Oficialus aprašymas

Eksperimentuokite. Klausimas. Iššūkis. Sukurti Tiesiog kai kuriuos dalykus, kuriuos jums paskatins daryti vasaros kursuose.

Mūsų praktiniai kursai, kuriuos parengė mūsų kursų komandos, mokančios mūsų dieninių studijų programas ir kurias remia lankantys dėstytojai, specialistai ir studentų absolventai, leidžia jums išnagrinėti keletą požiūrių į kūrybinį mąstymą ir įvairiausius meno kūrinius formos.

Kaip ir mokantis apie kūrybines technologijas ir procesus, mūsų vasaros kursai siekia padidinti pasitikėjimą savo meno gebėjimais, suteikiant jums galimybę priimti labiau pagrįstą sprendimą dėl savo ateities.

Galite prisiregistruoti, norėdami patobulinti savo meno portfelį, papildyti savo universitetinę programą arba norėdami praturtinti savo CV ar susidomėjimą kūrybiniu pasauliu.

Mūsų kursai pritraukia jaunus studentus, kūrybinius profesionalus ir laisvai samdomų vertėjų iš Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio iš įvairių amžiaus, patirties ir patirties.

Mūsų trijų savaičių kursuose gali dalyvauti visi entuziastai nuo 13, 15 ir 18 metų; nėra viršutinės amžiaus ribos.

Mūsų vasaros kursai suteikia jums galimybę:

  • Sukurti naujus kūrybinius įgūdžius ir metodus
  • Paruoškite meno kursą universitete
  • Sužinokite iš kūrybinių ekspertų
  • Patirti studijas britų menų universitete
  • Padidinkite savo karjeros perspektyvas
  • Pasidalykite idėjomis ir įgūdžiais su studentais iš viso pasaulio
  • Praleiskite laiką vienoje iš Didžiosios Britanijos geriausių vasaros vietų
  • Gaukite patarimus dėl portfelio ir universitetų paraiškų palaikymą
  • AUB atestato pažymėjimas

DUK

Jei jūsų klausimas neaptariamas, susisiekite su mumis adresu summercourses@aub.ac.uk arba paskambinkite 44 1202 363831/363823. Taip pat galite skambinti mums: summercoursesAUB.

Kas gali dalyvauti AUB vasaros kursuose?

Mūsų vasaros kursai yra atviri visiems kūrybinių entuziastų

Jaunesni studentai gali dalyvauti mūsų kūrybinių menų vasaros mokykloje , skirtoje entuziastingiems 14–16 metų (birželio kursai) ir 13–14 (liepos kursai) žmonėms.

Kursai pritraukia įvairaus išsilavinimo ir patirties studentus, kūrybinius specialistus ir įvairaus amžiaus laisvai samdomus darbuotojus iš JK ir viso pasaulio.

Mūsų vasaros kursai apima tokį žmonių, kurie gali mokytis ir bendradarbiauti kartu, mišinį.

Ar yra specialių įėjimo reikalavimų vasaros kursams?

Mūsų vasaros kursuose nėra oficialių reikalavimų dėl dalyvavimo, nes norime, kad studentai ir kūrėjai dalytųsi ir mokytųsi nesvarbu, kokia yra jų ankstesnė patirtis.

Kursai yra labai praktiški ir parašyti tiems, kurie nori kūrybiškumo; mes tiesiog tikimės, kad vasaros studentai bus entuziastingi ir norintys mokytis kaip asmenys ir kaip komandos dalis.

Jums nereikia jokių ankstesnių kvalifikacijų, norint prisijungti prie mūsų kursų.

Kokia kalba vyksta? Ar man reikia sertifikato ar anglų arba Ielts testo dalyvauti?

Visi vasaros kursai yra mokomi anglų kalba.

Nėra oficialių anglų kalbos įvedimo reikalavimų, tačiau rekomenduojame turėti anglų kalbos vidurinį išsilavinimą, kad galėtumėte visiškai pasinaudoti savo patirtimi vasaros kursuose ir bendrauti su savo kursų vadovu ir kitais moksleiviais.

Jei turite abejonių, ar jūsų anglų kalbos yra pakankamai geros, prašome susisiekti su mumis adresu summercourses@aub.ac.uk .

Kiek žmonių bus mano kursas?

Tačiau mūsų kursai yra labai populiarūs, kad įsitikintumėte, jog turite puikų kursų patirtį ir pakankamai laiko pasikonsultuoti su savo dėstytoju, mes išlaikome mažus klasės dydžius.

Klasės numeriai skirsis priklausomai nuo dalyko dalyko, tačiau vasaros kursai dažniausiai yra nuo 15 iki 25 studentų vienam kursui, su savo kursų vadovu, kursų padėjėju ir AUB studentų ambasadoriais, kurie jus palaiko.

Kaip užsisakyti vasaros kursą?

Visus vasaros kursus galite lengvai užsisakyti per internetinę parduotuvę, naudodami debeto ar kredito kortelę.

Jei negalėsite mokėti internetu, paprašysime užpildyti užsakymo formą, ir mes suteiksime išsamią informaciją apie banko sąskaitą, kad galėtumėte suorganizuoti bankinį pervedimą (prašome atkreipti dėmesį, kad pasirenkant šį mokestį bus mokami papildomi banko mokesčiai metodas).

Pašto adresu summercourses@aub.ac.uk, jei norite gauti užsakymo formą.

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užsisakyti .

Aš esu tarptautinis studentas - ar man reikės vizos, kad galėtumėtis vasaros kursą?

Jei neturite JK / ES / EEE paso, jums reikės vizos, kuri leis jums mokytis čia, kad galėtumėte pasinaudoti vienu iš mūsų kursų.

Didžioji dalis tarptautinių studentų, ketinančių studijuoti trumpą vasaros kursą Jungtinėje Karalystėje, gali tai padaryti naudodami trumpalaikę studijų vizą.

Tačiau jūsų atsakomybė yra nustatyti, ar jums reikia iš anksto kreiptis dėl vizos ir suteikti pakankamai laiko vizai gauti.

Prieš lankydamiesi vasaros kursuose, turėtumėte leisti pakankamai laiko, kad gautumėte reikalingą vizą, o Universitetas, gavęs visą mokėjimą, pateikia vizos patvirtinimo laišką.

Prašome kreiptis į JK vyriausybės vizą

Visi vizos ir kelionės dokumentai, patvirtinantys tinkamumą, bus tikrinami atvykus į universiteto apgyvendinimą arba pirmąją registracijos dieną. Jei neturite teisingos vizos, negalėsime leisti jums prisijungti prie kurso, be to, jūs negalėsite gauti grąžinamųjų išmokų.

Jei prašote vizos ir reikalingų dokumentų, kad patvirtintumėte savo kelionių ir kursų tvarką, kad užtikrintumėte savo vizą, atkreipkite dėmesį, kad kursų patvirtinimo laiškai prašymams išduoti vizą bus išduodami tik tada, kai bus sumokėti kursų mokesčiai ir visi jūsų užsakyti apgyvendinimo mokesčiai pilnai.

Ką turėčiau sumokėti?

Mūsų vasaros kursai yra visiškai įtraukiami, įskaitant visas medžiagas ir išteklius.

Mūsų nakvynės namuose teikiami pusryčiai ir priešpiečiai (nuo pirmadienio iki penktadienio), taigi studentams reikės tik papildomų pinigų vakariniam ir savaitgalio maitinimui. Patartina atsinešti abit papildomai, jei planuojate apsipirkti dovanų, asmeninių pirkinių, papildomų užkandžių ir savaitgalio užsiėmimų.

Jei jūs gyvenate vietoje arba nusprendėte užsisakyti tik vasaros kursus ir pasirūpinsite savo apgyvendinimu savarankiškai, turėtumėte skirti pakankamai lėšų pietums ir bet kokiems kitiems patiekalams, pramogoms ar asmeniniams pirkimams.

Ką gi pasibaigus kursui?

Sėkmingai užbaigus kursą, jums bus išduotas AUB pažymėjimas.

Galite naudoti tai, kad įrodytumėte darbą, kurį galite pridėti prie savo portfelio ar cv. Jūs taip pat galite kreiptis dėl namų universiteto kreditų, norint atlikti bet kurį studiją, kuria šiuo metu dirba (pvz., Kaip studijuojantis užsienyje kito universiteto studentas arba studentas, kuris naudojasi IB kreditais CAS).

Priklausomai nuo to, kokį vasaros kursą turėsite, jūs taip pat turėsite galimybę su savimi pasiimti savo darbo laiką.

Pavyzdžiui, "Make-up" studentai turės sketchbookes ir skaitmeninių spausdintų išbaigtų stilių rinkinius iš "photoshoots", "Film and Animation" studentai turės trumpus filmus, "Mada" studentai galės pasiimti namo baigtą mados drabužį, taip pat mados foliją ir tt

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Šis kursas buvo specialiai skirtas jauniems studentams, kurie labai domina meną, dizainą ir žiniasklaidą, kurie nori plėtoti savo meninius talentus. Per dvi savaites vasa ... [+]

Apie

Birželio 15 d., Pirmadienis, penktadienis, 7-oji rugpjūčio 7 d. (2 savaitės), 14–17 m.

BrėžinysIliustracijaGrafinis dizainasMadaSkaitmeninė fotografija3D dizainas / ModelMakingAnimacijaSpausdintiMixed Media"Adobe" paketaiPortfelio parengimas

Šis kursas buvo specialiai skirtas jauniems studentams, kurie labai domina meną, dizainą ir žiniasklaidą, kurie nori plėtoti savo meninius talentus. Per dvi savaites vasaros mokykla suteikia įdomų praktinį kursą, kuris derina kūrybinį mokymą su stimuliuojančiais praktiniais užsiėmimais ir praktiniais užsiėmimais, kad mokiniai galėtų ištirti kūrybinius Pathways ir ugdyti jų ateities įgūdžius. Jums bus paskatinta eksperimentuoti su daugybe meno temų, suteikiant jums galimybę ištirti savo kūrybinį stilių ir suprasti kūrybinį procesą nuo idėjų kūrimo iki užbaigto kūrinio.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Turėsite galimybę dirbti su standartine įranga mūsų specialiose animacinėse studijose, įskaitant profesionalias standartines armatūras ir šviesos dėžutes. Mūsų dėstytojai ... [+]

Apie

Liepos 21 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 d. (3 savaitės)

Išbandykite animacijos procesą ir sukurkite savo animacinį trumpą filmą.

Kursas pabrėžia:

12 animacijos principaiNarrative ir storyboardingPiešimo būdai ir plėtraScenarijaus rašymas ir storyboardingIškirpti būdaiStop Motion PuppetsPixilationTradicinis 2D animacijaMaketas ir fonas"Creative Post" gamybos redagavimasKino atranka ir kritika

Gaukite įžvalgą apie animacijos ir gamybos dizaino pasaulį, tyrinėdami rankomis sukurtus metodus, iškirpkite ir sustabdydami judesį, taip pat kurkite stebėjimo ir dizaino įgūdžius, naudodami pratybas eskizais, kinematinis pasakojimo, storyboarding, scenarijaus kūrimo ir idėjų pitching.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Mokomi mūsų ekspertų universiteto darbuotojų, seminaro sesijų metu jums bus vadovaujamasi daugybe skirtingų metodų ir procesų, susijusių su kostiumų ir performanso dizain ... [+]

Apie

2020 m. Birželio 15–26 d

Daugiausia dėmesio bus skiriama dizaino interpretacijos ir konceptualaus mąstymo ugdymui, siekiant sėkmingai pritaikyti personažą individualiam dizainui.

Nemokami pažintiniai vizitai į tokias vietas kaip Berringtono salė, „The Globe Theatre“ ir „Angel Costumiers“ papildys praktinių seminarų kontekstą, numatant dvi nakvynes ir teatro spektaklį. Iliustruotos pramonės specialistų pokalbiai leis dalyviams dar labiau išplėsti savo žinias ir supratimą apie šią žavią temą.

Kursą paliksite įsigilinę į kostiumų estetikos ir pramonės praktikos supratimą, kad galėtumėte toliau plėtoti jų kūrybinį ir techninį požiūrį į kostiumų dizainą ir interpretaciją. Įdomios pažintinės ekskursijos ir iliustruotos derybos suteiks svarbų istorinių aplinkybių ir britiško kostiumo tyrinėjimą, taip pat išryškins kylančius šiuolaikinio kostiumo pokyčius, kad būtų galima sužinoti apie jų būsimą darbą ar studijas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Birželis 2020
Anglų
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Idealus įvadas į britų architektūrą ir dizainą, šis kursas grindžiamas kūrybiniais "mąstymo ir kūrimo" procesais, siekiant pagerinti jūsų supratimą apie architektūrinį di ... [+]

Apie

2020 m. Liepos 21 d. – rugpjūčio 7 d. (3 savaitės)

Labai praktiškas kursas, apimantis daugybę studijų kelionių, kad būtų pristatyti Britanijos architektūros ir dizaino principai.

Kursas pabrėžia:

Architektūros projektavimo principaiErdvinis suvokimasMiesto planavimasKursų studijų kelionės, įskaitant Stonehenge, BathProjektas "Senovės vs modernas"Moksliniai tyrimai ir "Sketchbook" sesijosAtsakymas į architektūros santrumpąEksperimentinis projektavimas ir didelio masto įrenginiaiArchitektūrinės medžiagos, konstrukcijos ir statybaSkaitmeninis brėžinysLaser Cutting ir CAD programinė įranga3D modelio kūrimas

Idealus įvadas į britų architektūrą ir dizainą, šis kursas grindžiamas kūrybiniais "mąstymo ir kūrimo" procesais, siekiant pagerinti jūsų supratimą apie architektūrinį dizainą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Brėžinys yra esminė kiekvieno meno ir dizaino specialybės, taip pat tiems, kurie nori dirbti kūrybinėse pramonėje, dalis ir yra esminė tai, ką mes darome čia AUB. ... [+]

Liepos 27 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 d

Brėžinys yra esminė kiekvieno meno ir dizaino specialybės, taip pat tiems, kurie nori dirbti kūrybinėse pramonėje, dalis ir yra esminė tai, ką mes darome čia AUB.

Nesvarbu, ar esate pradedantysis iliustratorius, ar tiesiog norite patobulinti savo piešimo įgūdžius palaikydami kitus kūrybinius darbus, šis naujas kursas suteikia jums galimybę įsitvirtinti įvairiose laikmenose, gaminti įdomius ir originalius darbus bei tobulinti savo piešinius. technikos. Turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose piešimo seminaruose, kuriems vadovauja įvairūs įkvepiantys dėstytojai. Būsite verčiami eksperimentuoti, mokytis iš savo klaidų ir formuoti kritinį savo darbo supratimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
14 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Derindami teoriją, seminarus ir praktinius projektus, būsite supažindinti su projektavimo pagrindais, įskaitant liniją, toną, spalvų teoriją, maketo dizainą, kompoziciją, ... [+]

Apie

2020 m. Liepos 27 d. – rugpjūčio 7 d

Derindami teoriją, seminarus ir praktinius projektus, būsite supažindinti su projektavimo pagrindais, įskaitant liniją, toną, spalvų teoriją, maketo dizainą, kompoziciją, tipą ir vaizdą skaitmeniniu ir popieriniu formatu. Pabrėždami idėjomis pagrįstą problemų sprendimą, ugdysite kritinį vaizdinės komunikacijos suvokimą ir spręsite tipografinius bei dizaino projektus. Jūs taip pat ištirsite įvairius iliustravimo metodus ir metodus, kurie padės geriau suprasti projektavimo procesą ir efektyviai perduoti idėjas 2D ir 3D formomis.

Pagerinsite savo sugebėjimus, pasitikėjimą savimi ir supratimą apie fotografiją įvairiuose kūrybiniuose kontekstuose, turėdami galimybę tyrinėti kompoziciją, dalyką ir apšvietimą naudodami įvairią fotografijos įrangą, priedus ir vaizdų redagavimo programinę įrangą. Taip pat pažvelgsite į socialinius, istorinius ir teorinius vaizdinės komunikacijos klausimus, išmokite geriausiai sukurti istoriją, atsakyti į profesionalų trumpą informaciją ir sukurti savo parašo fotografijos stilių.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Liepa 2020
Anglų
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

JK kino pramonė ir toliau yra viena iš didžiausių pasaulyje kino pramogų paslaugų teikėjų ir prašo aistros, kūrybingumo, techninių galimybių, vizijos, mokslinių tyrimų ir ... [+]

Apie

Liepos 21 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 d. (3 savaitės)

Nuo scenarijaus iki baigto filmo - galimybė sužinoti apie filmų pagrindus.

Kursas pabrėžia:

Sukurkite trumpą filmą nuo pradinės idėjos iki post-productionSužinok filmų pagrindusIstorijos planas: istoriniai metodaiScenarijų rašymas ir juodraščių kūrimasGamybinis dizainasLiejimas ir repeticijosMeno vadovavimo; Darbas su aktoriaisApšvietimas scenojeKameros kampai ir fotografavimo parinkimas2 - 3 dienos filmuota filmo fotografavimasRedaguoti ir skelbti gamybos metodusGarso redagavimasKino atranka su grupės kritika

JK kino pramonė ir toliau yra viena iš didžiausių pasaulyje kino pramogų paslaugų teikėjų ir prašo aistros, kūrybingumo, techninių galimybių, vizijos, mokslinių tyrimų ir įsipareigojimų. Idealiai tinka tiems, kurie domisi filmų ar žiniasklaidos studijomis, šis intensyvus ir greitas kursas suteiks jums galimybę ištirti įvairius vaidmenis kino formavimo procese ir suprasti kūrybinius ir techninius gamybos aspektus. filmas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Dalyvaudami praktinėse dirbtuvėse, demonstracijose ir tyrinėdami, ištyrinėsite makiažo ir plaukų dizainą istorinei ir šiuolaikinei dramai. Jūs eksperimentuosite su specia ... [+]

Liepos 27 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 dApie

Sužinokite, kaip planuoti, kurti ir pritaikyti įvairius makiažo stilius ir specialius efektus kino, televizijos ir teatro reikmėms.

Kursas pabrėžia:

Sužinokite pagrindinius kūrybos makiažo metodus ir procesus"Avant Garde" eksperimentaiNelaimingo atsitikimo modeliavimo makiažasCharakterio kūrimasZombių seminaras: latekso ir specialieji efektai1920-ųjų, 1940-ųjų ir 1960-ųjų Makiažo stiliusPerukų darbo ir Periodo PlaukaiSenėjimo poveikisProfesionalios makiažo studijos naudokite pramoninės standartinės įrangos"Photoshoots" serija, kuria galite įrašyti sukurtus stilius, kad galėtumėte pridėti prie portfelio

Per praktinių seminarų, demonstracijų ir mokslinių tyrimų mišinį išnagrinėsite istorijos ir šiuolaikinės dramos makiažą ir plaukų dizainą. Eksperimentuosite su specialiaisiais efektais ir protezavimu, skirtu filme ir televizoriuje, ir sužinokite apie makiažo ir peruko darbus gyviems pasirodymams. Kurdami savo dizaino ir techninius įgūdžius, jūs taip pat išmokysite planuoti ir sukurti baigtus mados stilius ir fotografijos ūgliai. Jūs išmoksite ir praktikuojate įvairius pagrindinius techninius ir kūrybinius metodus, kad padidintumėte pasitikėjimą ir būtų skatinami eksperimentuoti; praplėsti praktiniai užsiėmimai suteiks jums galimybę sukurti savo išvaizdą ir plėtoti savo stilių.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Idealiai tinka tiems, kurie svarsto tolesnius tyrimus ar madingą karjeros perspektyvą. Šiame kurse bus pristatomos pagrindinės mados dizaino koncepcijos ir paskatins jus ... [+]

Apie

Liepos 27 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 d. (2 savaitės)

Naršykite pagrindines mados dizaino ir tekstilės sąvokas, suteikdami galimybę eksperimentuoti su įvairiausiais audiniais ir technikomis.

Pradedant praktinių seminarų ir įkvepiančių studijų sesijų programa, pradedant eskizų knygelėmis ir mados tyrimais, baigiant supratimu apie spalvų paletes, mados formų fiksavimą ir supratimą apie manipuliavimą audiniu, praktinių dirbtuvių ir įkvepiančių studijų sesijų metu bus patobulintos jūsų dizaino žinios, kritinis supratimas ir ugdyti jūsų mados iliustravimo įgūdžiai. Jums bus vadovaujamasi kūrybinio projektavimo procese ir skatinama pasirinkti savo stilių.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Per 3 savaites dirbate fiziniam ir skaitmeniniam portfeliui, kuriame nagrinėjami temos, įskaitant piešinį ir iliustraciją, grafinį dizainą, madą, fotografiją, kiną, archi ... [+]

Apie

Liepos 21 d. – 2020 m. Rugpjūčio 7 d. (3 savaitės)

Gaukite patirties įvairiuose meno dalykuose, ištirkite savo kūrybinę išraišką ir sukurkite išsamų savo darbo portfelį, kad pademonstruotumėte savo meninius sugebėjimus.

Kursas pabrėžia:

Praktiniai seminarai ir teminiai projektaiSketchbooks: kūrybinių idėjų kūrimasTypografija ir dizainas, eksperimentai sudėtyje ir koliažojeBrėžinys ir iliustracija, grafinis dizainasMada ir tekstilėFotografijaArchitektūra ir 3D dizainasMixed media ir spausdinimasMaketas ir portfelio vitrinaPortfelio peržiūra

Gaukite patirties įvairiuose meno dalykuose ir sustiprinkite pasitikėjimą savo kūrybiniais gebėjimais, naudodami šį įvairią ir skatinamą kursą.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Šis fotografijos kursas yra skirtas padėti jums ir jūsų fotoaparatui išeiti iš automatinio režimo, patekti į studiją ir valdyti jūsų fotoaparatą bei aplinkinę aplinką. Ku ... [+]

Apie

2020 m. Liepos 27 d. – rugpjūčio 7 d

Šis fotografijos kursas yra skirtas padėti jums ir jūsų fotoaparatui išeiti iš automatinio režimo, patekti į studiją ir valdyti jūsų fotoaparatą bei aplinkinę aplinką.

Kursas, skirtas padėti jums padaryti didžiulį šuolį į priekį fotografuojant, kursas padės geriau suprasti kūrybinius procesus, būtinus norint sukurti stulbinančius fotografijos vaizdus studijoje, papildydamas žinias kompozicijos, kadrų, temos ir apšvietimo srityse.

Naršykite fotoaparato funkcijas, įrangą, spalvas, darbo eigos valdymą ir studijos apšvietimą. Portretų, natiurmortų ir gaminių fotografavimo eksperimentas, kartu kuriant savo kūrybingumą ir idėjas.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Liepa 2020
Anglų
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bornmutas yra populiari vieta turistams ir lankytojams, ypač užimtais vasaros mėnesiais. Daugelis viešbučių už nakvynę imasi maždaug 100 svarų sterlingų už naktį, į kurią ... [+]

Apie

Gaukite apgyvendinimą, maistą, socialinę veiklą ir dar daugiau už daug mažiau nei viešbučio kaina.

Bornmutas yra populiari vieta turistams ir lankytojams, ypač per įtemptus vasaros mėnesius, kai daugelis viešbučių už nakvynę įkrauna apie 100 svarų sterlingų už naktį, į kurią neįeina maistas ir kitos išlaidos.

Mūsų gyvenama programa suteikia puikias vertybes už pinigus, kad įsitikintumėte, jog esate pasirengę palaikyti savo laiką, o jūs čia studijuojat vasaros kursą su mumis.

Galite pasirinkti užsisakyti mūsų vasaros rezidencijų programą kartu su 2 ar 3 savaičių vasaros kursu, į kurį įeina apgyvendinimas universitete, pusryčiai ir priešpiečiai, taip pat mūsų linksma socialinė veiklos programa, kad vakarais ir savaitgaliais praleistumėte kuo daugiau laiko.... [-]

Jungtinė Karalystė Bornmutas
Rugpjūtis 2020
Anglų
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Arts University Bournemouth - Summer Courses