Abbey Road Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į Abbey Road institutas.

Abbey Road institutas yra mokymo pagrindas naujos kartos muzikos prodiuseriai ir garso inžinierių.

Pasitelkiant žinias ir inovacijas sukurtą Abbey Road Studios ir bendradarbiauja su ekspertais pramonės mokome profesionalų vienerių metų Išplėstinė diplomas muzikos gamybos ir garso inžinerija.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su inžinierių ir gamintojų sukurti plačias, rankas ir pažangiausius programą. Ši rengia savo studentus pradėti karjerą muzikos industrijos unikali, nes jie yra. Kas vienija mūsų studentus ir komandos yra muzika ir aistra sukurti meilė.

Nesivadovauti savo muziką gamyba ir garso inžinerija karjerą JAV.

Mūsų studentai mokosi iš kūrybinių pažangiausius gamintojus, techninių ekspertų, verslo specialistams, ir nustatyta ir patyrę pavadinimų visoje muzikos industrijoje. Nurodykite studijuoti Abbey Road institutas yra gyvenimas keičiasi sprendimas ir vieną kartą per visą gyvenimą patirtis.

Mūsų absolventai yra iš muzikos ir įrašų pramonės ateitis.

ŽVILGSNIS VIDUJE Mūsų studija

Mūsų pagrindinis mokyklos, Abbey Road institutas Londone, įsikūrusi Abbey Road Studios Šiaurės Vakarų Londone, pradėtų 2015 m. Mokykla yra integruota į "Abbey Road Studios pastato ir siūlo mūsų studentai specialų mokymo erdvę ir užsakymą studija erdvę dirbti 7 dienas per savaitę. Mes didžiuojamės galėdami surengti savo mokyklą dinamišką mokymo erdvė, kuri palaiko visus kurso sritis. Dirbsite su aukščiausios klasės, pramonės standartinės įrangos mūsų profesionaliose studijose.

Apžvalga erdvės

Per Žinoma, jūs turėsite prieigą prie tiek mūsų mokymo ir komercinių studijos skirtingais etapais, priklausomai nuo modulių jūs dirbančių. Mūsų tikslas pastatytas įrenginiai apima gyvų įrašymo vietos ir profesionalios standartinės valdymo pultu, dvi gamybos kambariai, maišymo kambarys ir paskaita kambarys su atskirų darbo vietų.

Studentai turi priėjimą prie Instituto studiją tiek kaip dalis kalendorinius mokymo, taip pat už jos ribų klasėje laiko nepriklausomai valdomą įrašymo, gamybos ir maišymo. Kiekvienas studentas turi teisę susipažinti su galinga kompiuterine darbo vieta turimą prieš, per ir po klasę.

Galite pradėti savo projektą studijoje ir toliau filmuoti, redaguoti ir maišyti ant ekvivalentas darbo vietų ar gamybos apartamentai arba maišymo kambariai. Abbey Road instituto studentai gali būti tikri, kad jie mokosi ant labai geriausią pramonės standartinės įrangos klasėje ir studijoje. Mūsų studijose yra platų programinės įrangos ir aparatūros, leidžianti įvairiems hibridinių nustatyti įmones, kurios tiek praktiškas ir tinkamas šiuolaikinės garso gamybos aplinkoje.

Praktinis laikas paskirstomas individualiai ir visiškai prižiūri mūsų kvalifikuotų darbuotojų. Praktiniai užsiėmimai gali būti nubaustas studentai kas savaitę ar kas mėnesį per darbo valandų instituto. Nėra jokių apribojimų į praktinio kiek laiko studentas gali užsisakyti per jo / jos, žinoma, su sąlyga, tik nuo užimtumo.

Vietos

Londonas

Abbey Road Institute

Address
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 20 7266 7397