Abbey College Manchester

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mes neselektyvus, bendro išsilavinimo, nepriklausoma koledžo Manchester miesto centre. Dauguma mūsų 220 mokiniai mokosi lygius, GCSE ar mūsų International Foundation programą. Mūsų draugiškas, saugus, palankią aplinką studentams siekti savo tikslų ir sėkmingai pereiti į savo pasirinktą universitetą. Mes siūlome unikalią alternatyvą tradicinėms mokyklose su lanksčiomis programomis ir asmeninį gyvenimą, tuo pačiu išlaikant stiprią akademinę etosą.

Mūsų istorija

Abatija kolegija Mančesteris buvo įkurta 1990 metais ir yra viena iš Alpha Plus Group nepriklausomų mokyklų ir kolegijų.

Abatija kolegija Mančesteris dabar švenčia savo 25-metį 2015 m ir turi sukūrė tvirtą reputaciją vietiniu, nacionaliniu ir tarptautiniu aukštos kokybės mokymo, mažos klasės dydžių ir stiprus mokytojas paramos sistemos.

Kursų, kad atitiktų individualius mokinių poreikius diapazonas yra siūlomi: dvejų metų A lygio; Vieneri metai Intensyvus perlaikyti A-lygiai; Vieneri metai Verslas BTEC; Vieno ir dviejų metų tarptautinių fondas Programos (Verslo ir inžinerija) ir vieneriais GCSE.

Kolegija yra modernus penkių aukštų pastate Manchester miesto centre. Visi kabinetai, apartamentai ir laboratorijos yra gerai įrengtas ir išteklių, ir pateikti mokymo ir mokymosi aplinką, padėti studentams įgyvendinti savo siekius.

Paslaugos

Abatija kolegija Mančesteris turi modernios įrangos ir išteklių spektrą, siekiant padėti užtikrinti aukštos kokybės mokymo studentams.

Visi mūsų klasėse naudos iš state-of-the-art įrenginių, prieigą prie šiuolaikinių technologijų, įskaitant interaktyviosios baltos lentos, nešiojamųjų kompiuterių ir lietimui jautriais ekranais. Visi padaliniai yra įrengtos specializuotos kambarių ir vadovėliai pateikiami visuose kursuose.

Studentai turi savo asmeninį kompiuterį prisijungimo ir prieigos prie studento bendra diske, kuriame mokymo ištekliai saugomi. Praktinis darbas ir tyrimas yra esminis biologijos, chemijos ir fizikos mokymo ir todėl kiekvienas objektas yra mokoma modernaus, dalykines laboratorijoje. Kiekviename kambaryje yra įrengtas laikantis aukščiausių standartų ir yra gerai įrengtos, kad būtų galima įvairių eksperimentų ir demonstracijų pristatymą skatinti mokinių mokymąsi.

Kūrybiškumas klesti per kolegijoje Art & Design ir fotografija mokoma atskirą, gerai įrengtais kambariais. Mokiniai yra skatinami išreikšti save naudojant metodus, pradedant nuo 3D modeliavimas, tekstilės, skulptūros ir fotografijos, taip pat įprastinės tapybos ir piešimo. Taip pat yra tamsusis kambarys, kur atvaizdai gali būti sustiprintas ir sukūrė studentams. Didelė studijų centro yra prieinamas kaip tylus ir prižiūrimos studijų srityje. Čia mokiniai gali naudoti savo arba kolegijoje nešiojamieji kompiuteriai asmeniniam darbui. Yra bevielis ryšys rasti čia ir aplink kolegijos.

Mokymas ir mokymasis

Mokymas ir mokymasis yra griežta, o yra kūrybingi ir reaguoja į mokinio poreikius.

Mažos klasės

Mes tikime, kad mažos klasės ir aukštos kokybės mokymas yra raktas į sėkmę. Šis metodas yra labai asmeniška ir tai reiškia, kad studentai yra sutelktas į studijų ir suteikiama daug dėmesio iš mokytojų maksimaliai pasiekti ir įvykdyti potencialą. Kartu mažos klasės dydžių mes skatinti draugišką aplinką turintys ne vienodą politiką ir kurti santykius, kur kiekvienas yra ant Vardas sąlygomis.

Ekspertų mokytojai

Mūsų pasiaukojanti mokytojai turi puikią žinių apie savo pavaldinių ir specifikacijas, ir kaip ekspertai, už pagrindinių egzaminų jie gerai pasiruošę pasiūlyti konsultacijas ir paramą kuriant tyrimo techniką. Mokytojai sugriauti dalykus į valdomus skyriuose taip, kad studentai gali dirbti lengviau link klasių jiems reikia. Studentai pasirengę kruopščiai viešųjų egzaminų ir įgyti svarbiausių mokymosi įgūdžių.

Studijos kolegijoje

Visi studentai kalendorinius, prižiūrimą tyrimą pastatytas į savo programas. Mūsų studijų centro studentai dirba tyliai ir tai stato koncentracijos ir pagarbos kultūrą mokymosi poreikius kitiems.

Vertinimas ir stebėsena procesas

Mažos klasės dydžių reiškia mokytojai gali daugiau laiko praleisti įvertinti kiekvieno studento darbą ir suteikiant žodžiu ir raštu atsiliepimus apie vienas su vienu pagrindu. Mokytojai vertina studento pastangų ir pasiekti dažnai. Ataskaitos siunčiamos namo kiekvieną pusę terminą ir įtraukti rašytines pastabas ir duomenis apie lankomumą, akademinę pasiekti ir studentų pastangų tiek klasėje ir savo laiku. Moksleiviai ir mokytojai apmąstyti dabartinę darbą ir kelti standartus sutikdamas tikslus tokiose srityse, kaip dalykinių žinių, laiko valdymo, taisymo būdus ir pažangos užsiėmimuose. Tai savo ruožtu sukuria pasitikėjimą ir kelia standartus.

Lankomumas

Lankomumas yra stebimas per kiekvieną dieną registruoti ir kiekvieno pamoką pradžios. Tėvai / globėjai kreipėsi jei studentas neatvyksta klasėje.

Vietos

Mančesteris

Abbey College Manchester

Address
5-7 Cheapside
Off King Street

M2 4WG Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 161 817 2700