CAE

Įvadas

Oficialus aprašymas

Naujų pilotų poreikis niekada nebuvo didesnis. Per artimiausius 20 metų komerciškai aviacijos sektoriui numatoma dvigubai padidinti, todėl jaunajai vyrų ir moterų, siekiančių karjeros virš debesų kaip oro linijų pilotai, yra įdomi proga.

CAE prognozuoja, kad per ateinančius 10 metų bus reikalinga 255 000 naujų oro linijų pilotų, kad būtų išlaikytas komercinio oro transporto pramonės augimas. Greitas laivyno išsiplėtimas ir aukšto lygio bandomųjų išėjimo į pensiją greitis kelia papildomą poreikį išplėsti 180 000 pirmųjų pareigūnų į naujus aviakompanijų kapitonus, daugiau nei per bet kurį ankstesnį dešimtmetį. Šie skaičiai reiškia, kad daugiau nei 50% pilotų, kurie 10 metų skris į pasaulio komercinius orlaivius, dar nepradėjo mokymų. Turi būti 70 naujų tipo tipo pilotų, kurie savo karjerą pradeda su oro linijomis kiekvieną dieną per ateinančius 10 metų!

Kas yra CAE ?

70 metų kompetencijos
Sužinokite, kaip plaukioti su CAE ir padaryti savo svajonę tapti pilotu realybe. CAE yra pasaulinė civilinės aviacijos, gynybos ir saugumo mokymo bei sveikatos priežiūros paslaugų rinkos lyderė. Remdamiesi 70 metų patirtimi pirmaujančių pramonės šakų srityje, mes esame mokymų partneriai, pasirinkdami pasaulio oro linijas ir pasaulinį lėktuvų simuliatorių gamybos lyderį. Sužinokite su mumis ir būkite pilotais CAE !
CAE mokymo programos apima visą profesionalių pilotų gyvavimo ciklą, todėl mes galime suteikti jums reikalingą mokymo visą karjerą nuo kariūnų iki kapitono. Tai yra dalis to, kodėl kiekvienais metais traukiniai su mumis vyksta daugiau nei 120 000 pilotų. Visame pasaulyje 50 mokymo vietų, CAE yra didžiausias civilinės aviacijos mokymo tinklas pasaulyje, teikiantis mokymus apie plačiausią aprėpties gamybos ir eksploatavimo orlaivių modelių aprėptį.
CAE vadovauja pramonei bandomajam naudojimui
Tenkindami daugiau nei 300 oro linijų bendrovių mokymo poreikius visame pasaulyje, daugelis mūsų siekia įdarbinti geriausius savo aviakompanijos talentus. Su daugybe aviacijos akademijų, įsikūrusių visame pasaulyje ir mūsų aviacijos įdarbinimo tarnybose, jokios kitos organizacijos nepateikia daugiau pilotų su daugiau oro linijų nei CAE .

CAE yra didžiausias ab initio skrydžių mokymų tinklas pasaulyje, turintis pasaulinio lygio skrydžio mokyklas šiose vietose:

 • Briuselis, Belgija
 • Gondija, Indija
 • Madridas, Ispanija
 • Melburnas, Australija
 • Oxford, UK
 • Pertas, Australija
 • Phoenix - Falcon Field, JAV
 • Rae Bareli, Indija

Atsižvelgiant į daugiau nei 85 metų bandomojo mokymo patirtį, CAE kariūnų bandomojo mokymo programos yra orientuotos į pirminį mokymą, skirtą norintiems pilotiems visame pasaulyje. Programų asortimentas apima CPL, ATPL ir MPL mokymo maršrutus, kurie visi jungia pagrindinius pagrindinius mokomuosius kursus su aukštos kokybės skrydžio instrukcijomis, pateiktomis pagal nacionalinės aviacijos institucijos reikalavimus. Kuriant daugiau kaip 170 orlaivių parką, CAE turi išteklius ir patirtį kasmet mokyti iki 2000 karių pilotų.

Kodėl CAE

 • Vibrant Campus Life
 • Tvirto mezgimo bendruomenė
 • Didžiosios skrydžio mokyklos vietos
 • Naujausias orlaivių laivynas
 • Tūkstančiai patenkintų kariūnų
 • Nuolatinis karjeros palaikymas
 • Interaktyvus mokymasis
 • CAE Global Training Network
 • CAE Parc Pilot Resources

CAE mokymo patirtis

Mūsų skrydžio instruktoriai

Kadatams suteikiant žinias ir įgūdžius, būtinus, kad jie galėtų saugiai ir efektyviai skraidyti komerciniais lėktuvais, mūsų programas moko praktiniai, ekspertų skrydžių instruktoriai, kurie praeina metų patirties realybėje į mokymosi aplinką klasėje.

Saugumas

Mūsų įrenginiai yra įrengti pagal naujausias technologijas, taikant naujausias pramonės gaires ir taisykles. CAE yra pirmoji pasaulyje aviacijos akademija, kuri eksploatuoja orlaivius, kuriuose įdiegtos individualios skrydžio duomenų valdymo sistemos ir eismo informavimo technologijos. Šios sistemos skrydžio metu įrašo duomenis, garso ir vaizdo įrašus, leidžiančius studentams iš karto pasibaigus skrydžiui atskleisti informaciją ir leisti CAE rinkti statistines tendencijas ilgesnės trukmės saugumui ir našumui.

Šeimos jaustis

Mūsų moksleiviai mums sako, kad šeimos nariai jaučiasi taip, kad rezonuoja mūsų akademijose, iš tiesų mus atskiria nuo kitų aviacijos akademijų. Mūsų komanda, skirta klientų aptarnavimui ir instruktorių personalui, leidžia jums jaustis tiesiai namuose ir palaikyti visą savo mokymą pastoracine pagalba, o asmeninę - vienoje mokymo pamokoje. Mes aistringai supranta, ką darome, ir esame pasiryžę padaryti savo bandomąjį sapną realybe.

Vietos

Oksfordas

CAE Oxford Aviation Academy

Address
CAE Oxford Aviation Academy HQ
Oxford Airport,Kidlington,

OX5 1QX Oksfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1865 841234

Steenokkerzeel

Address
CAE Oxford Aviation Academy Brussels
Brussels Airport - Building 201
Tervuursesteenweg

1820 Steenokkerzeel, Flandrija, Belgija

Gondija

Address
CAE Oxford Aviation Academy Gondia
National Flying Training Institute (NFTI)
c/o Airport Authority of India
Birsi Airport
PO Paraswada

441-614 Gondija, Maharaštra, Indija

Madridas

Address
Polígono Industrial N°2
La Muñoza, Barajas Madrid
Spain

28042 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Feniksas

Address
Feniksas, Arizonoje, Jungtinės Amerikos Valstijos