Oficialus aprašymas

Mes esame Anglų mokykla į Rytų Londono širdyje, energingas ir egzotiškos plotas siūlanti daugiakultūrę patirtį.

Siūlome anglų kalbos kursus, kurie skirti, kad atitiktų jūsų poreikius, ir patenkinti savo sugebėjimų spektrą. Pamokos yra dinamiškas ir komunikabilus todėl jūs galite įdėti į praktiką viskas, ko jums išmokti ir naudoti jį kasdien.

Mūsų profesionalūs, entuziastingi ir draugiškas mokytojų, kurie padės jums pasiekti savo anglų kalbos tikslus ir visada padėti jums per su mumis savo laiko padėti gaukite savo mokymosi patirtį.

Mūsų darbuotojai yra čia atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali turėti ir padės jums visą savo laiką mokykloje. Mes turime įvairiakalbis personalas, kuris visada bus galima padėti jums ir padaryti Jūsų viešnagė būtų lengvesnis.

Tikimės, kad jums mėgautis savo laiką Londone ir kad jums naudos iš visko tai miestas gali pasiūlyti.

Ką jums pasiekti, kai jūs studijuoti pas mus?

  • Tobulinti savo kalbos įgūdžius ir anglų kalbos lygį per nuolatinį praktikos ir patrauklus veikla.
  • Naudokite anglų tiksliai su teisingas tarimas ir gramatika.
  • Tapti labiau pasitikintys savo akademinio ir profesinio gyvenimo.
  • Sužinokite daugiau apie kitas kultūras. Dėka mūsų tarptautinės atmosferos, jums bus suteikta galimybė susirasti naujų draugų iš įvairių šalių.
  • Sužinokite gyvenimo įgūdžius, kad bus naudinga diena iš dienos, pagerinti savo karjeros perspektyvas ir pasiekti savo tikslus.
  • Būti mokomi patyrusių ir profesionalių mokytojų, visada padėti jums pagerinti savo anglų kalbos žinias.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bethnal Student Academy

Mūsų generalinis anglų kalbos kursai yra prieinami studentams visų lygių: nuo pradedančiųjų (A1), kad žinios (C2). Mūsų kursai padės jums sukurti savo anglų kalbos įgūdži ... [+]

Bendra anglų kalbos kursai Mūsų generalinis anglų kalbos kursai yra prieinami studentams visų lygių: nuo pradedančiųjų (A1), kad žinios (C2). Mūsų kursai padės jums sukurti savo anglų kalbos įgūdžius, kad jūs galite pagerinti savo kalbėjimo ir sklandumą. Mūsų tikslas yra praktiškai bendravimo įgūdžius, sutelkiant dėmesį į kalbėjimo, klausymo ir tarimo. Mūsų mokymo metodika užtikrina, kad gausite daug galimybių naudotis savo anglų kalbos žinias ir esame visada pasiruošę suteikti Jums papildomos praktikos. Mes norime jums mėgautis savo mokymosi patirtį, o taip pat siekiant užtikrinti, kad tai, ką mes išmokyti jus pamokose yra svarbus ir naudingas ne klasėje. Mes priimame studentai 16 ar daugiau metų *. Mūsų anglų kalbos kursai paleisti ištisus metus *. BSA palaiko maksimalų skaičių 20 studentų skaičius klasėje, vidutinė klasės dydžių 12 studentų. Galite pasirinkti, kaip ilgai jūs norite studijuoti. Mes jums siūlome įvairių variantų, pradedant nuo 1 savaitę pamokų kaip daugelį savaičių, kaip jūs norite. Jūs galite pasirinkti studijuoti 9 "**, 15, 20, 25 arba 30 valandų per savaitę. ... [-]
Jungtinė Karalystė Londonas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
9 - 30 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba