Arts University Bournemouth - Summer Courses

Įvadas

Oficialus aprašymas

Eksperimentuokite. Klausimas. Iššūkis. Sukurti Tiesiog kai kuriuos dalykus, kuriuos jums paskatins daryti vasaros kursuose.

Mūsų praktiniai kursai, kuriuos parengė mūsų kursų komandos, mokančios mūsų dieninių studijų programas ir kurias remia lankantys dėstytojai, specialistai ir studentų absolventai, leidžia jums išnagrinėti keletą požiūrių į kūrybinį mąstymą ir įvairiausius meno kūrinius formos.

Kaip ir mokantis apie kūrybines technologijas ir procesus, mūsų vasaros kursai siekia padidinti pasitikėjimą savo meno gebėjimais, suteikiant jums galimybę priimti labiau pagrįstą sprendimą dėl savo ateities.

Galite prisiregistruoti, norėdami patobulinti savo meno portfelį, papildyti savo universitetinę programą arba norėdami praturtinti savo CV ar susidomėjimą kūrybiniu pasauliu.

Mūsų kursai pritraukia jaunus studentus, kūrybinius profesionalus ir laisvai samdomų vertėjų iš Didžiosios Britanijos ir viso pasaulio iš įvairių amžiaus, patirties ir patirties.

Mūsų trijų savaičių kursuose gali dalyvauti visi entuziastai nuo 13, 15 ir 18 metų; nėra viršutinės amžiaus ribos.

Mūsų vasaros kursai suteikia jums galimybę:

  • Sukurti naujus kūrybinius įgūdžius ir metodus
  • Paruoškite meno kursą universitete
  • Sužinokite iš kūrybinių ekspertų
  • Patirti studijas britų menų universitete
  • Padidinkite savo karjeros perspektyvas
  • Pasidalykite idėjomis ir įgūdžiais su studentais iš viso pasaulio
  • Praleiskite laiką vienoje iš Didžiosios Britanijos geriausių vasaros vietų
  • Gaukite patarimus dėl portfelio ir universitetų paraiškų palaikymą
  • AUB atestato pažymėjimas

DUK

Jei jūsų klausimas neaptariamas, susisiekite su mumis adresu summercourses@aub.ac.uk arba paskambinkite 44 1202 363831/363823. Taip pat galite skambinti mums: summercoursesAUB.

Kas gali dalyvauti AUB vasaros kursuose?

Mūsų vasaros kursai yra atviri visiems kūrybinių entuziastų

Jaunesni studentai gali dalyvauti mūsų kūrybinių menų vasaros mokykloje , skirtoje entuziastingiems 14–16 metų (birželio kursai) ir 13–14 (liepos kursai) žmonėms.

Kursai pritraukia įvairaus išsilavinimo ir patirties studentus, kūrybinius specialistus ir įvairaus amžiaus laisvai samdomus darbuotojus iš JK ir viso pasaulio.

Mūsų vasaros kursai apima tokį žmonių, kurie gali mokytis ir bendradarbiauti kartu, mišinį.

Ar yra specialių įėjimo reikalavimų vasaros kursams?

Mūsų vasaros kursuose nėra oficialių reikalavimų dėl dalyvavimo, nes norime, kad studentai ir kūrėjai dalytųsi ir mokytųsi nesvarbu, kokia yra jų ankstesnė patirtis.

Kursai yra labai praktiški ir parašyti tiems, kurie nori kūrybiškumo; mes tiesiog tikimės, kad vasaros studentai bus entuziastingi ir norintys mokytis kaip asmenys ir kaip komandos dalis.

Jums nereikia jokių ankstesnių kvalifikacijų, norint prisijungti prie mūsų kursų.

Kokia kalba vyksta? Ar man reikia sertifikato ar anglų arba Ielts testo dalyvauti?

Visi vasaros kursai yra mokomi anglų kalba.

Nėra oficialių anglų kalbos įvedimo reikalavimų, tačiau rekomenduojame turėti anglų kalbos vidurinį išsilavinimą, kad galėtumėte visiškai pasinaudoti savo patirtimi vasaros kursuose ir bendrauti su savo kursų vadovu ir kitais moksleiviais.

Jei turite abejonių, ar jūsų anglų kalbos yra pakankamai geros, prašome susisiekti su mumis adresu summercourses@aub.ac.uk .

Kiek žmonių bus mano kursas?

Tačiau mūsų kursai yra labai populiarūs, kad įsitikintumėte, jog turite puikų kursų patirtį ir pakankamai laiko pasikonsultuoti su savo dėstytoju, mes išlaikome mažus klasės dydžius.

Klasės numeriai skirsis priklausomai nuo dalyko dalyko, tačiau vasaros kursai dažniausiai yra nuo 15 iki 25 studentų vienam kursui, su savo kursų vadovu, kursų padėjėju ir AUB studentų ambasadoriais, kurie jus palaiko.

Kaip užsisakyti vasaros kursą?

Visus vasaros kursus galite lengvai užsisakyti per internetinę parduotuvę, naudodami debeto ar kredito kortelę.

Jei negalėsite mokėti internetu, paprašysime užpildyti užsakymo formą, ir mes suteiksime išsamią informaciją apie banko sąskaitą, kad galėtumėte suorganizuoti bankinį pervedimą (prašome atkreipti dėmesį, kad pasirenkant šį mokestį bus mokami papildomi banko mokesčiai metodas).

Pašto adresu summercourses@aub.ac.uk, jei norite gauti užsakymo formą.

Čia galite sužinoti daugiau apie tai, kaip užsisakyti .

Aš esu tarptautinis studentas - ar man reikės vizos, kad galėtumėtis vasaros kursą?

Jei neturite JK / ES / EEE paso, jums reikės vizos, kuri leis jums mokytis čia, kad galėtumėte pasinaudoti vienu iš mūsų kursų.

Didžioji dalis tarptautinių studentų, ketinančių studijuoti trumpą vasaros kursą Jungtinėje Karalystėje, gali tai padaryti naudodami trumpalaikę studijų vizą.

Tačiau jūsų atsakomybė yra nustatyti, ar jums reikia iš anksto kreiptis dėl vizos ir suteikti pakankamai laiko vizai gauti.

Prieš lankydamiesi vasaros kursuose, turėtumėte leisti pakankamai laiko, kad gautumėte reikalingą vizą, o Universitetas, gavęs visą mokėjimą, pateikia vizos patvirtinimo laišką.

Prašome kreiptis į JK vyriausybės vizą

Visi vizos ir kelionės dokumentai, patvirtinantys tinkamumą, bus tikrinami atvykus į universiteto apgyvendinimą arba pirmąją registracijos dieną. Jei neturite teisingos vizos, negalėsime leisti jums prisijungti prie kurso, be to, jūs negalėsite gauti grąžinamųjų išmokų.

Jei prašote vizos ir reikalingų dokumentų, kad patvirtintumėte savo kelionių ir kursų tvarką, kad užtikrintumėte savo vizą, atkreipkite dėmesį, kad kursų patvirtinimo laiškai prašymams išduoti vizą bus išduodami tik tada, kai bus sumokėti kursų mokesčiai ir visi jūsų užsakyti apgyvendinimo mokesčiai pilnai.

Ką turėčiau sumokėti?

Mūsų vasaros kursai yra visiškai įtraukiami, įskaitant visas medžiagas ir išteklius.

Mūsų nakvynės namuose teikiami pusryčiai ir priešpiečiai (nuo pirmadienio iki penktadienio), taigi studentams reikės tik papildomų pinigų vakariniam ir savaitgalio maitinimui. Patartina atsinešti abit papildomai, jei planuojate apsipirkti dovanų, asmeninių pirkinių, papildomų užkandžių ir savaitgalio užsiėmimų.

Jei jūs gyvenate vietoje arba nusprendėte užsisakyti tik vasaros kursus ir pasirūpinsite savo apgyvendinimu savarankiškai, turėtumėte skirti pakankamai lėšų pietums ir bet kokiems kitiems patiekalams, pramogoms ar asmeniniams pirkimams.

Ką gi pasibaigus kursui?

Sėkmingai užbaigus kursą, jums bus išduotas AUB pažymėjimas.

Galite naudoti tai, kad įrodytumėte darbą, kurį galite pridėti prie savo portfelio ar cv. Jūs taip pat galite kreiptis dėl namų universiteto kreditų, norint atlikti bet kurį studiją, kuria šiuo metu dirba (pvz., Kaip studijuojantis užsienyje kito universiteto studentas arba studentas, kuris naudojasi IB kreditais CAS).

Priklausomai nuo to, kokį vasaros kursą turėsite, jūs taip pat turėsite galimybę su savimi pasiimti savo darbo laiką.

Pavyzdžiui, "Make-up" studentai turės sketchbookes ir skaitmeninių spausdintų išbaigtų stilių rinkinius iš "photoshoots", "Film and Animation" studentai turės trumpus filmus, "Mada" studentai galės pasiimti namo baigtą mados drabužį, taip pat mados foliją ir tt

Vietos

Bornmutas

Arts University Bournemouth - Summer Courses