Alpha Gateway College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Alpha Gateway College

"Alpha Gateway College", anksčiau žinoma kaip "Alpha Care" agentūra, buvo įkurta 2000 m. Liepos mėn. Ir valdoma iš "Black Horses Lane London E17 6DS". Mes pradėjome su vienu biurų kambariu ir vienu mokymo kambariu "Waltham Forest Business Center", kuris dabar yra nugriautas.

Pradėjome nuo:

Direktoriai

Audrey Soyam, Daniel Meguille, Anthony Fomuso

"Alpha Gateway College" yra įsikūrusi Waltham miške ir nuo 2003 m. Dalyvavo teikiant akredituotą suaugusiųjų ir jaunuolių mokymąsi ir profesinį tobulėjimą. Atsižvelgiant į pristatymo kokybę per metus, mes palaikėme daugiau kaip 5000 besimokančiųjų, kad gautume akredituotą ir sertifikuotą kvalifikaciją iš nacionalinių profesinių kvalifikacijų diplomų ir aukštesnių nacionalinių diplomų nuo 1 iki 5 lygio.

Mes didžiuojamės, kad pristatome individualų, lankstų mokymą, kuris atitiktų mūsų darbdavių, besimokančiųjų, studentų ir pagrindinių suinteresuotųjų šalių poreikius. Remiantis Waltham miške, turėjome galimybę remti įvairią daugiakultūrę bendruomenę. Tai praėjo daug būdų, kaip pagerinti mūsų gebėjimą suprasti įvairovę ir valdyti programas, kurios buvo nustatytos siekiant patenkinti įvairius ir įvairius mūsų paslaugų vartotojų poreikius. Tai atsispindi besimokančiųjų ir darbuotojų, kuriuos mes įdarbinome per metus, kokybei ir kokybei.

60340_60313_4.jpg

Per mūsų paskutinį metinį išsilavinimą, turėjome daugiau nei 250 studentų, galinčių būti baigusiems šias disciplinas:

 • Verslo ir administratoriaus lygis 3
 • Klientų aptarnavimo lygis 3
 • Sveikatos ir socialinės rūpybos lygis 3, 5
 • CYPWF lygis 3, 5
 • Valdymo lygis 3, 5

Dabar vykdome šiuos akredituotus finansuojamus kursus:

 • Stažuotės sveikatos ir socialinės apsaugos lygiu 2, 3, 5
 • Stažuotės rūpintis vaikais ir jaunuoliais lygis 2, 3, 5
 • Valdymo lygiai 3, 5
 • Stažuotės verslo ir administravimo lygmenyse 2, 3
 • Stažuotės klientų aptarnavimo lygmenyse 2, 3
 • Profesinis mokymas komandoje pirmaujančio lygio 2

Šiuo metu turime partnerystės susitarimus su tokiais pagrindiniais rangovais:

 • Naujojo miesto koledžas
 • Mokyme (NCG)
 • ESFA

Visi mūsų aukščiau išvardyti kursai yra mokymasis darbo pagrindu, kurio dauguma yra mūsų mokinių darbo vietoje. Mes atliekame "Functional Skills" seminarus čia "Alpha Gateway College" ir kai kuriuos pagrindinius žinių seansus čia.

Paramos paslaugos apima:

 • Viena ar viena parama visiems studentams
 • TUTORIAL PARAMA
 • El. Parama
 • Seminarai
 • IRT komplektas
 • Administracinės tarnybos palaikymas

60339_60311_3.jpg

Mes puikiai teikiame sveikatos priežiūros paslaugas

Bendras sėkmės lygis visose kvalifikacijose

Mes turime įrodytą sėkmės istoriją apie mūsų sėkmingą įdarbinimą, pristatymą ir užbaigimą su aukščiau minėtais rangovais. Mūsų sėkmės rodiklis 2015-2016 m. Apie pameistrystės sistemą yra 91 proc., O sėkmingas laikas bus 67,5 proc., Palyginti su šalies vidurkiu - 58 proc.

Mes specializuojamės teikiant sveikatos ir socialinę apsaugą, vaikų ir jaunuolių darbo jėgos, verslo ir administravimo, klientų aptarnavimo ir apskaitos programas. Pirmiau minėtos kvalifikacijos bendras ir laiku pasiektas rezultatas visada viršija 90%.

Nuolatinis darbuotojų profesinis tobulinimas (CPD)

Mes aktyviai skatiname ir stebime nuolatinį profesinį tobulėjimą visiems mūsų darbuotojams ir konsultantams, dirbantiems su mumis. Konsultantai ar laisvai samdomi kolegos privalo kas ketvirtį pateikti atnaujintą informaciją apie veiklą, kuria jie atliko savo KPD.

KPD gali apimti bet kokią atitinkamą mokymosi veiklą, formalią ir struktūrizuotą, ar neoficialią ir savireguliaciją. Manome, kad tai yra būdas žmonėms išlaikyti žinias ir įgūdžius, susijusius su jų profesiniu gyvenimu, ir jie gali nuolat sekti pokyčiais ir atnaujinimais tam tikrame sektoriuje.

Sveikatos priežiūra ir parama mūsų besimokantiesiems

"Alpha Gateway College" siekiame užtikrinti, kad studentų gerovė būtų prižiūrima jų kelionės metu ir netgi po konsultacijų bei patarimų. Mes sveikiname studentų problemas ir turime galimybę suprasti, kad jų patirtis yra lemiamos veiksnys, leidžiantis jiems veiksmingai spręsti savo problemas.

Mes turime pareigą užtikrinti, kad studentai būtų apsaugoti nuo diskriminacijos ir priekabiavimo, ir kad priimami pagrįsti koregavimai, kad neįgaliems studentams būtų suteikta vienoda prieiga prie visų jų studijų aspektų. Mes remiame studentus, skatindami ir primindami jiems apie tai, kaip svarbu įgyti kvalifikaciją ir remti juos visą kursą, kad jie galėtų įgyti kvalifikaciją.

60342_60314_5.jpg

Personalo tobulinimas organizacijoje

"Alpha Gateway College" yra viena iš pagrindinių mūsų privalumų - tai mūsų investicijos į darbuotojų ugdymą ir mokymą. Kiekvienų metų pradžioje mūsų skiriamas žmogiškųjų išteklių departamentas kiekvienam darbuotojui parengia personalo plėtros paketą, pagrįstą praėjusiais metais atliktais darbais, naujais ir kylančiais organizacijos poreikiais, taip pat remdamasis naujais teisės aktais ir atnaujinimais sektoriuje.

Šie paketai atitinka organizacijos tikslus ir tikslus, dėl kurių būtų susitarta direktorių valdyboje jų kasmetiniame visuotiniame susirinkime. Kiekvienas Alpha Gateway College kolegijoje dirbantis personalas gauna kasmetinį mokymo paketą, pagrįstą visomis aukščiau nurodytomis nuostatomis ir atitinkančiu jų asmeninio ir profesinio tobulėjimo planą.

Statybos ir palaikymo partnerystės

Mes visada siekiame kurti ir palaikyti partnerystes, kurios padėtų siekti finansuoti kursus visiems mūsų studentams iš visų sektorių visose amžiaus grupėse ir visame finansavimo sraute iš vietos valdžios institucijų į ESF finansavimą.

Mūsų tikslas yra nustatyti ir dirbti su partneriais, kurie nori dirbti kartu su mumis, kad užtikrintume finansavimą visiems mūsų studentams. Šiuo metu turime daugiau nei 10 partnerių iš įvairių finansavimo projektų.

Mes reguliariai rengiame susitikimus su partneriais, kurie aktyviai diskutuos apie mūsų programų sėkmę ir užtikrinsime, kad bus laikomasi mūsų pagrindinio rangovo, apdovanojimų organizacijų ir mūsų vidaus kokybės sistemos reikalaujamos kokybės.

Darbdavio išlaikymas ir pasitenkinimas

Mes užsiimame maždaug 150 darbdavių visame Londone, ir norėdami pripažinti jų vertę mums ir skatinti tvirtus darbo santykius, darbdavių pasitenkinimo apklausos atliekamos du kartus per metus.

Iš šių apklausų mūsų statistika rodo didelį pasitenkinimo lygį. Tačiau, siekdami didesnio pasitenkinimo ir optimalaus darbdavių išlaikymo, mes tikime, kad mes stengiamės pagerinti kiekvieno mūsų teikiamo kurso kokybę pritaikydami juos į darbdavių reikalavimus.

Naujų darbo partnerių įtraukimas ir išlaikymas

Mes visada ieškome naujų partnerių ir pagrindinių rangovų, kurie turi finansavimą, kurį galėtų suteikti mūsų besimokantieji. Mes tikime, kad gauname lėšų per visus turimus kanalus iš vietos valdžios institucijų, įgūdžių finansavimo agentūros ar Europos socialinių fondų. Jos perduodamos besimokantiesiems, kurie yra pagrindiniai naudos gavėjai.

60341_60310_1.jpg

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Sertifikatai » Peržiūrėti kursus » Matyti Diplomai » Matyti Certificates »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Functional Skills Course Level 1 and 2 Maths

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 16 savaites January 2018 Jungtinė Karalystė London

[+]

Mūsų kursai yra specialiai suprojektuoti;

Naktiniai darbuotojai Motinos su mažais vaikais

Jie aistringai siekia padėti ir palaikyti jus, kad sukurtumėte tvirtas vadovavimo savybes ir pasiektų savo oficialią kvalifikaciją.

Ką turėčiau daryti toliau

Jums reikės atlikti įvertinimą, kad įsitikintume, jog mes nukreipiame jus į reikiamą lygį anglų kalbos lygiui. Nereikalaujama susitikti, tiesiog eikite į Sutherlando namus ir vienas iš mūsų turės pradinį pokalbį su jumis ir paskui paskirsite susitikimą, kad galėtumėte pamatyti mokytoją.... [-]


Funkcinių įgūdžių Kursų Lygis 1 Ir 2 Anglų

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 16 mėnesių January 2018 Jungtinė Karalystė London

"Alpha Gateway" kolegijoje mes tikime, kad funkcinių įgūdžių anglų kalbos kursai suteikia galimybę labiau pasitikėti anglų kalba ir pagerinti jūsų darbo perspektyvas bei pagerinti jūsų karjeros perspektyvą. FSE taip pat gali padėti paruošti kitus kursus ar įgyti kvalifikaciją (įskaitant suaugusiųjų skaičiavimo ir raštingumo įgūdžius). Šie kursai gali padėti jums tobulinti anglų kalbos praktinius įgūdžius, kurių reikia norint gyventi, mokytis ir dirbti. Jūs išmokysite taikyti anglų kalbos įgūdžius realiose situacijose per skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo užduotis. [+]

Kodėl funkciniai įgūdžiai anglų kalba

"Alpha Gateway" kolegijoje mes tikime, kad funkcinių įgūdžių anglų kalbos kursai suteikia galimybę labiau pasitikėti anglų kalba ir pagerinti jūsų darbo perspektyvas bei pagerinti jūsų karjeros perspektyvą.

FSE taip pat gali padėti paruošti kitus kursus ar įgyti kvalifikaciją (įskaitant suaugusiųjų skaičiavimo ir raštingumo įgūdžius). Šie kursai gali padėti jums tobulinti anglų kalbos praktinius įgūdžius, kurių reikia norint gyventi, mokytis ir dirbti. Jūs išmokysite taikyti anglų kalbos įgūdžius realiose situacijose per skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo užduotis.

Ką reiškia FSE kursai ... [-]

Sertifikatas

2 Lygio Pažymėjimas Vaikų Ir Jaunimo Darbo Jėgai

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 14 mėnesių January 2018 Jungtinė Karalystė London

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir patirties kuriant savo karjerą vaikų priežiūros srityje. Aptariamos sritys: "Vaiko ir jaunuolio vystymosi supratimas", "Vaikų ir jaunuolių gerovės ir atsparumo ugdymui" kontekstas ir principai, "Vaikų ir jaunimo gerovės ir atsparumo ugdymas" bei "Vaikų ir jaunuolių parama vaikams ir jaunimui". [+]

Kodėl CYPW

Ši kvalifikacija suteikia įgūdžių ir patirties kuriant savo karjerą vaikų priežiūros srityje. Aptariamos sritys: "Vaiko ir jaunuolio vystymosi supratimas", "Vaikų ir jaunuolių gerovės, atsparumo ugdymui kontekstas ir principai", "Vaikų ir jaunuolių gerovės ir atsparumo ugdymas" bei "Vaikų ir jaunuolių parama vaikams ir jaunimui".

Atitinkama

Lygis 2 tinka tiems, kurie dirba ar ketina dirbti, kaip vaikų darželio padėjėjas, vaikų lopšelio darbuotojas arba pagalbinis specialiųjų ugdymosi poreikių asistentas. Jūs norite dirbti su vaikais, bet jūs paprastai dirbsite prižiūrint.

Patekimo reikalavimai?

Formalaus atvykimo reikalavimų nėra, nors kandidatai turėtų sugebėti valdyti kvalifikacijos lygmens reikalavimus; kandidatai turės atlikti pradinius vertinimus, kol bus patvirtinta vieta kursuose.... [-]