Oficialus aprašymas

Tradicinis britų vieta

Anglolang yra tarptautinė anglų kalbos mokykla, įkurta 1985 istoriniame kurorte Scarborough gražiojoje Šiaurės Jorkšyro pakrantėje. Mokykla įsikūrusi tik 15 minučių pėsčiomis nuo paplūdimio ir labiausiai nakvynę. Ji siūlo tradicinės britų vietą studijų ir patogią prieigą prie pagrindinių miestų Anglijoje ir Škotijoje.

Nusistovėjęs Kokybės Anglų mokykla

Mokykla yra 19-ojo amžiaus dvaro rūmai su dideliu sodu. Siūlomos paslaugos apima WiFi, interaktyvios lentos, kino, didelis oranžerija kavinė, biblioteka ir studentų ištaigingas baras.

Platus metų apvalių kursus, įskaitant Erasmus ir kursai

Anglolang savo anglų kalbos kursai plėtoti įgūdžius, reikalingus bendrauti anglų kalba su pasitikėjimu. Mes siūlome platų asortimentą ištisus metus kursus suaugusiems, įskaitant mokytojus, IELTS paruošimo ir profesinės anglų. Siūlome kursus šeimoms ir jaunesniems mokiniams vasaros metu.

Anglolang lankosi

Visi Anglolang studentai gali naudotis Anglolang Online - mūsų studentų zoną, kuri siūlo 24 valandų prieigą prie laisvas pamokas, taip pat nuorodų į naudingus tinklalapius.

Sutiktuvių apgyvendinimas

Mes rūpinamės, renkantis, kur gyventi ir gali teikti jums pasilikti su anglų šeimos, svečių namuose, viešbutyje ar maitinimo Apgyvendinimas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Anglolang Academy of English

Anglolang savo Intensyvus anglų ir IELTS kursas idealiai tinka studentams, kurie tikisi studijuoti JK kolegijoje ar universitete ateityje bet neturi didelio ... [+]

Anglolang savo Intensyvus anglų ir IELTS kursas idealiai tinka studentams, kurie tikisi studijuoti JK kolegijoje ar universitete ateityje bet neturi pakankamai aukšto lygio anglų kalba.

Šis kursas apima 25 valandų grupę mokslą kiekvieną savaitę mažose tarptautinių klasių. Iš ryto klasių, kurių pagrindinis keturių įgūdžių, taip pat gramatikos ir žodyno vystymosi ir popietės klasėse, kurių pagrindinis IELTS egzaminų strategijų derinys padeda studentams pasiekti rezultatą, kad jiems reikia IELTS testą. Todėl leidžiant jiems pereiti į VALANČIENĖ laipsnį savo pasirinkimą.

IELTS kursai gali būti nubaustas už 4 savaites ar ilgiau.

Reikalinga šio kurso lygis yra minimalus kalba Elementary (A1).... [-]

Jungtinė Karalystė Skarboras
Registracija galima
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anglolang Academy of English

Su daugiau nei dvidešimt metų patirtį mokytojų rengimo, Anglolang siūlo dinamišką, motyvuojantys ir labai praktinių kursus pirminių, antrinių ir tretinių mokytojams. Mūsų ... [+]

Su daugiau nei dvidešimt metų patirtį mokytojų rengimo, Anglolang siūlo dinamišką, motyvuojantys ir labai praktinių kursus pirminių, antrinių ir tretinių mokytojams. Mūsų dviejų savaičių kurso tikslas yra suteikti stimuliuojančio praktinio mokymo idėjas bei plėtoti anglų kalbos žinias.

Metodologija sesijos gali apimti: - Žodynas, įrašymo ir perdirbimas - besimokančiojo autonomija - motyvuojant besimokančiuosius kalbėti - Kursinis darbas klasėje - dramos ir vaidinimo naudojimą - įvairiais būdais Gramatikos Šis kursas yra reguliariai datų visoje metus.

"Erasmus +

Žmonės, dirbantys mokykloje, kolegijoje ar švietimo įstaigos gali būti skiriama Erasmus + finansavimo šiuo metu. Jei esate iš ES valstybėje narėje arba ne ES Programos šalyje (buvęs Jugoslavijos, Lichtenšteinas, Šveicarija, Makedonija, Norvegija, Turkija ir Islandija) mokytojas, jūsų institucija turėtų taikyti Erasmus + finansavimo.... [-]

Jungtinė Karalystė Skarboras
Registracija galima
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anglolang Academy of English

Iki išgyvena praktinio mokymo metodikų, dalyviai bus išplėsti savo darbo klasėje idėjas, o atnaujinant ir kuriant savo anglų kalbos ... [+]

Šis kursas skirtas mokytojams, kurie norėtų padidinti jų sąmoningumą ir naudojimo technologijų mokymo kontekste. Rytas sesijų dėmesio skiriant kalbos ugdymui, kur dalyviai įgytų pasitikėjimą, naudojant anglų kalbą. Po pietų metodika seansai pristatyti šviežias ir bendravimo metodus naudojant technologiją mokymo.

Iki išgyvena praktinio mokymo metodikų, dalyviai bus išplėsti savo darbo klasėje idėjas, o gaivus ir plėtoti savo anglų kalbos žinias.

Iki kurso pabaigoje dalyviai turės: - Padidėjęs supras, kaip technologijos gali būti naudojamos klasėje - įgijo naujų idėjų motyvuoti savo mokinius - surinko mokymo išteklių portfelį - Bendri idėjomis ir patirtimi - pagerinti supratimą apie tai, kaip kultūrinių sluoksnių gali turėti įtakos klasėje dinamika - Sukurta mokymo kontaktais Europoje tinklą Šis kursas yra prieinamas reguliariais metų dienomis. Nors tai yra dviejų savaičių Žinoma, tai įmanoma prisijungti tik vieną savaitę.... [-]

Jungtinė Karalystė Skarboras
Registracija galima
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Anglolang Academy of English

Anglolang vasaros atostogos kursų mokesčius įeina: 4 valandų grupės mokslą kiekvieną rytą (ne daugiau kaip 15 mokinių skaičius klasėje), organizuotą socialinę programą ki ... [+]

Smagiai ir mokytis

Anglolang vasaros atostogos kursų mokestis apima: - 4 valandų grupės mokslą kiekvieną rytą (ne daugiau kaip 15 mokinių skaičius klasėje) - organizuoja socialinę programą kiekvieną popietę - vienos dienos pažintinį vizitą į interesų vietą kiekvieną trečiadienį (edukacinę kelionę, kuri yra dalis akademinės programos) Studentai taip pat gali prisijungti prie neprivaloma savaitgalio visą dieną ekskursijos su gidu už papildomą mokestį maždaug £ 25 - £ 35.

Pavyzdžiai popietę Veikla Jūros gyvenimo centras - Jūros Cruise - Skarboro pilis - Indoor Swimming Pool - Vidinis Dubenys - sporto centras - Scarborough meno galerija - mini golfas -... [-]
Jungtinė Karalystė Skarboras
Susisiekti su mokykla
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

About the School

Accomodation

Scarborough

Nightlife!