mokiniams pasiruošti, ir už jos ribų programą, pagal poreikius ir galimybes suaugusiųjų gyvenimą."

ISI ataskaita 2013

"THE bruožas yra arti harmonija ir draugystė kad sukūrė tarp šių jaunų žmonių. Įvairovė yra švenčiama ir kolegijos kultūra aiškiai parodė pagarbą parodytą tarpusavyje. "

Ofsted 2010

CCSS privalumas

Jūsų kursus ir mokymosi yra pritaikyti, kad tiktų jūsų stilių ir savo ambicijas.

Įkvepiantys mokytojai, smulkūs mokslą grupės, neprilygstamą pasirinkimas dalykai, papildomų studijų laikas ir, žinoma, entuziastingi studentai visi prisidėti, kad savo gyvenimą ne CCSS Pasakų mokymosi patirtį.

Mažos klasės dydžių (vidutiniškai šeši) Puikus tautybės mišinys (40% Jungtinės Karalystės / 60% ES ir tarptautiniu) Iki 7,5 akademinės valandos kartą per tema per savaitę iki tokio lygio Neįvykdyti mokymo aukštos kvalifikacijos darbuotojų Nepralenkiama tinklų kūrimo galimybes su akademiniais, socialiniais ir verslo kontaktų Įvairūs ir švietimo užklasinę programa, sporto ir kultūros veikla Puikus UCAS parama ir universitetų progresavimo Visi pasienyje gyvena vienos apgyvendinimo CCSS pavyko rezidencijos Palaikomoji ir rūpestinga aplinka, kuri skatina savarankiškumą ir brandą

"Individas dėmesį nuo pasaulinio lygio mokytojų yra neįvykdyti." Hadley Freemanas, Baigė CCSS, dabar žurnalistas "The Guardian".

Rezultatai ir šalis

Iki 200 studentų iš JK ir visame pasaulyje atvyksta į CCSS kasmet baigti vidurinį išsilavinimą iki progresuoja į universitetą. Visais atvejais, mūsų rezultatai rodo, kad studentai labai naudinga mažos klasės dydžių, patyrę ir skatinti mokymą, ir individualių asmens vadovėliai. Dauguma CCSS studentams pasirinkti tęsti mokymąsi universitetuose, Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje. Daugelis patiko sėkmė JK geriausių universitetų, įskaitant Kembridžo, Oksfordo, LSE, Imperial ir kt.

Su studijų dalykų nuo Tarptautinio verslo ir teisės ir medicinos mūsų akademiniai pasiekimai yra aiški. Menų mes taip pat tobulėti, su CCSS absolventai reguliariai siūloma vietas pirmaujančių kūrybinių institucijų, pavyzdžiui Centrinė St Martin'S, Londonas.

Daugelis mūsų studentų pasiekti rezultatų už savo pradinius lūkesčius, todėl mūsų "pridėtinės vertės" tikrai įspūdingą statistiką. Galime būti tikri, kad jie palieka mus galėtų tęsti savo ambicijas, pasiektas jų geriausia, su daug pasiekti A * pažymius reikalingas labiausiai konkurencingų pasaulio universitetų.

Pavyzdžiui 2015 metais penki studentai gavo pasiūlymų iš Oksfordo ir Kembridžo, iš kurių trys paėmė savo vietas šį rugsėjį, vienas pasuko žemyn Kembridžo naudai Durham, ir vienas nuėjo į Edinburgą.

CCSS yra vienas iš sėkmingiausių mokyklų ir kolegijų šalyje pasiekti Oksfordo ir Kembridžo vietą, nes didesnis procentas mūsų studentams pasiekti Oxbridge sėkmės nei bet kuriame panašių mokyklose ar kolegijose mes žinome. Išsamesnė informacija apie visus 2015 m rezultatus ir priemiesčiuose, spauskite žemiau esančią nuorodą (pilną sąrašą egzaminų rezultatų paskutinis mokslo metų yra prieinama paprašius nuo pagrindinės mokyklos biure).

Paslaugos

CCSS turi dvi centrines mokymo svetaines ir penkis įlaipinimo rezidencijas. Viskas yra pačiame Kembridžo centre per kelias minutes vienas nuo kito ir Kembridžo miesto centro (pėsčiomis ar dviračiu, bet šiek tiek ilgiau automobilyje!) Mūsų universitete atspindi mūsų stilių ir etosas: Aukštos kokybės, Tikslo ir milijoną mylių nuo tradicinės mokyklos aplinkoje. Mūsų kolegialus Set-up skatina savo studentus kuo geriau panaudoti pirmos klasės mokymo įranga, ramaus ir gerai įrengtas kabinetuose ir modernių ir gerai paskirtų socialinių erdvių.

mokymas

Mūsų mokymo pastatus sudaro specialistų laboratorijas mokslai, gerai įrengtas, šviesus kabinetuose ir visą komplektą už vizualiųjų menų. Mūsų IT nuostata yra antra, nė, su Superfast plačiajuosčio veikia per laidinę, ir "WiFi" tinklų ir unikaliai turtinga parsisiųsti ribų.

įsodinimas

Mūsų pensionus teikti 130 patrauklus, visiškai pritarė paprastais kambarių, aukšto lygio ir visą puikus "iš namų į namus". Dauguma mūsų kambariuose yra atskiri vonios kambariai ir yra geras pasirinkimas įvairių stilių, kad atitiktų individualius skonius.

Pensionus pat gaus naudos iš Superfast plačiajuosčio ryšio, kuris palaiko ryšius su namų ir geriausią prieigą prie akademinių išteklių.

VEIKLA

Visi studentai yra skatinami patirti platų sporto, meno, kultūros ir laisvalaikio veiklą. Mes komanda su pagrindinių mūsų kultūros bendrininkų kai tai prideda vertę mūsų studentams. Pavyzdžiui, mes pasidalinti sporto įrenginius su Kembridžo universiteto: Mūsų namų futbolo aikštė yra Pembroke College, kur studentai Mėgaukitės aukštos kokybės įrenginiai, taip pat pažvelgti į universitetinį gyvenimą.

Kembridžo turi tiek daug pasiūlyti ir mūsų mokymo ir gyvenamųjų vietų yra per keletą minučių Dengti teniso kortai, aukščiausios klasės sporto aikštelės, olimpinio dydžio baseinu ir sporto salėse.

Dėstytojai ir darbuotojai

CCSS sistema

Pamatinių unikalų stilių CCSS yra pastoracinis sistema, kuri skatina efektyvų bendravimą tarp visų darbuotojų, studentų ir jų tėvų. Kiekvienas studentas yra skiriama asmens globėjas, kuris glaudžiai bendradarbiauja su jų ir jų tėvų, mokytojų ir įlaipinimo darbuotojų visą jų laiką CCSS. Mes turi bendrą tikslą: užtikrinti, kad studentai galėtų veiksmingai pereiti prie savarankiškumo ir atsakomybės. Per savo kartą CCSS, studentai bus remiama siekiant akademinę sėkmę, asmeninį tobulėjimą ir turtingą kultūrinį ir užklasinę patirtį.

Darbas su kiekvieno individo

Pamoka Komanda susideda iš daugiau nei 20 patyrusių ir skirta darbuotojams, kurie atitinka jų tutees atskirai kiekvieną savaitę. Į "pamoka" suteikia apsaugotą laiko apsvarstyti tokius klausimus, kaip:

Pagalba tyrimo, laiko valdymo ir peržiūros įgūdžių Pažangos stebėjimas ir teikti grįžtamąjį ryšį Parama ryšius su mokymo personalo, siekiant padėti jums įveikti dalykines sunkumų Galimybės aptarti visus asmeninius rūpesčius Referalai mūsų SIŲSTI departamento turėtų kilti tam tikrų sunkumų, kurių mokymosi proceso Rekomendacijos dėl pasirenkant tinkamus studijų kursus su specialistų Karjera Profiliavimo Intensyvi pagalba UCAS paraiškos proceso ir asmeninio pareiškimo parengimą Paraiškos atitinkamą universitetinį informacijos ir degustavimo Days pvz inžinerinę patirtį stažuočių / Medicina darbas šešėliai / Teisė seminarai ir Headstart kursai Skatinti jus, kad dauguma iš švietimo ir kultūros galimybių būdamas Kembridžo pvz Kembridžo universiteto atvira viešą paskaitą programos ir astronomijos viešos paskaitos institutas.

Patekimo į rinką reikalavimai

Jei turite GCSE egzaminus, standartinis reikalavimas mūsų 2-jų metų Lygis programa skirta studentams, buvo pasiekta lygiai A * C ne mažiau kaip penkerius temomis, įskaitant anglų ir matematikos. Jei nebuvo studijuoja GCSE mes vertiname Jūsų prašymą individualiai.

Kadangi kiekvienas užsienio šalis turi savo švietimo sistemą nėra vieno įrašas reikalavimas. Mūsų patirtis vertinant užsienio mokyklų nuorašai ir EB tipo tyrimo sertifikate (nuo Europoje, Azijoje, Afrikoje, NVS, JAV ir tt), tai reiškia, kad mes galėsime padaryti pagrįstą sprendimą gana greitai, remiantis jūsų praeities ar būsimų kvalifikaciją. Ataskaitos ir protokolus iš savo dabartinių ar ankstesnių mokyklų bus svarbu. Mes visada paskatintų ateina į interviu CCSS, jei įmanoma, ir jei jūs negalite nueiti asmeniškai mes su jumis kalbėti per Skype video nuorodą.

Kas Anglų kalbos lygis man reikia prisijungti prie CCSS?

Tai nėra būtina turėti oficialų anglų kalbos kvalifikacija, kai jūs prisijungti CCSS, bet susidoroti su tokio lygio tyrimo Jums reikia anglų kalbos lygį yra bent lygiavertis IELTS 5.0. Dėl vienerių metų A lygio programą anglų lygis bent IELTS 6.0 yra būtinas, bent 6,0 raštiško komponentas. Dėl GCSE jums reikia bent IELTS 4.5, ir mūsų pasirengimo programą reikia iš 4,0 minimalus.

Mes padaryti savo šnekamosios anglų vertinimą ne interviu, nes jis yra labai svarbus jūsų mokymosi, kad jūs galėsite tinkamai dalyvauti pamokose. Jei jūsų gimtoji kalba nėra anglų, mes suteiksime Jums su ESL pamokų programą, kaip mūsų reikalavimas yra, kad jums būtų aukšto lygio anglų sėkmės universitete.

Vietos

Kembridžas

Cambridge Centre for Sixth-form Studies

Address
4-5 Bene’t Place, Lensfield Road
CB2 1EL Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1223 716890