Accent International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Accent International

akcentas Tarptautinis

Vykdomoji ir profesinio mokymo

Akcentas yra mažas, specialistas organizacija. Nors mes dirbame su didelių korporacijų, mes niekada daugiau nei 25 kursų dalyvių mūsų kursus Bicton koledže. Tai sąmoningas, nes mes tikime, kad turime apriboti žmonių skaičių, kad galėtume pateikti asmeninę, pritaikytas paslaugas ir atsakyti į dalyvių poreikius.

Mūsų dalyviai brandžios suaugusiems - vadovai ir specialistai, kurie turi padaryti sparčią pažangą konkrečiose srityse.

Mūsų programos studijų apskritai anglų, verslo anglų arba specialistas anglų kalba.

Bendra Anglų gali apimti Bendravimas, kelionės, Bendrosios komunikacijos, mokymosi tikslais.

Verslo anglų kalba galite peržvelgti bendrą verslo kalba ar workfocused tokiomis temomis kaip finansai, pardavimų, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, gamybos, logistikos ir tt

Specialistė Anglų gali išnagrinėti tokias sritis kaip apskaitos, bankininkystės, statybų, inžinerijos, draudimo, teisės, medicinos, naftos, farmacijos, technologijų.

Specifiniai įgūdžiai gali apimti susitikimus ir derybas, pristatymus, ataskaitos rašymo, tarpkultūrinį sąmoningumą, lankyti konferencijose.

Įvadas

Akcentas buvo įkurta 1988 metais kaip specialistas konsultavimo ir anglų kalbos mokymo organizavimo įmonių, vadovai, vadybininkai ir specialistai. Nuo tada, mes glaudžiai dirbo su verslo klientais ir asmenų iš viso pasaulio teikti mokymo sprendimus kalbos problemas ir padėti jiems išnaudoti galimybes, kurios yra prieinamos pasauliniu mastu.

Anglų neabejotinai yra tarptautinės komunikacijos verslo ir profesinės pasaulyje kalba. Įmonės ir asmenys, kurie įtraukti Anglų kitiems savo sugebėjimais staiga gali atlikti tarptautiniu - atverti naujas rinkas, globalizacijos veiklą, sukuriant tikrą tarpkultūrinį bendravimą, mokymąsi iš kitų šalių ir stiprinti abi įmonės perspektyvas ir taip pat karjerą.

Akcentas dirba specialistų anglų kalbos mokymo, už įmonės programų, iš viso pakrovimas kursai, vadybos mokymo, kursų dizaino srityse, vienas prie vieno, mažų grupių ir derinys mokymo formatus, specializuotų seminarų, modeliavimas, poreikių analizė ir konsultavimas.

FILOSOFIJA

Iš Accent filosofija gali būti apibendrinti taip: "asmenines, profesines, mokymo kokybės".

Asmeninis - nes nors akcento veikia tarptautiniu mastu, mūsų centras yra mažas ir dalyvių skaičius yra kruopščiai ribotas. Tokiu būdu, mes galime suteikti asmeninio dėmesio ir dizaino kursus pagal individualius poreikius.

Profesionalus - nes akcentas naudoja kvalifikuotus ir patyrusius instruktorius, kuris paprastai turi kvalifikaciją ir patirtį sričių specialistų, pavyzdžiui, verslo, finansų, mokslo ar IT - be kalbos mokytojo kvalifikacijos.

Kokybė - nes akcentas yra įsipareigojusi kokybės - į mokymą, į medžiagų, mūsų objektų, gyvenamųjų patalpų ir kliento įmonės santykių. Mes tikime, kad visos mokymo programos dalys yra vienodai svarbios - nuo pradinio kontakto iki galutinės ataskaitos.

Praktikumas - nes akcentas yra naudojamas dirbti su verslininkais, įmonių ir specialistų. Visi mūsų paslaugos yra pagrįstos mokymo koncepcijų, o ne mokyti. Atmosferos akcentas, žinoma, yra visiškai skirtingi, kaip ir mokykloje - požiūris, santykiai ir aplinka tinka rimtų, subrendusių suaugusiems su profesionaliu poreikį anglų kalba.

Kokybės garantija

Akcentas yra pripažinta kaip veiksminga Britų Tarybai - kuris reguliariai tikrina su mumis ir užtikrina, kad aukšti standartai ir toliau bus laikomasi. Akcentas taip pat yra anglų Jungtinėje Karalystėje, kuri yra profesinė organizacija anglų kalbos Pramonės ir suteikia dar vieną kokybišką monitorių narys. Galiausiai, mes esame nariai BusinessEnglishUK kuris yra specialistas organizacija Verslo anglų teikėjams.

Tai yra jūsų pripažintos garantijos kokybei.

Nekilnojamojo garantija, tačiau yra iš mūsų klientams bei kursų dalyvių pasitenkinimas, laiko mes dirbome su įmonėmis bei dalyvius, kurie grįžta daugiau treniruočių su Accent ilgis.

Dėmesį skiriant mokymo kompetencijos

Akcentas buvo įkurta treneriu - ir kompetencijos mokymo yra organizacijos širdį. Mūsų komanda trenerių tvirtai remia biuro darbuotojai, kurie teikia infrastruktūrą ir platformą, kad mūsų treneriai gaminti aukštos kokybės programas kiekvienam kursų dalyviui.

Vietos

Rytų Budleigh

Address
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

Rytų Budleigh, Anglija, Jungtinė Karalystė