Oficialus aprašymas

Apie Accent International

akcentas Tarptautinis

Vykdomoji ir profesinio mokymo

Akcentas yra mažas, specialistas organizacija. Nors mes dirbame su didelių korporacijų, mes niekada daugiau nei 25 kursų dalyvių mūsų kursus Bicton koledže. Tai sąmoningas, nes mes tikime, kad turime apriboti žmonių skaičių, kad galėtume pateikti asmeninę, pritaikytas paslaugas ir atsakyti į dalyvių poreikius.

Mūsų dalyviai brandžios suaugusiems - vadovai ir specialistai, kurie turi padaryti sparčią pažangą konkrečiose srityse.

Mūsų programos studijų apskritai anglų, verslo anglų arba specialistas anglų kalba.

Bendra Anglų gali apimti Bendravimas, kelionės, Bendrosios komunikacijos, mokymosi tikslais.

Verslo anglų kalba galite peržvelgti bendrą verslo kalba ar workfocused tokiomis temomis kaip finansai, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, gamybos, logistikos ir tt

Specialistė Anglų gali išnagrinėti tokias sritis kaip apskaitos, bankininkystės, statybų, inžinerijos, draudimo, teisės, medicinos, naftos, farmacijos, technologijų.

Specifiniai įgūdžiai gali apimti susitikimus ir derybas, pristatymus, ataskaitos rašymo, tarpkultūrinį sąmoningumą, lankyti konferencijose.

Įvadas

Akcentas buvo įkurta 1988 metais kaip specialistas konsultavimo ir anglų kalbos mokymo organizavimo įmonių, vadovai, vadybininkai ir specialistai. Nuo tada, mes glaudžiai dirbo su verslo klientais ir asmenų iš viso pasaulio teikti mokymo sprendimus kalbos problemas ir padėti jiems išnaudoti galimybes, kurios yra prieinamos pasauliniu mastu.

Anglų neabejotinai yra tarptautinės komunikacijos verslo ir profesinės pasaulyje kalba. Įmonės ir asmenys, kurie įtraukti Anglų kitiems savo sugebėjimais staiga gali atlikti tarptautiniu - atverti naujas rinkas, globalizacijos veiklą, sukuriant tikrą tarpkultūrinį bendravimą, mokymąsi iš kitų šalių ir stiprinti abi įmonės perspektyvas ir taip pat karjerą.

Akcentas dirba specialistų anglų kalbos mokymo, už įmonės programų, iš viso pakrovimas kursai, vadybos mokymo, kursų dizaino srityse, vienas prie vieno, mažų grupių ir derinys mokymo formatus, specializuotų seminarų, modeliavimas, poreikių analizė ir konsultavimas.

FILOSOFIJA

Iš Accent filosofija gali būti apibendrinti taip: "asmenines, profesines, mokymo kokybės".

Asmeninis - nes nors akcento veikia tarptautiniu mastu, mūsų centras yra mažas ir dalyvių skaičius yra kruopščiai ribotas. Tokiu būdu, mes galime suteikti asmeninio dėmesio ir dizaino kursus pagal individualius poreikius.

Profesionalus - nes akcentas naudoja kvalifikuotus ir patyrusius instruktorius, kuris paprastai turi kvalifikaciją ir patirtį sričių specialistų, pavyzdžiui, verslo, finansų, mokslo ar IT - be kalbos mokytojo kvalifikacijos.

Kokybė - nes akcentas yra įsipareigojusi kokybės - į mokymą, į medžiagų, mūsų objektų, gyvenamųjų patalpų ir kliento įmonės santykių. Mes tikime, kad visos mokymo programos dalys yra vienodai svarbios - nuo pradinio kontakto iki galutinės ataskaitos.

Praktikumas - nes akcentas yra naudojamas dirbti su verslininkais, įmonių ir specialistų. Visi mūsų paslaugos yra pagrįstos mokymo koncepcijų, o ne mokyti. Atmosferos akcentas, žinoma, yra visiškai skirtingi, kaip ir mokykloje - požiūris, santykiai ir aplinka tinka rimtų, subrendusių suaugusiems su profesionaliu poreikį anglų kalba.

Kokybės garantija

Akcentas yra pripažinta kaip veiksminga Britų Tarybai - kuris reguliariai tikrina su mumis ir užtikrina, kad aukšti standartai ir toliau bus laikomasi. Akcentas taip pat yra anglų Jungtinėje Karalystėje, kuri yra profesinė organizacija anglų kalbos Pramonės ir suteikia dar vieną kokybišką monitorių narys. Galiausiai, mes esame nariai BusinessEnglishUK kuris yra specialistas organizacija Verslo anglų teikėjams.

Tai yra jūsų pripažintos garantijos kokybei.

Nekilnojamojo garantija, tačiau yra iš mūsų klientams bei kursų dalyvių pasitenkinimas, laiko mes dirbome su įmonėmis bei dalyvius, kurie grįžta daugiau treniruočių su Accent ilgis.

Dėmesį skiriant mokymo kompetencijos

Akcentas buvo įkurta treneriu - ir kompetencijos mokymo yra organizacijos širdį. Mūsų komanda trenerių tvirtai remia biuro darbuotojai, kurie teikia infrastruktūrą ir platformą, kad mūsų treneriai gaminti aukštos kokybės programas kiekvienam kursų dalyviui.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Accent International

Specifinė kalba specialiųjų poreikių ... [+]

Specifinė kalba specialiųjų poreikių

Dviejų savaičių programos

Anglų kalba medicinos

Gydytojams ir medicinos studentams, šis kursas žiūri į generalinio kalbos ir konkrečių sričių medicinos. Nuo Bendrosios praktikos, per specializacijų, pavyzdžiui, Onkologijos, dermatologijos, ginekologijos, akušerijos, Cardiac-, Thoracic-, ENT- ir neuro-, chirurgijos ir daug kitų techninių, sudėtingų ir jautrių kalbos srityse.

Anglų kalba įstatymą

Advokatai, notarai, advokatai ir teisės studentams, specialistas anglų kalba įstatyme yra sudėtinga, bet reikia įgūdžių. Ar dėmesys skiriamas civilinės, baudžiamosios, Bendrove, šeimos, kanceliarijos Tarptautinės Fiscal, visuomenės ar žmogaus teisių teisę, šis kursas padeda su specifine kalba ir įgūdžių, reikalingų. ... [-]

Jungtinė Karalystė East Budleigh
Anglų
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accent International

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ. ... [+]

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ.

Kombinuotas kursai

Kombinuotas Kursai pasiūlyti mišrią programą kai individualus mokymas ir kai mažoje grupelėje mokymo.

Individualus Sudėtinės Sėjamieji kursai

Šis komponentas orientuota į individualius poreikius kursų dalyviui. Tai gali ištaisyti asmenines gramatikos problemas, sutelkti dėmesį į atskiro tarimo arba pagerinti sklandumą, pavyzdžiui. Jis gali suteikti intensyvų darbą orientuota į bet pirmiausia įgūdžių reikia pvz klausymo, skaitymo ar rašymo. Galiausiai, jis gali būti skiriamas labai specifinė Anglų - finansų, rinkodaros, teisės, inžinerijos, medicinos ir kt Kombinuotas kursai suteikia individualų mokymą per dieną spektrą. ... [-]

Jungtinė Karalystė East Budleigh
Anglų
Dieninės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accent International

Dauguma žmonių lanko kursus Accent, nes jiems reikia anglų kalbos savo darbą. Tuo Accent gausime vyrų ir moterų nuo labai daug įvairių įmonių ir profesijų - nuo bankinink ... [+]

Dauguma žmonių lanko kursus Accent, nes jiems reikia anglų kalbos savo darbą. Tuo Accent gausime vyrų ir moterų nuo labai daug įvairių įmonių ir profesijų - nuo bankininkystės medikamentai, nuo inžinerijos medicinos iš draudimo, kad geležinkeliai, iš kosmoso korporacijos teisininkų.

Iš tiesų, iš Automotive Industries į zoologai - mes tiesiog dirbame nuo A iki Z. Kiekvienas kursas yra skirtingas ir ypatingas ir bet kurių dviejų Finansai valdytojai, pavyzdžiui, turi skirtingus poreikius. Yra, tačiau, iš specializacijų numeris, kuris, atrodo, yra daugiau paklausos nei kiti, ir šį lapelį yra suteikti jums, tiems, idėją. Šis sąrašas tik pavyzdys. Kaip pamatysite ant šio lapelio gale, mes paprastai gali teikti specializuotą programą - kokia jūsų specifinius poreikius.... [-]

Jungtinė Karalystė East Budleigh
Anglų
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accent International

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ. ... [+]

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ.

Individualūs Intensyvūs kursai

Individualūs intensyvūs kursai suteikia pačius asmeninius, pritaikytus ir individualiai suprojektuoti programas anglų kalbos mokymo siūlo akcentu.

Kurso turinys

Žinoma, turinys individualiai programa yra būtent tai, ką Žinoma dalyvis nori! Mokytojai patars, bet, galų gale, kad sprendimas yra su dalyviu. Ant ndil.idual programą, jūs galite mokytis tiek bendrojo, tiek pat specialistas angliškai. Bendra Anglų gali apimti darbą tikslumą ir sklandumą kalbėjimo, klausymo, skaitymo ir rašymo ar jų vienas. Jis gali sutelkti dėmesį į komunikacinius gabumus, arba ji gali sutelkti dėmesį į tikslumą suprasti ar skaitote angliškai individualius poreikius. Specialistė Anglų gali eiclude daug skirtingų sričių darbai - visose verslo srityse, pavyzdžiui, "arba" Professional tokias sritis kaip medicina, teisė, reklama, farmacijos, inžinerijos ir kt Be to, dirbti su konkrečių įgūdžių, tokių kaip susitikimų, derybų. Pristatymai, telefonijos, ataskaita Writi-IG gali būti mokomi apie atskirus kursus - kaip dalis platesnės planą ar ypatingą dėmesį dėl vienos savaitės programą. ... [-]

Jungtinė Karalystė East Budleigh
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Accent International

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ. ... [+]

Sukurta pagal savo poreikius. Specializacijų iš AZ.

Mažos grupės Kursai

Mažos grupės kursai už 2 ir ne daugiau kaip 4 dalyviai panašaus lygio. Grupės yra išauginta apie gautą prašymo formą bei pradinių poreikių analizė informacija. Kartais, dalyvis bus paskambino patikrinti lygį. į pirmą dieną vertinimo metu, žinoma, sudėtis patvirtinti ar pakeisti kurso kuratorius.

Mažos grupės Kurso turinys

Mažos grupės kursai gali būti bendro arba verslo anglų kalba. Žinoma, paprastai susideda iš keturių modulių - pirmasis koncentratų į tikslumą, todėl žiūri teisingai naudoti gramatikos ir žodyno, antroji orientuota į supratimą - ar imli įgūdžių, - ir padeda par6cOants pagerinti savo klausymo ir skaitymo; trečia žiūri įgūdžius ir organizuoja mokymus susitikimuose, skambindami, Bendravimas, pristatymai ir tt ir galutinis komponentas dar kartą pabrėžia komunikatą ir veikia sklandumo, tarimo, intonacijos ir pasitikėjimo srityse. Kiekvieno mažoje grupelėje kurso turinys nėra nustatytas, tačiau ir yra koreguojamas, atsižvelgiant į iš grupės narių poreikius. Jis nuolat peržiūrimas ir prireikus peržiūrėtas.... [-]

Jungtinė Karalystė East Budleigh
Anglų
Dieninės
40 valandos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International