Bosworth Independent College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis Bosworth?

1977 m. Įsteigta kaip mažoji koledžo mokymo įstaiga, šiandien "Bosworth" yra pirmaujanti nepriklausoma kolegija, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. Mūsų puikūs akademiniai rezultatai, įsisteigę universiteto ryšiai, rūpestinga ir remiama idėja sukėlė pavydėtą reputaciją. Mokymas visais lygmenimis būdingas entuziazmu ir aistra, o mes didžiuojamės tuo, kad yra ne selektyvus koledžas, turintis įrodytą įrašą tiek vietos, tiek už jos ribų, siekiant ugdyti studentų siekius.

"Bosworth" turi daugiau kaip 310 studentų, kurių kiekvienas laukia savo individualaus akademinio potencialo. Kiekvienais metais skirtingų tautybių mišiniai Bosworth studentai reguliariai dirba kartu su skirtingų kultūrinių, socialinių ir religinių pamokų moksleiviais. Tai užtikrina, kad jie palieka koledžą kaip gerai suapvalintus asmenis, kurie turi puikią progą sėkmingai dirbti visame pasaulyje. "Bosworth" gali pasiūlyti žinių ir patirties, reikalingos studentams, plitimą.

"Bosworth" teikia akademines programas nuo 14 iki 19 metų, užtikrina individualų tvarkaraštį kiekvienam studentui. GCSE ir A lygio dalykų deriniai yra labai nedaug, o vidutiniškai aštuoni studentai gauna individualų dėmesį, reikalingą jų akademiniam potencialui pasiekti. Kolegija remiasi savo sėkminga praeitimi ir laukia būsimos britų, europiečių ir tarptautinių studentų, kurie mokosi per savo pasiekimų kultūrą.

Nepriklausomų mokyklų asociacija (ISA)

Iki 2015 m. "Bosworth" patikrino Ofsted, vyriausybės departamentas, atsakingas už mokyklų standartų tikrinimą. Galite perskaityti mūsų naujausią tikrinimo ataskaitą Ofsted svetainėje. Mes dabar prisijungė prie Nepriklausomų mokyklų asociacijos, todėl bet kokius būsimus patikrinimus turės ISI (Nepriklausomų mokyklų inspekcija). ISA nariai vertina naujoves ir įkvėpimą, remdamiesi geriausiomis sąžiningumo, aukštų standartų, pramonės ir atsakomybės tradicijomis.

Fiona Pocock, direktorė, taip pat sėdi IHE taryboje (nepriklausomas aukštasis mokslas) http://independenthe.com/about-us/our-board/

Boswortho vertybės

Mūsų tikslas yra ugdyti ir ugdyti kiekvieną mūsų bendruomenės studentą, nepaisant jo gebėjimų, kultūros, etninės ar socialinės padėties. Mes siekiame paskatinti kiekvieną studentą pasitikėti, ugdyti visą gyvenimą trunkantį pasaulį, bendrauti su entuziazmu, dirbti kartu ir prisidėti prie mūsų bendruomenės su įsipareigojimu ir kūrybiškumu. Mes siekiame skatinti akademinį meistriškumą, kurį rūpestingai ir rūpestingai rūpinasi aplink mus esantys žmonės.

Pagrindinis pranešimas

Tai žmonės, kurie "Bosworth" nepriklausomą kolegiją išskiria unikaliai. Studentai, mokytojai ir darbuotojai dirba kartu kaip komanda, siekdami užtikrinti, kad pasiektume geriausius akademinius rezultatus rūpestingoje, saugioje ir laimingoje aplinkoje. Mes siūlome lanksčią struktūrą, suderintą su supratimu ir negailestingu skatinimu, teikiamomis šiluma ir optimizmu. Kiekvienas kolegijos narys turėtų jaustis vertinamas ir gerbiamas, kai mes mokomės ir augsime kartu.

Mūsų mokiniai dalijasi aukštais ir realiais savo siekiais, tuo pačiu prisidedant prie mūsų visos pasaulio bendruomenės gerovės. Mes mėgaujamės turtinga ir įvairiapusiška tapatybė, kurioje skatiname kompetenciją ir švęskime individualius laimėjimus, įskaitant linksmą ir originalumą. Mūsų studentai gerai dirba ugdymo ir palankumo aplinkoje, kurioje yra daugybė teigiamų rezultatų.

Labai tikiuosi, kad turėsite galimybę aplankyti "Bosworth Independent College". Mielai norėčiau pasimėgauti mūsų pasveikinimo atmosfera, kurioje studentai klesti.

Fiona Pocock MA PGCE

Pagrindinis

kolegija gyvenimas

"Bosworth Hall" ir trys mūsų prižiūrimi pensionai atsiveria penkių akrų parko "The Racecourse". Tai idealiai tinka lauko sportams, o populiariausias yra futbolas. Toje pačioje vietovėje mes naudojame sporto salę, kur vakarais ir savaitgaliais mokiniai gali dalyvauti įvairiuose patalpų sportuose: badmintonuose, krepšiniuose, tinklinio, stalo teniso ir 5-pusės futbolo.

Kiekvieną savaitę mes suteikiame sodrinimo sesiją, o studentai gali pasirinkti dalyvauti įvairiose veiklos srityse. Jie skiriasi kiekvienu pavadinimu, bet apima tokias veiklos rūšis kaip joga, futbolas, fotografija, menas, maistas, mezgimas, mandarinų, karoliukų, bėgimo, jogos, diskusijų, gitaros žaidimų ir šachmatų.

"Bosworth Studentų taryba" aktyviai dalyvauja rengiant žiemos ir vasaros kamuoliukus, taip pat organizuoja kasmetinius lėšų rinkimo renginius. Tie, kurie dalyvauja Studentų taryboje, smagi. Kiti vakariniai ir savaitgalio renginiai yra siūlomi studentams prisijungti, įskaitant roko mokyklą, pilatesą, savigynos klases, taip pat šeštadienines keliones į dominančias JK vietas, pvz., Oksfordas ir Kembridžas.

Kolegijoje galime organizuoti individualias muzikos pamokas įvairiems instrumentams nuo pradedančiųjų iki diplomo lygio. Vertinimo egzaminus galima organizuoti Northamptono muzikos mokykloje. Rokkų mokyklos studentai taip pat visada atlieka Kalėdų ir vasaros koncertus kartu su kitais talentingais studentais, norinčiais dalyvauti.

Kiekvienais metais vystosi nauji įvykiai ir veikla; tai labai dažnai lemia naujų studentų, kurie yra skatinami rinktis į Studentų tarybą, interesai. Mūsų tinklalapyje pateikiama daugiau informacijos apie studentų veiklą ir renginius, kuriuos mes turime ar dalyvauti.

A lygio rezultatų diena 2017 m

Džiaugiamės galėdami pranešti apie šių metų rezultatus ir vėl gerokai pralenkė JK nacionalinį vidurkį, 74,6% pasiekė A * -B klases ir 89,4% pasiekė A * iki C klases.

Fiona Pocock, "Bosworth" vadovė, teigia,

"Esame džiaugiamės, kad tiek daug mūsų studentų, kaip sunkus darbas, gavo tokius malonius rezultatus, nepamirštant jų tėvų paramos ir komandos vadovavimo Bosworth'e. Šią vasarą mes patyrėme itin didelį nerimą, nes tai buvo pirmasis ciklas, naudojantis peržiūrėta specifikacija daugumoje dalykų, ypač mokslų. Tai liudija mūsų mokytojų specialus planavimas ir išskirtinis mūsų studentų ryžtas, kad rezultatai yra labai malonūs. Mes esame pasididžiavę ir tik šiek tiek atleidžiami! "

Mes taip didžiuojamės visais savo mokiniais, kurie dabar gali pereiti prie kito jų akademinės karjeros etapo, kur norėtume jiems tolesnės sėkmės ir smalsumo siekti mokymosi. Mes žinome, kad galime pasikliauti jais, kad gerai atstovautų mums.

Vietos

Nortamptonas

Address
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF Nortamptonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos