Oficialus aprašymas

Visi kursai vyksta Ditchley parke Oxfordshire, viena iš Pietų Anglijoje geriausių šalies namų.

Jūs negalėjo prašyti geresnės aplinkos sužinoti jūsų butling įgūdžius. Iš scenos skaičius nuo populiaraus TV serialo Downton Abbey " Čia buvo nufilmuotas, ir jūs pajusite, kaip jūs trina pečių tų simbolių, kaip jūs išmoksite, kaip įveikti visus šiuolaikinio įgūdžius modernioje butler.

"Pastatytas 1722, Ditchley parkas pristato puikiai išsaugota anglų istorijos gabaliuką. Tai spalvingas, nesenstantis vieta. Jūs nepatikėsite, kad jo grožį, jei jūs matote jį savo akimis."

  • Damienas McMorranas, istorikas. Komfortas ir puikūs įrenginiai tampa puikiu fonu, kuriuo galima išmokti visko, kas būtina tapti pirmos klasės arbatpinieriu ar tikinčiuoju. Mokyklos tikslas yra pakelti standartus ir nurodymus naujų stažuotojų liokajus, kaip atlikti savo pareigas, pasitikėjimo, aistros ir nuojauta.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Butler Valet School

Mes padengti lygiai tas pačias temas, kaip ant 4 savaičių kursas, bet mažiau išsamiai ir tuo greičiau, tiems studentams, kurie turi šiek tiek žinių, bet nori sutelkti dėm ... [+]

Ant 2 savaičių kursas programa

£ 5160 + PVM (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, ir visus mokykloje valgį). Dėl delegatų su kai ankstesne patirtimi.

Mes padengti lygiai tas pačias temas, kaip ant 4 savaičių kursas, bet mažiau išsamiai ir tuo greičiau, tiems studentams, kurie turi šiek tiek žinių, bet nori sutelkti dėmesį į konkrečias sritis ir plėtoti tam tikrus įgūdžius.

1 SAVAITĖ

ŠIĄ SAVAITĘ intensyvų hands-on patirties ir praktika pareigų BUTLER.

1.How elgtis, suknelė ir pasikalbėti su darbdaviais ir svečiams.

2.How pasveikinti svečius, lankyti jų poreikius ir juos pasveikinti.

3.Become susipažinę su šeimininkė ir kitų darbuotojų pareigas ir suprasti, kaip dirbti kartu 4.Learn kas atsitinka sandėliukas, pvz smulkių kristalų, sidabro ir porceliano atsargiai.... [-]

Jungtinė Karalystė Witney
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Butler Valet School

Tai išsamus ir intensyvus kursas moko jus, kaip būti per 4 savaites Butler. Nuo visiškai nuo nulio, J. Fink asmeniškai pasidalinti savo įgūdžius ir žinias ir išmokyti jus ... [+]

4 savaičių kursas programa

£ 7950 + PVM (įskaičiuotas apgyvendinimas, pusryčiai, ir visus mokykloje valgį). Tai išsamus ir intensyvus kursas moko jus, kaip būti per 4 savaites Butler. Nuo visiškai nuo nulio, J. Fink asmeniškai pasidalinti savo įgūdžius ir žinias ir išmokyti jus su pasaulinės klasės lygio. Jis yra labai rekomenduojama tiems, kurie neturi patirties arba keičiasi nuo svetingumą privačiam paslaugų.

Kiekvienas kursas grafikas kinta nežymiai, priklausomai nuo renginių, vykstančių ne Ditchley parkas per metus.

1 SAVAITĖ

ŠIĄ SAVAITĘ intensyvų hands-on patirties ir praktika pareigų BUTLER.

Kaip elgtis, suknelė ir pasikalbėti su darbdaviais ir svečiams.... [-]

Jungtinė Karalystė Witney
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba