Bournemouth & Poole College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvairių programų

"Bournemouth" ir "Poole College" yra didelė valdžios įstaiga, siūlančia įvairius tolesnio švietimo ir aukštojo mokslo programas. Kiekvienais metais apie 300 užsieniečių studentų iš daugybės skirtingų šaltinių ir šalių nusprendžia mokytis kartu su mumis.

Kaip viena iš didžiausių valstybės finansuojamų kolegijų tolesnio išsilavinimo Jungtinėje Karalystėje, mes suteikiame jums puikią įrangą ir mokymo komandas bei siūlo platų profesinių ir techninių kursų spektrą, leidžiančius atvykti į universitetą, dalyvauti tarptautiniu mastu pripažintose profesinėse organizacijose ir pasirengti darbo pasaulis.

Gyvenimo būdas ir pasirinkimas

Bornmuto ir Puolo koledže kiekvienais metais mokosi apie 20.000 studentų, įskaitant tarptautinius studentus iš visų Artimųjų Rytų, Europos, Azijos, Lotynų Amerikos, Afrikos ir Ramiojo vandenyno šalių. Nesvarbu, ar rengiatės universitetui, plėtote savo profesinius ar techninius įgūdžius ar mokosi kalbų, gausite aukštos kokybės išsilavinimą ir kvalifikaciją, kurią pripažįsta universitetai ir darbdaviai visame pasaulyje.

Vietos rajonas yra labai populiarus tarptautinių studentų pasirinkimas ir siūlo puikų gyvenimo būdą; kai studijuojate su mumis, jūs garantuojote vertingą ir įsimintiną patirtį.

Geriausia tarptautinių studentų priežiūra

Nuo momento, kai atvykstate į oro uostą, iki tos dienos, kai paliksite mus, galite būti tikri dėl geriausios priežiūros ir paramos. Kolegija gavo prestižinį "Beacon Award" už tarptautinių studentų paramą.

Teikti anglų kalbos mokymo ir studijų įgūdžių palaikymą

Kolegija yra viena iš JK anglų kalbos mokymo centrų. Jus mokys pagrindiniai ekspertai ir galėsite naudotis kai kuriomis geriausiomis mokymo priemonėmis šalyje, įskaitant ekstensyvias bibliotekas, garso knygas ir pagalbines medžiagas. Mes siūlome lanksčias anglų kalbos programas su įprastomis pradžios datomis ir anglų kalbos palaikymu, kai studijuojate į pagrindinį kursą.

Studijuokite su JK studentais

Kaip didžiausia valstybinė kolegija regione, jūs mokysite kartu su tūkstančiais JK studentų. Tai suteikia puikią galimybę pagerinti savo anglų kalbos žinias ir sužinoti apie britų gyvenimą ir kultūrą.

Puikios vietos

Vietinis regionas, įskaitant Bornmuto ir Poulio miestus, yra žinomas kaip didžiausia JK turizmo vieta ir paplūdimio poilsio vieta. Klimatas yra geras, o kiekvienas gali mėgautis visais, įskaitant puikius apsipirkimus, naktinius gyvenimus, restoranus ir, žinoma, 7 mylių paplūdimius bei daugybę vandens sporto šakų.

Londone vykdomi greitojo traukiniai, kurių metu važiuojama maždaug per valandą ir keturiasdešimt minučių, o mūsų pozicija pietų Anglijoje suteikia puikių galimybių kultūrinėms ekskursijoms į Londonas, Batas, Oksfordas ir Thorpe parkas, kuriuose yra tik keletas vietų.

Vietos

Bornmutas

Address
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ Bornmutas, Anglija, Jungtinė Karalystė