Brookfield Aviation

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MUS

Kas mes esame ir ką mes darome?

Brookfield Aviacija yra pasaulyje pirmaujanti tiekėja pilotų, inžinierių ir žmogiškųjų išteklių sprendimus aviacijos pramonės visame pasaulyje.

Kadangi mūsų įkūrimo 1993 metais mūsų įrašų greitai atsako ir pristatymo specializuotų įgūdžių per labai trumpą laiką yra antra, nė, ir mūsų paslaugos yra naudojama visame pasaulyje oro linijų, orlaivių nuomos įmonių, mokymo ir techninės priežiūros organizacijos. Mes dedame, kad atitiktų visus reikalavimus, kad mūsų klientai yra, arba ant trumpo, vidutinio ar ilgalaikio užduotį.

Su mūsų galimybes teikti per trumpą laiką, platų aukštos kvalifikacijos ir labai patyrę skrydžio įgulos / aptarnaujančio personalo ir daugelyje Vakarų orlaivių, mes padedame papildyti mūsų klientų nuolatinių darbuotojų, o naujiems lėktuvams perkelta į laivynų ar konversijos tipo mokymas baigiamas , Tai taip pat leidžia klientams imtis galimybes, susijusias su neplanuotų darbo krūvio ir reikalavimus dėl papildomų darbuotojų piko sezono operacijas.

Mes taip pat dirbo su naujai įsisteigusius ūkio subjektus, aprūpinant juos kvalifikuotų ir patyrusių įgulų, instruktorių ir egzaminuotojų, aukštos kvalifikacijos ir patyrusių inžinerijos personalo teikti ir padėti su visais atitinkamais documentation.We didžiuojamės teikti puikų klientų aptarnavimą tinkamą priežiūrą ir dėmesį klientams ir darbuotojai panašūs. Mes suteikiame gerą patarimą, siūlome įdomias ir sudėtingas užduotis, dėl laiko išmokas, asmeninį dėmesį ir darbo tęstinumą atskirų pilotų ir aptarnaujančio personalo.

Mūsų praeitis matė neįtikėtiną augimą ir mūsų ateitis atrodo šviesesnė, nes kiekvienais metais eina. Mes nuolat judėti toliau į pasaulį, o geriau žinomas mes tampame, tuo daugiau klientų oro turite noro panaudoti mūsų paslaugomis, atitinkantis daugiau skrydžio įgulos / aptarnaujantis personalas, norintys dirbti us.Longevity duoda stabilumą, tai ir yra stabilumas, kad vis daugiau ir daugiau klientų, skrydžio įgulos ir priežiūros personalas atėjau remtis.

Vietos

Epsom

Brookfield Aviation International

Address
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

Epsom, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1372 747044