Oficialus aprašymas

Naujų pilotų poreikis niekada nebuvo didesnis. Per artimiausius 20 metų komerciškai aviacijos sektoriui numatoma dvigubai padidinti, todėl jaunajai vyrų ir moterų, siekiančių karjeros virš debesų kaip oro linijų pilotai, yra įdomi proga.

CAE prognozuoja, kad per ateinančius 10 metų bus reikalinga 255 000 naujų oro linijų pilotų, kad būtų išlaikytas komercinio oro transporto pramonės augimas. Greitas laivyno išsiplėtimas ir aukšto lygio bandomųjų išėjimo į pensiją greitis kelia papildomą poreikį išplėsti 180 000 pirmųjų pareigūnų į naujus aviakompanijų kapitonus, daugiau nei per bet kurį ankstesnį dešimtmetį. Šie skaičiai reiškia, kad daugiau nei 50% pilotų, kurie 10 metų skris į pasaulio komercinius orlaivius, dar nepradėjo mokymų. Turi būti 70 naujų tipo tipo pilotų, kurie savo karjerą pradeda su oro linijomis kiekvieną dieną per ateinančius 10 metų!

Kas yra CAE ?

70 metų kompetencijos
Sužinokite, kaip plaukioti su CAE ir padaryti savo svajonę tapti pilotu realybe. CAE yra pasaulinė civilinės aviacijos, gynybos ir saugumo mokymo bei sveikatos priežiūros paslaugų rinkos lyderė. Remdamiesi 70 metų patirtimi pirmaujančių pramonės šakų srityje, mes esame mokymų partneriai, pasirinkdami pasaulio oro linijas ir pasaulinį lėktuvų simuliatorių gamybos lyderį. Sužinokite su mumis ir būkite pilotais CAE !
CAE mokymo programos apima visą profesionalių pilotų gyvavimo ciklą, todėl mes galime suteikti jums reikalingą mokymo visą karjerą nuo kariūnų iki kapitono. Tai yra dalis to, kodėl kiekvienais metais traukiniai su mumis vyksta daugiau nei 120 000 pilotų. Visame pasaulyje 50 mokymo vietų, CAE yra didžiausias civilinės aviacijos mokymo tinklas pasaulyje, teikiantis mokymus apie plačiausią aprėpties gamybos ir eksploatavimo orlaivių modelių aprėptį.
CAE vadovauja pramonei bandomajam naudojimui
Tenkindami daugiau nei 300 oro linijų bendrovių mokymo poreikius visame pasaulyje, daugelis mūsų siekia įdarbinti geriausius savo aviakompanijos talentus. Su daugybe aviacijos akademijų, įsikūrusių visame pasaulyje ir mūsų aviacijos įdarbinimo tarnybose, jokios kitos organizacijos nepateikia daugiau pilotų su daugiau oro linijų nei CAE .

CAE yra didžiausias ab initio skrydžių mokymų tinklas pasaulyje, turintis pasaulinio lygio skrydžio mokyklas šiose vietose:

 • Briuselis, Belgija
 • Gondija, Indija
 • Madridas, Ispanija
 • Melburnas, Australija
 • Oxford, UK
 • Pertas, Australija
 • Phoenix - Falcon Field, JAV
 • Rae Bareli, Indija

Atsižvelgiant į daugiau nei 85 metų bandomojo mokymo patirtį, CAE kariūnų bandomojo mokymo programos yra orientuotos į pirminį mokymą, skirtą norintiems pilotiems visame pasaulyje. Programų asortimentas apima CPL, ATPL ir MPL mokymo maršrutus, kurie visi jungia pagrindinius pagrindinius mokomuosius kursus su aukštos kokybės skrydžio instrukcijomis, pateiktomis pagal nacionalinės aviacijos institucijos reikalavimus. Kuriant daugiau kaip 170 orlaivių parką, CAE turi išteklius ir patirtį kasmet mokyti iki 2000 karių pilotų.

Kodėl CAE

 • Vibrant Campus Life
 • Tvirto mezgimo bendruomenė
 • Didžiosios skrydžio mokyklos vietos
 • Naujausias orlaivių laivynas
 • Tūkstančiai patenkintų kariūnų
 • Nuolatinis karjeros palaikymas
 • Interaktyvus mokymasis
 • CAE Global Training Network
 • CAE Parc Pilot Resources

CAE mokymo patirtis

Mūsų skrydžio instruktoriai

Kadatams suteikiant žinias ir įgūdžius, būtinus, kad jie galėtų saugiai ir efektyviai skraidyti komerciniais lėktuvais, mūsų programas moko praktiniai, ekspertų skrydžių instruktoriai, kurie praeina metų patirties realybėje į mokymosi aplinką klasėje.

Saugumas

Mūsų įrenginiai yra įrengti pagal naujausias technologijas, taikant naujausias pramonės gaires ir taisykles. CAE yra pirmoji pasaulyje aviacijos akademija, kuri eksploatuoja orlaivius, kuriuose įdiegtos individualios skrydžio duomenų valdymo sistemos ir eismo informavimo technologijos. Šios sistemos skrydžio metu įrašo duomenis, garso ir vaizdo įrašus, leidžiančius studentams iš karto pasibaigus skrydžiui atskleisti informaciją ir leisti CAE rinkti statistines tendencijas ilgesnės trukmės saugumui ir našumui.

Šeimos jaustis

Mūsų moksleiviai mums sako, kad šeimos nariai jaučiasi taip, kad rezonuoja mūsų akademijose, iš tiesų mus atskiria nuo kitų aviacijos akademijų. Mūsų komanda, skirta klientų aptarnavimui ir instruktorių personalui, leidžia jums jaustis tiesiai namuose ir palaikyti visą savo mokymą pastoracine pagalba, o asmeninę - vienoje mokymo pamokoje. Mes aistringai supranta, ką darome, ir esame pasiryžę padaryti savo bandomąjį sapną realybe.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


CAE

CAE "Integrated Airline Transport Pilot License" (ATPL) programose studentai, turintys mažai arba visai neturėdami ankstesnio skrydžio patirties, į komercinio bandomosios ... [+]

CAE "Integrated Airline Transport Pilot License" (ATPL) programose studentai, turintys mažai arba visai neturėdami ankstesnio skrydžio patirties, į komercinio bandomosios licencijos (CPL) lygį su "užšaldyto ATPL" ir "Multi-Engine" (ME) prietaisų įvertinimu (IR) maždaug 18 mėnesius ir buvo sukurtos kartu su pirmaujančiomis oro linijomis.

Kurso apžvalga

1 etapas: teorinių žinių mokymas

Sužinokite viską apie ATPL susijusią teoriją 14 dalykųKlasė ir kompiuterinis mokymasMaždaug 750 valandų arba 7-8 mėnesiųVieta: Oksfordas, Didžioji Britanija

2 etapas: Fondo skrydžio mokymas... [-]

Jungtinė Karalystė Oksfordas Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAE

Mūsų "Integrated ATPL - Madrid" programa leidžia treniruotis 3 iš mūsų pasaulio vietovių, su pagrindine mokykla Madride, Ispanijoje, ir skrydžio treniruotėmis į Phoenixą, ... [+]

CAE integruotojo oro linijų piloto licencijų (ATPL) programose studentai, turintys mažai arba visai neturėdami ankstesnio skrydžio patirties, į komercinio bandomosios licencijos (CPL) lygį su "užšaldyto ATPL" ir "Multi-Engine" priemonės įvertinimu (MEIR) maždaug per 18 mėnesių ir buvo sukurtos kartu su pirmaujančiomis oro linijomis.

Mūsų " Integrated ATPL - Madrid" programa leidžia treniruotis 3 iš mūsų pasaulio vietovių, su pagrindine mokykla Madride, Ispanijoje, ir skrydžio treniruotėmis į Phoenixą, JAV ir Oksfordą, JK.

Kurso apžvalga

1 etapas: teorinių žinių mokymas

Sužinokite viską apie ATPL susijusią teoriją 14 dalykųKlasė ir kompiuterinis mokymasMaždaug 750 valandų arba 7-8 mėnesiųVieta: Madridas, Ispanija... [-]
Ispanija Madridas Jungtinė Karalystė Oksfordas Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas  + 2 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
18 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAE

CAE Gondia siūlo tikslinę 19 mėnesių programą, skirtą pasirengti tapti profesionaliu oro linijų pilotu. ... [+]

CAE Gondia siūlo tikslinę 19 mėnesių programą, skirtą pasirengti tapti profesionaliu oro linijų pilotu. Visi kursai atitinka Tarptautinės civilinės aviacijos organizacijos (ICAO) ir Civilinės aviacijos generalinio direktorato (DGCA) mokymo programų standartus. Sėkmingai baigus, jūs gausite visus tinkamus ab initio įvertinimus, įskaitant komercinę piloto licenciją (CPL) su prietaiso įvertinimu (IR) ir "Multi-Engine Rating" (ME).

Jūs būsite apmokyti naudodamiesi geriausia patirtimi, sukaupta iš CAE patirties rengiant profesionalius pilotus visame CAE pasaulinio mokymo centro tinkle, kuriame kasmet traukia dešimtys tūkstančių oro linijų ir verslo aviacijos pilotų.... [-]

Indija Gondija
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
19 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAE

CAE integruotojo oro linijų piloto licencijos (ATPL) programos maždaug 18 mėnesių imasi studentų, kurių praeities skrydžio patirtis yra mažai arba visai neegzistuoja, su ... [+]

CAE integruotojo oro linijų piloto licencijos (ATPL) programos maždaug 18 mėnesių imasi studentų, kurių praeities skrydžio patirtis yra mažai arba visai neegzistuoja, su komercinio bandomosios licencijos (CPL) lygiu su "užšaldytu ATPL" ir "Multi-Engine Instrument Rating" (MEIR) buvo sukurtos kartu su pirmaujančiomis oro linijomis.

Kurso apžvalga

1 etapas: teorinių žinių mokymas

Sužinokite viską apie ATPL susijusią teoriją 14 dalykųKlasė ir kompiuterinis mokymas (CBT)Maždaug 750 valandų arba 7-8 mėnesiųVieta: Briuselis, Belgija

2 etapas: Fondo skrydžio mokymas

Sužinokite, kaip plaukioti solo vieno variklio stūmokliniu orlaiviuLėktuvų ir treniruoklių treniruotėsNepatogumų prevencijaMaždaug 145 valandos arba 5-6 mėnesiaiVieta: Phoenix, Arizona, JAVAtlikite savo komercinio bandomosios licencijos (CPL) įgūdžių testą... [-]
Jungtinė Karalystė Oksfordas Belgija Steenokkerzeel Jungtinės Amerikos Valstijos Feniksas  + 2 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
CAE

Kai CAE , mes manome, kad derinant "Multi-Crew Bendradarbiavimas" (MCC) ir "Jet Orientation Course" (JOC) į vieną 40 valandų kursą pasiekiamas geresnis mokymo gradientas. ... [+]

Kai CAE , mes manome, kad derinant " Multi-Crew Bendradarbiavimas" (MCC) ir "Jet Orientation Course" (JOC) į vieną 40 valandų kursą pasiekiamas geresnis mokymo gradientas. Mūsų bendras MCC / JOC kursas siūlo visą MCC ir JOC kursų turinį, bet lygiai tolygiau.

Šis kursas atitinka EASA reikalavimus.

Kurso apžvalga

Kurso trukmė yra maždaug 15 darbo dienų:

2 dienos klasėje pagrįstų žmogiškųjų veiksnių mokymas3 dienos klasėje grindžiamas techninis mokymas10 dienų (40 valandų) praktinio mokymo Boeing 737-400 arba CRJ200 simuliatoriusKurso turinys

Kursų turinys apima:

KomunikacijaLyderystė ir komandinis darbasSituacijos supratimas (grėsmė ir klaid... [-]
Jungtinė Karalystė Oksfordas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

CAE - Promotional Video

CAE Global Academy - Flight School Network