Airways Aviation

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su pasaulinio tinklo pilotų mokymo akademijose, simuliatorius / vertinimo centrų ir pamatų mokyklų Airways "Aviacijos gerai žinomi kaip viena iš pirmaujančių tarptautinio skrydžio mokymo organizacija.

Operacinės 15 vietose visoje Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje ir Australijoje, kvėpavimo takų aviacijos teikia tarptautinių oro linijų bendrovių su tiesiogine prieiga prie labiausiai kvalifikuotų ir geriausias apmokyti komercinių pilotų. Dėka 30 plius metų pasaulinės klasės skrydžio mokymo patirtį, organizacija yra puikiai pasiruošę remti vietinius ir tarptautinius studentus ir patenkinti sparčiai auganti paklausa komercinių pilotų pasaulyje.

Siūlome trokštantis pilotai Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) arba civilinės aviacijos saugos tarnyba (CASA) patvirtintas mokymo būdus ir naudojimo partnerystę su aviacijos pramonės, kad mūsų labai motyvuotus pakopos pilotai perkelti į oro karjerą.

Airways "Aviacijos įsipareigojusi teikti aukštos kokybės mokymo ir mokymosi rezultatus, kartu su nepamirštamą patirtį sausumoje ir ore. Mes teikiame pilnai įrengtas, paskirtis pastatytas kabinetai ir studentų sritis ir išlaikyti pasaulinio lygio parką orlaivių užtikrinti, kad mūsų studentai ir darbuotojai skristi saugiai ir su pasitikėjimu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai » Peržiūrėti kursus » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Aviacijos diplomas (komercinės piloto licencija-lėktuvas) - Gold Coast, Australija

Su bendrabučiu Dieninės 52 savaites October 2018 Australija Bilinga

Australijoje mes siūlome tarptautiniams studentams aviacijos diplomą (komercinės piloto licencijos - lėktuvo) kaip greitą ir tiesioginį aviacijos karjerą. Šis intensyvus kursas yra patvirtintas Civilinės aviacijos saugos institucijos (CASA) ir buvo sukurtas kartu su pramone, siekiant užtikrinti, kad pasibaigus jums bus įgūdžiai ir žinios, jums reikia skraidyti kaip profesionalus pilotas. [+]

Australijoje mes siūlome tarptautiniams studentams aviacijos diplomą (komercinės piloto licencijos - lėktuvo) kaip greitą ir tiesioginį aviacijos karjerą. Šis intensyvus kursas yra patvirtintas Civilinės aviacijos saugos institucijos (CASA) ir buvo sukurtas kartu su pramone, siekiant užtikrinti, kad pasibaigus jums bus įgūdžiai ir žinios, jums reikia skraidyti kaip profesionalus pilotas. Pilotai su aviacijos diplomu (komercinės piloto licencija - lėktuvas) dirba įvairiose pramonės šakose - nuo žemės ūkio ir turizmo iki oro priežiūros ir keleivių vežimo.

Šis kursas apima tiek skrydžio mokymą, tiek teorijos mokymą - tai reiškia, kad jūs įgysite praktinių įgūdžių, susijusių su teorine veikla./>... [-]


Kursai

EASA modulinis mokymas - aviacijos transporto bandomoji licencija - Jungtinė Karalystė

Su bendrabučiu Ištęstinės 85 - 90 savaites October 2018 Jungtinė Karalystė Oxford Ispanija Huesca + 2 daugiau

Airways Aviation " EASA modulinės mokymo galimybės suteikia studentams lanksčią, ne visą darbo dieną skirtą ATPL alternatyvą visą laiką, integruotą kursą. Jūs galite atlikti kiekvieną savarankišką kursą (arba modulį) tuo metu, kuris tinka jums, kurdamas savo įgūdžius ir kvalifikaciją, kaip jūs einate. [+]

Airways Aviation " EASA modulinės mokymo galimybės suteikia studentams lanksčią, ne visą darbo dieną skirtą ATPL alternatyvą visą laiką, integruotą kursą. Jūs galite atlikti kiekvieną savarankišką kursą (arba modulį) tuo metu, kuris tinka jums, kurdamas savo įgūdžius ir kvalifikaciją, kaip jūs einate.

KURSO STRUKTŪRA1 ETAPAS. Privataus bandomosios licencijos (PPL) struktūrinės valandos statybos nakties kvalifikacija

ISPANIJA

PPL yra licencija plaukioti orlaiviu asmeniniam naudojimui. Jums reikės ne mažiau kaip 45 valandų plaukioti, be to, prieš pradėdami CPL, turėsite baigti 150 valandų skrydžio valandą (70 valandų, kaip komandos pilotas). Nakties kvalifikacija yra pažangus skrydžio mokymas pilotai, kurie skraidina naktį. Šis modulis apima 4 valandas skrydžio dvigubo skrydžio ir 1 valandos solo skrydžio laiko.... [-]


Kursas: EASA integruotas bandomasis mokymas - aviacinio transporto bandomoji licencija - Jungtinė Karalystė

Su bendrabučiu Dieninės 80 - 85 savaites January 2019 Jungtinė Karalystė Oxford Ispanija Huesca + 2 daugiau

" Airways Aviation EASA integruoto piloto mokymo programa yra žinoma kaip "Elite Pathways programa, sukurta siekiant patenkinti augančią pramonės poreikį gerai žinomų, aukštos kvalifikacijos ir įdarbintinų absolventų. [+]

" Airways Aviation EASA integruoto piloto mokymo programa yra žinoma kaip "Elite Pathways programa, sukurta siekiant patenkinti augančią pramonės poreikį gerai žinomų, aukštos kvalifikacijos ir įdarbintinų absolventų.

Mūsų mokymo programa buvo sukurta konsultuojantis su pirmaujančiomis oro linijomis ir pagrindinėmis pramonės įstaigomis ir visiškai suderinta su IATA mokymo ir kvalifikacijos iniciatyva.

Ši visiškai integruotoji programa neleis jums jokios aviacijos patirties (ab initio) EASA licencijuotam, pramoniniu pilotu.

KURSO STRUKTŪRA1 ETAPAS - ATPL teorija

JUNGTINĖ KARALYSTĖ

Pirmasis mokymo etapas susideda iš 36 savaičių ATPL teorijos. Jūs atliksite daugybę modulių, įskaitant bendrąsias žinias apie orlaivius, oro teisės aktus ir IFR pranešimus per lėktuvo veikimą ir eksploatavimo procedūras. Jūs taip pat dalyvausite mūsų "Airline Preparation" mokymo, kurį teikia dabartiniai oro linijų pilotai.... [-]


Kontaktai

Adresas London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire
OX5 1RA Oxford, England, Jungtinė Karalystė
Telefonas undefined

Adresas Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo
22111 Huesca, Aragon, Ispanija

Adresas Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit
4225 Bilinga, Queensland, Australija