Anglolang Academy of English

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tradicinis britų vieta

Anglolang yra tarptautinė anglų kalbos mokykla, įkurta 1985 istoriniame kurorte Scarborough gražiojoje Šiaurės Jorkšyro pakrantėje. Mokykla įsikūrusi tik 15 minučių pėsčiomis nuo paplūdimio ir labiausiai nakvynę. Ji siūlo tradicinės britų vietą studijų ir patogią prieigą prie pagrindinių miestų Anglijoje ir Škotijoje.

Nusistovėjęs Kokybės Anglų mokykla

Mokykla yra 19-ojo amžiaus dvaro rūmai su dideliu sodu. Siūlomos paslaugos apima WiFi, interaktyvios lentos, kino, didelis oranžerija kavinė, biblioteka ir studentų ištaigingas baras.

Platus metų apvalių kursus, įskaitant Erasmus ir kursai

Anglolang savo anglų kalbos kursai plėtoti įgūdžius, reikalingus bendrauti anglų kalba su pasitikėjimu. Mes siūlome platų asortimentą ištisus metus kursus suaugusiems, įskaitant mokytojus, IELTS paruošimo ir profesinės anglų. Siūlome kursus šeimoms ir jaunesniems mokiniams vasaros metu.

Anglolang lankosi

Visi Anglolang studentai gali naudotis Anglolang Online - mūsų studentų zoną, kuri siūlo 24 valandų prieigą prie laisvas pamokas, taip pat nuorodų į naudingus tinklalapius.

Sutiktuvių apgyvendinimas

Mes rūpinamės, renkantis, kur gyventi ir gali teikti jums pasilikti su anglų šeimos, svečių namuose, viešbutyje ar maitinimo Apgyvendinimas.

Vietos

Skarboras

Anglolang Academy Of English Language

Address
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX Skarboras, Anglija, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 1723 367141