British School of Marketing International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Prašau stipendijos čia!

Mūsų misija

BSMI teikia profesinius ir akademinius verslo ir rinkodaros kursus, skirtus užtikrinti, kad jauni žmonės ir esami profesionalai būtų pasirengę studijuoti universitete ir kurti karjerą besikeičiančioje pasaulio skaitmeninėje ekonomikoje.

Idėjos pareiškimas

Mūsų vizija BSMI yra teikti akademinius rinkodaros ir verslo kursus kaip pasiruošimą universitetų ir aukštojo mokslo bei profesionaliems kursams profesionalams. Mes siekiame augti mokyklą, didindami esamas aukštojo mokslo partnerystes ir toliau jungdami universitetus visame pasaulyje. BSMI, siekianti tapti Tier 4 JK mokyklos, toliau perims studijas iš Fondo į aukštojo mokslo lygį, kad studentai ir specialistai taptų pasaulio rinkodaros specialistais ir verslo lyderiais.

BSMI palankiai vertina studentus iš visų pasaulio kampelių siekdamas karjeros perspektyvų. Studentai gali rinktis profesionalius kursus, susijusius su verslo administravimu, skaitmeniniu rinkodara, klientų aptarnavimu, vadovavimu ir valdymu, ir su pramone pritaikytas karjeros programas.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

Apie mus

British School of Marketing International yra verslo ir rinkodaros specialistų mokykla, kuri siūlo studentų " Pathway programas į JK universitetus, profesinius kursus ir karjeros programas verslo ir rinkodaros specialybėse, taip pat anglų kalbos kursus. Mes turime stiprius darbo santykius su JK universitetais, o tai leidžia mūsų studentams pereiti prie pirmųjų ar paskutinių metų universitete.

Britų marketingo mokykla yra jauna, dinamiška mokykla. Mes didžiuojamės savo atsipalaidavusiomis, svetingiomis atmosferomis ir tikimės, kad mokiniai taip pat atsimins kai kuriuos nuostabius prisiminimus iš mūsų studijuodami. Ši šeimyninė aplinka leidžia mums stebėti studentų progresavimą studijuojant su mumis.

Šią mokyklą reguliariai tikrina Britanijos taryba ir ji atitinka standartus, reikalingus akreditacijai išmokyti anglų kalbos kaip užsienio kalbos.

BSMI siūlo studentams daugybę stažuočių galimybių, kai jie gali tobulinti anglų kalbą ir remtis profesionaliais įgūdžiais, įgytais BSMI karjeros programose. British School of Marketing International yra įsikūrusi Bornmuto centre. Mokykla susideda iš dviejų klasių, pagrįstų antruoju aukštu, tinka penkiolikai studentų. Abi klases sudaro lentos, o vienoje - kompiuteris ir projektorius. Dėl plėtros nuo 2019 m. Pradžios BSMI turės dar keturias klases pastato viršutiniame aukšte.

BSMI turi kompiuterių salę, kurioje studentai galėtų naudotis visą dieną. Kompiuteriai paleidžia "MS Word", "PowerPoint" ir "Excel" ir yra puikiai tinka studentams atlikti projekto darbą ir pristatymus.

Bornmutas yra gyvas pakrantės miestas, kuris daugelį dešimtmečių sulaukė tarptautinių studentų. "BSMI" atsiveria vaizdai į Bornmuto centrinius sodus, kurie nukelia iki smėlio paplūdimio, kuris yra mažiau nei kilometro atstumu. Pėsčiomis nuo mokyklos yra kino teatrai, parduotuvės, teatras, sporto salės, taip pat vietiniai autobusai. Trumpai autobusu nueisite iki Bournemouth geležinkelio stoties. Bornmuto paplūdimys laimėjo daugybę apdovanojimų už savo švarų smėlį ir vandenį. Bornmutas yra maždaug dvi valandos iš Londono traukiniu, autobusu ar automobiliu ir apie tą patį atstumą nuo Oksfordo ir Bicesterio kaimo dizainerių etiketes.

Mes stengiamės priimti studentus iš visų pasaulio kampelių į BSMI.

Vietos

Bornmutas

Address
4 Westover Rd
BH1 2BY Bornmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė