Brockenhurst College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į vieną iš geriausių JK koledžų

Sveiki Brockas, aukštai pasiekiama kolegija, sukurta draugiška 27 akrų universitetas per gražią Naujojo miško nacionalinis parkas.

Nacionaliniu mastu pripažinta už meistriškumą ir naujoves tolesniame švietime, Brockenhurst yra Beacon Collegekasmet pritraukia maždaug 3000 šeštosios formos studentų iš viso regiono, kartu su tarptautiniais studentais iš viso pasaulio.

Praėjusiais metais 57% mūsų tarptautinių studentų išaugo į elitinius Russell grupės universitetus, o 2015 m. Trys mūsų tarptautiniai studentai įgijo vietas Kembridže. Be to, 85% mūsų tarptautinių studentų pasiekė aukščiausią 50 universitetų reitingą Jungtinėje Karalystėje.

Mes sveikiname studentus iš viso pasaulio mokytis kartu su mumis, kurių daugiau kaip 30 tautybių atstovauja beveik 130 tarptautinių studentų.

Brockenhurst koledžas palaiko puikią akademinę reputaciją ir yra įsipareigojusi visiems užtikrinti aukščiausios kokybės švietimą. Mes tikime, kad mūsų sėkmės raktas yra mūsų aistra mokymuisi ir mūsų įsipareigojimas kiekvienam atskiram studentui, nepriklausomai nuo to, su kuo jie pasirinko mokytis su mumis ir kokiu etapu jie gyvena. Mūsų teikiama paslauga teikiama draugiškoje, įtraukioje ir skatinamoje aplinkoje, kurioje kiekvienas yra skatinamas ir įgalintas realizuoti savo potencialą ir realizuoti savo siekius.

Mes esame pirmoji pasirinkta šeštoji forma daugiau nei 3000 mokyklos netekusių asmenų visame regione; jų sėkmė yra įrodyta, kai jie pereina prie aukštojo mokslo ir įvairių karjeros vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Mūsų studentų nuolatiniai rezultatai ir pažanga aukščiausio lygio universitetuose liudija mūsų akademinę kompetenciją.

Vietos

Brockenhurstas

Address
Lyndhurst Road

SO42 7ZE Brockenhurstas, Anglija, Jungtinė Karalystė

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis