Ashburton Chefs Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kai renkatės kulinarijos kursus įsitikinkite, kad jums pasirinkti geriausią kulinarijos mokyklą savo mokymą. Ashburton Virėjai akademija yra už įkvepiantį kulinarijos kursus, puikus virėja kuratorių, aukščiausios klasės ingredientų ir apsvaiginimo vietą reputaciją. Štai kodėl mes buvo nominuota kaip "Kulinarija mokyklos the Year" Maisto ir kelionės Magazine Reader apdovanojimų per pastaruosius 3 metus.

Įrašus sėkmės Mes jau sėkmingai veikia kulinarijos kursai 7 dienas per savaitę, 350 dienas per metus per pastaruosius 10 metų, ir yra vertinamas kaip vienas iš sėkmingiausių kulinarijos mokyklų šalyje. Mes sveikiname daugiau kaip 5000 studentų į mūsų kulinarijos mokykloje metus.

Mums buvo pripažintas šiuos apdovanojimus:

Maistas ir kelionių žurnalas - Nugalėtojas Kulinarija mokyklos 2013 metų Smulkiojo verslo Metų - Winner WMN Business Awards 2013 Didžiosios Britanijos kulinarijos mokyklų apdovanojimai -People Liaudies Choice Award "Geriausias Kulinarija Mokykla 2013 Britų kulinarijos mokyklos apdovanojimai -Winner Geriausias anglų Kulinarija Mokykla 2012 Britų kulinarijos mokyklos apdovanojimai -Winner Geriausias Didelis Kulinarija Mokykla 2012 Maistas ir kelionių žurnalas - Nugalėtojas Kulinarija mokyklos 2012 metų

Dar svarbiau yra mūsų studentų atsiliepimai. Studentai kviečiami įvertinti savo veiklą kiekvienos žinoma, jie imasi pabaigoje - per 3 metus mes turime 99% teigiamas klientų pasitenkinimą reitingą su daugiau nei 80% studentų reitingas mums 5 iš 5 žvaigždučių.

Platus numatytos KURSAI Mes siūlome daugiau nei 40 reguliaraus kulinarijos kursus iš pusdienio kursus ir savaitgaliais pertraukų profesionaliems kulinarijos kvalifikaciją. Jūs esate tikri, kad rasti kursą, kad atitiktų jūsų įgūdžių lygį, ir jūsų interesų sritis. Kas daugiau, nes mūsų grafikas yra paskelbtas ir fiksuoto bent artimiausius 6 mėnesius, galite planuoti savo kulinarijos kursus su pasitikėjimu.

Lankstus mokymasis KELIAS kad tiktų jums Mes sukūrėme unikalų kursus su apibrėžtomis įgūdžių lygį, kad tiktų jums nepriklausomai nuo savo ankstesnę kulinarijos patirtį. Nesvarbu, ar esate naujas kulinarijos, entuziastingai namų virėja ar profesionalus virėjas, rasite receptų lygį ir mokymo maršrutą, kuris yra perfect for you.

Profesionalus virėjas kuratoriai Kai pasirenkate kulinarijos mokyklą jūs turite būti tikri, kad mokymai jūs ketinate gauti yra aukščiausio lygio. Tuo Ashburton virėjai akademijos, visi mūsų virėja kuratorių yra profesionalūs virėjai, turintys didelę patirtį maitinimo, dirbantys galvos virėjai aukšto reitingo restoranų.

Jie dirba pilnu etatu už kulinarijos mokykloje, ir jie nuolat vystosi į aukščiausio lygio kursus. Mes tikime, kurias siūlo mūsų profesionalus virėjas kuratorių mokymo kokybė yra nepralenkiamas tarp kulinarijos mokyklų ir yra priežastis, kodėl tiek daug iš mūsų studentai grįžti į mus.

Grupelė DYDŽIAI Mūsų vidutinis klasės dydis yra 10 mokiniai. Mūsų patyrę virėjai mokytojai žino, kad ne kiekvienas mokosi tuo pačiu tempu, arba tuo pačiu būdu, ir taip, o jums bus dirbti kartu kaip grupei ir poromis, taip pat gausite daug individualaus dėmesio iš jūsų virėja kuratorių.

Praktinis mokymas Tuo Ashburton virėjai akademijos mes tikime, kad geriausias būdas išmokti gaminti yra iki tikrųjų virimo nežiūrite. Mūsų kursai yra orientuoti į maksimaliai praktinio kulinarija sumą, kurią atliks per kiekvieną dieną. Visi ingredientai yra iš anksto paruošti jums už kiekvienos dienos pradžioje, plaunant indus yra pasirūpinta ir virtuvės padėjėja veikia padėti virėja ir studentai visą dieną.

Mūsų virtuvės skirtos jaustis taip arti namų virtuvėje įmanoma, ir jūs galite būti tikri, kad bet kokie įgūdžiai ar receptai jūs išmoksite pas mus gali būti taip pat lengvai pakartoti namuose, nes profesionaliai virtuvėje.

DARNI, etikos, vietos, ORGANINĖS Nuo pirmos dienos mes buvome įsipareigoję naudojant aukščiausios kokybės, etiškai paimami produkcijos galime. Sudedamųjų dalių Devon kokybė yra išskirtinis ir mes pasisekė, kad turi keletą fantastinių tiekėjai tiesiai ant mūsų slenksčio Ashburton.

Mūsų maistas yra auginami ir vietinės kilmės, kiek įmanoma sumažinti "maisto mylių" ir remti vietos gamintojus. Mes reikalaujame, žinant mūsų maisto kilmę, ir kad jis yra tvarus ir etiškai pagamintos. Kokybės skirtumą galima paragauti kiekvienas patiekalas.

Praktinį maisto ruošimą, kurį naudosite Visi mūsų kursai buvo sukurta siekiant būti prieinama ir praktiška, nes galima ruošti namuose.

Pagalbinės medžiagos mes naudojame yra lengvai gaunami iš kasdienių tiekėjų, ir jūs įpratęs rasti dėmesio retų egzotinių ingredientų, kurie dažnai ilgiau rasti nei padaryti pati receptą.

Dėl bet kokių "iš-of-the-eilinis" ingredientų, mes visada rekomenduojame kitą alternatyvą, kurią galite rasti lengvai. Mes taip pat supranta, kad maisto biudžetai reikia eiti toliau šių dienų, ir plėtoti mūsų receptai būti prieinamos taip pat skanus.

Puiki vieta LEARN Studentai mums pasakyti, kad jie naudojasi šiltą ir draugišką aplinką The Ashburton virėjai akademijos ir jiems patinka "nuosavybės" erdvės jie dirba ir gyvena iš jausmą. Yra daug ramiose vietose, tiek ir už jos ribų pertraukas metu ir po kurso, o ne iš jaudinantis dieną virtuvėje pabaigoje vaizdingas miestas Ashburton siūlo gerų barai, restoranai ir parduotuvės ištirti.

Vietos

Exeter

Address
Old Exeter Road
Ashburton
Devon TQ13 7LG

Exeter, Anglija, Jungtinė Karalystė