Oficialus aprašymas

Nuotykis per švietimą

Sveiki atvykę į Bayswater College , įkurtą 1973 metais. Mes siūlome patrauklią patirtį per švietimą visuose gyvenimo etapuose. Nesvarbu, ar esate mokykloje, universitete, darbo ieškantys, profesionalūs ar pensininkai, mūsų kursai padės jums plėtoti savo karjerą ir pagerinti savo gyvenimą.

Per nuotykius, švietimą ir oficialią kvalifikaciją „ Bayswater College jau 45 metus teikia vertingus pasaulio piliečius.

Pranešimas iš steigėjų:

Mes sukūrėme „Bayswater“ švietimą, nes žinome, kad švietimas ir kelionės yra didžiausi gyvenimo nuotykiai. Mūsų misija įkvėpti ir šviesti prasideda mūsų gražiose, šiuolaikinėse klasėse ir apima visas pasaulio bendruomenes ir kultūras.

Mes teikiame platformą efektyviam mokymuisi per keliones, apgyvendinimą, klases ir veiklos programas ir siūlome struktūrizuotas rekomendacijas per visą kelionę. Mes taip pat norime išplėsti savo misiją už mūsų sienų, todėl, kai užsiregistruosite su mumis, mes siūlome tą patį išsilavinimą nepalankioje padėtyje esančiam asmeniui.

James Herbertson ir Stephan Roussounis

Laiko juosta:

2017 m

 • Įkurta Bayswater Education

2018 m

 • LSC Stanton, Londono centre įsikūrusios kolegijos, sudarytos iš dviejų ilgų Londono mokyklų, įsigijimas 2015 m. Stantono anglų kalbos mokykla buvo įkurta 1973 m., O Londono studijų centras (LSC) įkurtas 1975 m.

2019 m

 • Bayswater College Londone pradžia

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College yra

Pasauliniams piliečiams

 • Mes žiūrime už mūsų sienų; mes priimame naujas kultūras ir esame turtingesnės. Mes suteikiame galimybę įgyti išsilavinimą iš Londono širdies į likusį pasaulį. Jūs visi laukiate.

Rekomendacijos

 • Mes pasirūpiname mažais dalykais kiekviename kelionės žingsnyje. Nuo registracijos iki baigimo norime, kad jūs žinotumėte, kad visada yra kažkas čia, kad padėtų.

Studentams

 • Viskas, ką darome, yra orientuota į studentų sėkmę ir saugumą. Mes žinome, kad pasitikėjimas yra esminė mokymosi priemonė ir yra čia, siekiant paskatinti šį pasitikėjimą. Mūsų dėmesys skiriamas geram darbui.

Už rimtą malonumą

 • Jūsų bendra patirtis mums yra svarbi ir mes žinome, kad įdomus yra didelė nuotykio dalis. Mes siekiame supažindinti jus su mąstančiais žmonėmis, kad jūsų draugystė būtų mūsų palikimas.

Verslas geram

 • Mes suteikiame įgūdžių keisti žmonių gyvenimą. Kiekvienam studentui, kurį mokome, mokysime kitą iš nepalankioje padėtyje esančių asmenų. Mes teikiame klases už mūsų sienų ir plečiame savo įsipareigojimą į švietimą regionams, kuriuose jie labiausiai reikalingi.

Žvilgsniu

 • 15 Klasės
 • 4 studentų salės
 • 65 "Interaktyvios televizijos
 • 5 min. Nuo Hyde parko

Kursai

Bayswater College siūlo įvairius kursus, kurie gali padėti pagerinti jūsų bendravimo įgūdžius arba plėtoti specializuotas žinias, reikalingas jūsų karjerai. Mūsų mokytojai yra aistringi dėl to, ką jie daro, rūpinasi savo pažanga ir užtikrina, kad jūs pasiektumėte savo tikslus.

Mūsų palaikymo komanda yra čia, siekdama užtikrinti, kad jūsų gyvenimas už klasės ribų būtų kuo geresnis.

Mes esame čia, kad galėtume padėti ir patarti, jūsų laimė yra mūsų sėkmės matas.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Švietimas geram

Žinome, kad per švietimą galime pasiūlyti galimybes tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Štai kodėl mes esame pasiryžę laikytis verslo modelio, kuris priverčia žmones prieš pelną.

Švietimas suteikia žmonėms raktą į pasaulį. Mūsų misija yra atverti duris visiems ir įkvėpti tyrinėtojų kartą.

Ką mes darom:

Kiekvienam studentui, kurį mokome, mokysime kitą iš nepalankioje padėtyje esančių asmenų. Pagal vieną už vieną. Mes dovanojame laiką, žinias ir lėšas vaikams ir labdaros organizacijoms mūsų šalių kilmės šalyse.

Mes naudojame savo balsą aktyviai dalyvauti prie mūsų vertybėmis suderintų priežasčių. Mūsų renginių programose dalyvauja tarptautinės labdaros organizacijos, lėšų rinkimo veikla ir dalyvavimas renginiuose, tokiuose kaip Tarptautinė moterų diena arba pabėgėlių savaitė.

Mes nesame pasyvi institucija ir skatiname mūsų mokinius įsitraukti tiek kaip į gerą, tiek į garbingą kalbą.

Kodėl mes tai darome:

Galimybė mokytis neturėtų apsiriboti tiems, kurie gali tai sau leisti. Kelionės po pasaulį, norint mokytis anglų kalbos kaip užsienio kalbos, yra unikali ir įtaiginga patirtis, kuria sukuriamas pasitikėjimas ir geresnės darbo perspektyvos. Tačiau šios galimybės nėra prieinamos visiems. Mūsų misija - suteikti jauniems ir nepalankioje padėtyje esantiems žmonėms galimybę mokytis esminių įgūdžių, kurie praturtintų jų gyvenimą, nepriklausomai nuo jų ekonominės padėties. Mes norime įkvėpti naujos kartos tyrinėtojus, kad ir kur jie būtų.

Kaip mes tai darome:

Mes bendradarbiaujame su organizacijomis, kurios dalijasi ir palaiko mūsų misiją teikti išsilavinimą, kur tai labiausiai reikalinga. Mes įsipareigojame skirti lėšų, kurios kitu atveju būtų pelnas.

Kiekvieną savaitę studentas studijuoja su mumis savaitę labdaros iš savo šalies ar regiono. Mes panaudojame esamas vietines labdaros organizacijas ir dovanojame mokytoją arba lygiavertį finansavimą klasėms.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Bayswater College

Šis sertifikavimo programa, sukurta pirmaujančių pramonės ekspertų, supažindins Jus su svarbiausiais ir transformaciniais skaitmeninės rinkodaros aspektais. Pagrindinių k ... [+]

Šis sertifikavimo programa, sukurta pirmaujančių pramonės ekspertų, supažindins Jus su svarbiausiais ir transformaciniais skaitmeninės rinkodaros aspektais. Pagrindinių kompanijų ekspertai, tokie kaip „Google“, „Facebook“ ir „Linkedin“, bendradarbiauja su skaitmeninio rinkodaros institutu dėl programinės įrangos kūrimo ir kūrimo, todėl jūsų mokymąsi formuoja jų praktinė patirtis, ekspertų įžvalgos ir atvejų analizė.

Tapkite žiniasklaidos strategijų ekspertuSužinokite apie naujausias tendencijas ir įžvalgas apie tai, kaip įmonės kuria sėkmingas kampanijasGauti kvalifikaciją, kuri padidins jūsų karjeros galimybesTinka įvairiems įgūdžių lygiamsKas tai yra?Rinkodaros vadovai, vadovai, vyresnieji vadovaiIT vadybininkaiVerslo savininkaiKiekvienas, atsakingas už skaitmeninės rinkodaros strategijos kūrimą ir (arba) įgyvendinimą savo organizacijojeKiekvienas, norintis siekti karjeros skaitmeninėje rinkodarojePagrindiniai faktai:4 savaitesPradžios datos kiekvieną mėnesį10 valandų paskaitų per savaitę5 valandos grupinio projekto darbo per savaitęViršutinis tarpinis (B2) reikalingas anglų kalbos lygisKaina: £ 219530k absolventų visame pasaulyje115 šalių1 Pramonės standartasKurso turinysSkaitmeninės rinkodaros fondaiSvetainių optimizavimasTurinio rinkodaraSocial Media MarketingSEOMokama paieškaEkranasRinkodara el. Paštu"Analytics"Skaitmeninė strategija... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Bayswater College

Mūsų bendrieji anglų kalbos kursai sutelkti dėmesį į keturis pagrindinius kalbos įgūdžius: klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti, kad galėtumėte efektyviau naudoti anglų ... [+]

Mūsų bendrieji anglų kalbos kursai sutelkti dėmesį į keturis pagrindinius kalbos įgūdžius: klausytis, kalbėti, skaityti ir rašyti, kad galėtumėte efektyviau naudoti anglų kalbą.

Modulio pamokų įtraukimas į kursą sustiprins jūsų kursą ir padės jums individualizuoti mokymąsi. Tipiniai modulių dalykai yra gramatika, pokalbiai, IELTS paruošimas, verslas ir kt.

Kursas padės jums:

Nesvarbu, ar studijuojate anglų kalbą, kad pagerintumėte savo karjerą, rengiatės universitetui, ar asmeniniam tobulėjimui, šis kursas padės jums pasiekti savo tikslus.

Labiau pasitikėkiteKalbėkite tiksliau ir sklandžiauPagerinkite savo gramatikąPadidinkite savo žodynąGebėti efektyviau bendrauti anglų kalbaAnglų kalbos kursaiStandartinis (pagrindiniai kursai)20 pamokų per savaitęBendra anglų kalbaIELTS paruošimasBiudžetas anglų kalba (tik PM)Intensyvus (populiariausias)25 pamokos per savaitęBendra anglų kalbaIELTS paruošimasSuper intensyvus30 pamokų per savaitęBendra anglų kalbaIELTS paruošimasNaršyti Londone... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
15 - 22 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bayswater College

Parengti šiam tarptautiniu mastu pripažintam egzaminui, kuris yra standartinė kvalifikacija universitetams, darbdaviams ir vizų tikslais. Pagerinkite savo kompetenciją an ... [+]

Parengti šiam tarptautiniu mastu pripažintam egzaminui, kuris yra standartinė kvalifikacija universitetams, darbdaviams ir vizų tikslais. Pagerinkite savo kompetenciją anglų kalba ir išmoksite įgūdžius, reikalingus egzaminų tikslams pasiekti.

Kursas padės jums:

Pasiekti geriausius IELTS egzaminų rezultatus, gerindami skaitymo, klausymo, kalbėjimo ir akademinio rašymo įgūdžius. Taip pat pagerinsite gramatikos ir žodyno žinias. Kvalifikuoti instruktoriai dalinsis egzaminų rengimo metodais ir reguliarūs praktikos egzaminai padės jums pasitikėti.

Pagrindiniai faktai:Lygis: viršutinis tarpinisPamokos per savaitę - 20, 25 ar 30Pradžios data: bet kuris pirmadienisMinimalus savaičių skaičius: 1Studentų istorija... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Dieninės
1 - 24 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bayswater College

„Explore London“ yra standartinis anglų kalbos kursas, kartu su mokytojo vadovaujama veikla Londone po klasės. Kiekvieną savaitę mes tiriame temą, ir sukūrėme užduočių pa ... [+]

„Explore London“ yra standartinis anglų kalbos kursas, kartu su mokytojo vadovaujama veikla Londone po klasės.

Kiekvieną savaitę mes tiriame temą, ir sukūrėme užduočių pagrindu parengtą mokymo programą, kuri leis jums bendrauti su Londone ir susipažinti su miestu kartu su mokytoju.

Kursas padės jums:

Praktikuokite anglų kalbą, kurią sužinojote klasėje, kartu su savo klasės draugais tyrinėdami Londono temas.

Pagrindiniai faktai:30 pamokų per savaitę20 valandų ryto Standartinė anglų kalba10 pamokų Londone su savo mokytoju

Kiekvieną dieną tikitės būti klasėje!

Temos:ArtAplankykite muziejus ir galerijasKarališkasis operos teatras, koncertai ir ktĮžymios filmų vietosLondono kaimai: Notting Hill, Hampstead, Maida Vale, Brixton ir kt.MaistasStudentų istorija... [-]
Jungtinė Karalystė London
Registracija galima
Anglų
Dieninės
1 - 11 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Bayswater College

„Bayswater Summer“ siūlo interaktyvias pamokas ir įdomias veiklas, kad anglų kalbos mokymasis būtų įdomus. Kompaktiškas, modernus universitetas Hertfordšyro universitete ... [+]

„Bayswater Summer“ siūlo interaktyvias pamokas ir įdomias veiklas, kad anglų kalbos mokymasis būtų įdomus.

Campus infrastruktūraApgyvendinimas

Šiuolaikiniai gyvenamieji namai su vonios kambariais ir bendromis erdvėmis.

Kambario tipas: Vienvietis vonios kambarysValymas: kas savaitęRankšluosčiai: Savaitinis keitimasPatalynė: Teikiama kas savaitęSkalbykla: 1 vienai nakvynės namui, monetosSeifas: prieinamas personalo biureUžstatas: 30 svarų sterlingų žala užstatą atvykusVisame miestelyje veikia belaidis internetasStovyklojeDaugiafunkcinis sporto centras, įskaitant baseinąLauko sporto aikštelėsUniversiteto parduotuvėGrynųjų pinigų automatas (bankomatas)„Galleria“ prekybos centras per visą kelią nuo miestelioParduotuvėsBankaiSveikatos apsaugaMaitinimas ir meniuDidelis savitarnos valgomasisPusryčiai: Continental, įskaitant kavą, skrudintą duoną, uogienes ir vaisiusPietūs: 2 kursai, 3 variantaiVakaras: 2 kursai, 3 variantaiUžkandžiai: gėrimų ir konditerijos gaminių automataiSupakuoti pietūs ekskursijų dienomis: vanduo, vaisiai, sumuštiniai, traškučiai, sausainiai / pyragaičiaiMitybos reikalavimai yra patenkintiDatos:Pasukite 1: liepos 1–15 dPasukite 2: 15–29 lieposPasukite 3: liepos 29 - rugpjūčio 12 dKitos atvykimo datos priklauso nuo užimtumo... [-]
Jungtinė Karalystė Hatfield
Liepa 2019
Anglų
Dieninės
15 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bayswater College

„Bayswater Summer“ siūlo interaktyvias pamokas ir įdomias veiklas, kad anglų kalbos mokymasis būtų įdomus mūsų dienos stovykloje ar „Homestay“ programoje. Kvalifikuoti mo ... [+]

„Bayswater Summer“ siūlo interaktyvias pamokas ir įdomias veiklas, kad anglų kalbos mokymasis būtų įdomus mūsų dienos stovykloje ar „Homestay“ programoje.

Data: 2019 m. Birželio 30 d. - 2019 m. Rugpjūčio 11 dAmžius: 10 - 17Programos ypatybėsApgyvendinimasApgyvendinimas bendruose kambariuosePagerinkite savo anglų kalbos mokymosi patirtį, gyvendami su priimančiąja šeima. Priimančioji šeima yra įsikūrusi 4 zonoje, vidutiniškai 30-40 minučių kelionė į mokyklą. Mūsų šeimos laikosi Britanijos Tarybos standartų.„Homestay“ amžiaus diapazonas: 12-17 (14-17 asmenims)Kambario tipas: standartinis dvivietis kambarysVonios kambariai: bendraiNemokamas wiFi interneto ryšysMaitinimas ir meniuPusryčiai ir vakarienė yra su šeimininkais. Karšto 2 patiekalų pietūs patiekiami mokykloje nuo pirmadienio iki penktadienio. Užsisakiusius pietus savaitgaliais teiks šeimininkai.Standartiniai pietūs: vanduo, vaisiai, sumuštiniai, traškučiai, sausainiai / pyragaičiaiMitybos reikalavimai yra patenkintiKodėl Marble Arch... [-]
Jungtinė Karalystė London Marylebone
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
43 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bayswater College

„Bayswater College“ siūlo anglišką atostogas visai šeimai. Tėvai ir vaikai lanko standartinį bendrąjį anglų kalbos kursą ryte tuo pačiu metu, bet skirtingose kolegijos da ... [+]

„Bayswater College“ siūlo anglišką atostogas visai šeimai. Tėvai ir vaikai lanko standartinį bendrąjį anglų kalbos kursą ryte tuo pačiu metu, bet skirtingose kolegijos dalyse. Po pietų galėsite savarankiškai ištirti Londoną arba prisijungti prie vasaros veiklos programos šeimoms.

Kursas padės jums:

Sujunkite atostogas Londone su mokymosi patirtimi su šeima. Kultūrinė šventė jums ir jūsų vaikams leis jums pagerinti savo anglų kalbą, ištirti Londoną per specialią veiklos programą arba sukurti savo maršrutą.

Pagrindiniai faktai:Data: birželio 17 d. - rugpjūčio 28 dStandartinė anglų kalba: 20 pamokųStandartinė anglų ir vasaros veiklaNeprivaloma - šeimos veiklos programa (3 popietės per savaitę)Amžius: 8Naršyti Londono temas:... [-]
Jungtinė Karalystė London
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
73 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Bayswater College, 167 Queensway
W2 4SB London, England, Jungtinė Karalystė