ABLE English Language School in Manchester UK

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl verta rinktis Able Mančesteris:

Sukurti pagal užsakymą Anglų žinoma!

ABLE Mančesteris siūlo unikalų požiūrį į anglų kalbos vystymosi siūlant kiekvienas studentas galimybę sukurti užsakymą kursus, kurie leidžia jiems patenkinti savo mokymosi tikslus, ar jie būtų profesionalūs, asmeninių ar akademinis.

Add me on skype aptarti pradedant Šiandien: Skype: alicja_golub

-Affordable Kursai-

ABLE Mančesteris yra įsipareigojusi teikti studentai ne tik puikus kalbos pamokas, bet ir pinigų vertę, kuri yra, kodėl mes turime aiškią kainodaros struktūrą ir labai prieinamos kainos nuo £ 5 punktuose pateikiamas valandą. Kiekvienas studentas turi galimybę sukurti užsakymą kursus, kurie leidžia jiems patenkinti savo mokymosi tikslus.

-Experienced, Profesionali Tutors-

ABLE Mančesteris yra įsipareigojusi teikti studentai ne tik puikus kalbos pamokas, bet ir pinigų vertę, kuri yra, kodėl mes turime aiškią kainodaros struktūrą ir labai prieinamos kainos nuo £ 5 punktuose pateikiamas valandą.

Studentų Atsiliepimai:

"Požiūris metu galės Mančesteris yra fantastinis - per trumpą laiką buvau mokykloje galėjau patobulinti savo bendrą anglų kalbos įgūdžius, o tikrai remiantis Mano verslas anglų kalba."-Robert Chojecki "Derinant galės Manchester kursai kartu galėjau pasiekti savo tikslą gauti Band 7 IELTS greičiau, nei aš kada nors buvo įmanoma. "-Diego Natali

Anglų kalbos kursai Manchester City Centre:

Kiekvienas studentas turi galimybę sukurti užsakymą kursus, kurie leidžia jiems patenkinti savo mokymosi tikslus.

Mančesteris yra viskas ir tai kas pigiau nei gyventi Londone! Du pasaulio klasės futbolo klubais, trys neįvykdyti universitetai, pramoninės revoliucijos centras, kai kurie iš geriausių britų grupių visą laiką, Pasakų apsipirkti, nepamirštamas naktinis gyvenimas, nuostabios restoranų ir visiškai unikalus derinys šiuolaikinio ir gotikos. Lengvas Transportas Mančesteris yra kompaktiškas miestas, kuris leidžia gauti aplink lengvai su vienu iš geriausių viešojo transporto paslaugų Jungtinėje Karalystėje.

Daugiakultūrėje sostinė Mančesteris yra vienas draugiškiausių miestų Jungtinėje Karalystėje, kuri sujungia Šiaurės žavesio su ryškia daugiakultūrėje aplinkoje. Puiki vieta Didžiojoje Britanijoje Mančesterio vietoje reiškia, kad didieji miestai ir pramogų - Liverpulis, Lidsas, Niujorkas, Šiaurės Velsas ir Lake District yra mažiau nei pusantros valandos svečių, todėl ekskursijos ir savaitgaliais vizitai lengva ir paprasta.

Minučių atstumu nuo oro uosto nuorodos Manchester Airport yra tik 20 minučių kelio traukiniu nuo miesto centro ir "Liverpool" oro uostas yra mažiau nei valanda kelio.

ABLE Mančesteris galime pasirūpinti apgyvendinimo įvairovė, kad atitiktų jūsų reikalavimus ir biudžetą!

Homestay

Tai yra fantastinė galimybė patirti gyvenimą realioje anglų šeimoje. Gyvenimas su anglų šeimoje reiškia, kad jūs galite turėti tikrą anglų panardinimo patirtį, kaip jūs gaunate galimybę praktikuoti savo kalbos įgūdžius su gimtakalbiais už klasę.

Visi mūsų Homestay šeimų visiškai patikrintas ir turi praeiti platų interviu procesą. Tuo galės Mančesteris mes naudojame tik priimančiosios šeimos nariams, turintiems daug patirties prieglobos tarptautinių studentų. Mes praleisti laiką atitikimo studentams su teise šeimoje daug, siekiant užtikrinti studentai turi geriausią įmanomą viešnagę.

Homestay yra padalintas į dvi kategorijas - standartinių ir vykdomųjų - ir yra prieinama visą arba pusę valdybos pagrindu.

Studentų Residence

Tai idealiai tinka tiems, kurie nori gyventi jaunas ir energingas aplinkoje su kitais studentais. Mūsų studentų rezidencijos yra įsikūręs netoli miesto centro, todėl lengvai patekti į mokyklą. Šis apgyvendinimo tipas siūlo puikią vertę už pinigus, nes studentai yra netoli daug patogumais ir gali sutaupyti transporto išlaidas.

Studentų rezidencijos yra idealiai tinka žmonėms, kurie nori turėti šiek tiek laisvės, kaip jūs galite ateiti ir eiti kaip jums įtikti, o taip pat turi galimybę gaminti maistą patys. Gyvenimas gyvenamosios vietos idealiai tinka žmonėms, kurie mėgsta bendrauti, kaip jūs paprastai gyvena su 5-6 kitais žmonėmis ir labai dažnai jie bus iš viso pasaulio, todėl jūs gyvenate tikrai tarptautinėje aplinkoje!

Studentų rezidencijos yra privatus miegamasis su vonios kambariu ir bendra virtuvė ir gyvenamasis kambarys.

Studentų butas

ABLE Mančesteris yra tik anglų kalbos akademija Mančesteryje, kad būtų galima pasiūlyti savo studentams naudotis tik studento bute. Butas yra įsikūręs 20 minučių nuo mokyklos ir yra trys dviviečiai miegamieji su bendru vonios kambariu ir virtuvės įranga. Neseniai renovuotas, butas yra labai prieinamos galimybė studentams, atvykstantiems studijuoti galės Mančesteris.

Šis butas yra užimta tik NNV Manchester studentams, todėl jūs galite sužinoti savo flatmates prieš atvykstant - mes taip pat stengiamės išlaikyti tautybių mišinį bute, kad jūs galite kalbėti tik angliškai namuose. Tai yra idealus žmonėms, kurie ieško pigių galimybe, bet nori, kad nuomos iš patikimo šaltinio saugumą. Butas priklauso galės Mančesteris, todėl gali būti nuomojamos tiek ilgalaikio ir trumpalaikio pagrindu.

Privačios nuoma

Jei planuojate likti Mančesteryje ilgą laiką (ty per šešis mėnesius) arba jei norite gyventi su draugu ar partneriu, tada privatus nuoma gali būti atsakymas. Yra daug variantų, kad tiktų visus reikalavimus ir biudžetus. ABLE Mančesteris gali padėti ir patarti tiems, kurie ieško išsinuomoti namą ar butą per privataus savininko. Tiesiog mums pranešti, kai užsakymo. Viešbučiai ir nakvynės namai Kaip didmiestyje, yra daug viešbučių ir nakvynės namų skaičius galima rasti tiek ilgai ir trumpalaikės pagrindu. "Manchester City" centre yra platus viešbučių tiktų visiems - prabanga, verslo ir biudžetą, ir mes esame daugiau nei laimingi galėdami patarti ir užsisakyti viešbutį viešnagę kaip dalį savo studijų paketą. Yra didelis nakvynės namai arti mokyklos, kurioje privatūs kambariai ir lovos dorms gali būti nuomojamas trumpiems laikotarpiams.

Vietos

Mančesteris

ABLE Manchester

Address
ABLE Manchester
1st Floor
Swan Buildings
Swan Street

M4 5JW Mančesteris, Anglija, Jungtinė Karalystė
Telefonas
+44 161 637 3062