Cambridge International Education Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

kas mes esame

Mes esame specialistai versle ir vadyboje Švietimo ir anglų kalbos mokymą, pasaulio leidybos profilyje parašęs ir sukūrė tekstus ir serijas didžiųjų leidėjų pvz Pearson ir Kaplan su daugiau nei 10 mln pardavimų visame pasaulyje, įskaitant pagrindinių tekstų kinų, rusų ir daugelį kitų kalbų ,

Turime didelę patirtį konsultavimo ir mokslinių tyrimų įstaigas, kaip antai OECD ir didelių tarptautinių bendrovių, ir žinoma, įteisinimo, išorės nagrinėjant ir plėtoti mokymosi medžiagą daugelio JK ir tarptautinių universitetų.

CPTK taip pat turi aukšto lygio patirties vykdomosios švietimo ir teikimo ir vertinimo platų anglų kalbos kvalifikaciją, įskaitant Pearson Test of English (PTE Akademinė) ir IELTS. Mes paskirtas oficialiu Cambridge bandymų centras PTE Akademinės. CPTK taip pat yra bendra savininkas Kembridžo Seminarai kolegijoje įsikūręs Cambridge, UK, kur mūsų CPTK pirmininkas, profesorius Stuartas lenta, yra pagrindinė.

Ką mes darom

ką mes darom

Mes sukurti ir pristatyti aukštojo mokslo programas, kaip antai Fondas kursai, bakalauro, iš anksto magistro ir magistro programų versle ir vadyboje, taip pat anglų mokymo programomis.

Mūsų Pasirengimo universitetas programos aprūpinti studentus su žinių, įgūdžių ir kalbų gebėjimų sėkmingai vykdyti laipsnį ir magistro programas anglų kalba kalbančių universitetų.

Mes taip pat kurti, pristatyti ir įvertinti modulius, susijusius tose studijų ir magistro programų iš aukštojo mokslo institucijų ir universitetų asortimentą Jungtinėje Karalystėje ir tarptautiniu mastu. CPTK taip pat turi didelę patirtį kuriant on-line ir nuotolinio mokymosi medžiagos versle ir vadyboje už bakalauro ir magistro kursų, įskaitant akredituota Pearson / Edexcel.

Per mūsų anglų mokymo programų mes sukurti ir pristatyti konkretiems poreikiams pritaikytą mokymą už institucijų ir valstybinių agentūrų visame pasaulyje diapazone.

Mūsų biurai

Mūsų biurai įsikūrę istoriniame ir gražioje miesto Kembridžo, Anglijoje. Kembridžo ribojasi su M11 ir A14 kelių, ir yra maždaug 49 minučių nuo Londono Kings Cross pagal non-stop traukiniu, su kitais geležinkelių jungtis į Norwich, Birmingham ir kitur. Taip pat netoli Londono Stanstedo oro uosto.

Vietos

Kembridžas

Address
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX Kembridžas, Anglija, Jungtinė Karalystė