Acudemy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paprasta, veiksminga

Acudemy yra mokymo centras, įsikūręs centriniame Londone, kuris specializuojasi akredituotuose ir pagal užsakymą rengiamuose mokymo kursuose. Populiariausi kursai apima apskaitą106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Kas mes esame

Acudemy Ltd“ yra centrinis Londono mokymo centras, kurio specializacija - akredituotas ir specialiai pritaikytas mokymas mažoms įmonėms ir asmenims.

Įkurta profesionalių buhalterių ir vyresniųjų verslo verslininkų, norinčių padidinti ir išplėsti dalyvavimą šiame sektoriuje veikiančiose šalyse, todėl tampa vertingu šaltiniu darbdaviams.

Acudemy teikia akredituotus ir Acudemy mokymo kursus populiariose verslo kategorijose, tokiose kaip apskaita ir finansai, pardavimai ir rinkodara bei projektų valdymas. Mūsų Londono mokymo centre arba pasirinktoje vietoje siūlome trumpalaikius kursus, savaitgalio kursus ir vidaus mokymus.

Mūsų misija

Su komanda, kurią sudaro profesionalai ir vyresnieji verslo verslininkai, mūsų misija yra sudaryti sąlygas ir paskatinti pramonės atstovus dalyvauti mokymuose ir maksimaliai padidinti jų pasiekimus. Neabejotinai vertingas išteklių šaltinis visų tipų korporacijoms, mūsų vardas bus iš esmės susijęs su geresniu mokymu.

Acudemy Training“ veikia pagal etosą, pagrįstą griežtomis vertybėmis.

Mokymo vertės

  • Dalyviams suteikiama aplinka, suteikianti jiems daugiau galimybių tobulinti savo įgūdžius
  • Veikti kaip katalizatorius veiksmingai darbdavių ir darbuotojų partnerystei
  • Apdovanojimas, atsidavimas ir pastangos teikiant geriausius mokymus
  • Įsipareigoję patenkinti klientų poreikius ir valdyti tiek besimokančiųjų, tiek darbdavių lūkesčius
  • Darbas pagal geriausią praktiką
  • Švenčia kitų sėkmę

Mūsų mokymo programos yra skirtos įgalinti besimokančiuosius, suteikiant jiems galimybę siekti švietimo ir karjeros tikslų. Kuriame ryškias ateities perspektyvas, palengvindami dalyvius gebėjimais sukurti unikalią naudą sau ir savo darbdaviui.106226_pexels-photo-1153213.jpeg

kodėl rinktis mus

Nuo 2013 m. „ Acudemy Training“ teikia akredituotus ir specialiai pritaikytus mokymus visose specializacijose, tokiose kaip apskaita ir finansai, vadovavimas ir valdymas. Čia yra trys Acudemy dalykai, kurie leidžia mokytis su Acudemy specialiaisiais.

Pasiekti savo karjeros tikslus

Mūsų paslauga yra specialiai sukurta tam, kad žmonės galėtų pasiekti savo švietimo ir karjeros tikslus, naudodamiesi mūsų praktinio mokymo programos metodu, kuris yra sudarytas siekiant paskatinti dalyvius toliau tobulinti savo teorines žinias per praktinį taikymą.

Idealiai tinka tiems, kurie nori tobulėti.

Lankstus

Didžiausias dėmesys skiriamas lankstų mokymosi galimybių teikimui mažesnėse grupėse, taip užtikrinant maksimalią kandidatų sąveiką ir dalyvavimą. Mes taip pat laiko stebėti savo išlaidas, nes viena iš mūsų stipriųjų pusių yra užtikrinti, kad mūsų kursai būtų prieinami visiems karjeros siekiantiems kandidatams, nepriklausomai nuo jų žinių ar patirties lygio.

Išskirtinė parama

Mūsų patyrusi komanda visada pasirengusi padėti. Mūsų išskirtinis palaikymo ir orientavimo lygis reiškia, kad jums reikia patarimų ar paskatų, mes būsime čia. Nesvarbu, ar norite pagerinti savo karjeros perspektyvas, įgyti šį skatinimą, grįžti į darbą, ar tiesiog išsiskirti iš minios, Acudemy gali jums padėti, nes niekas kitas negali.106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Vietos

Londonas

Address
Acu Empire House,
Grays Inn Road,225

WC1X 8RH Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: