LaSalle College Istanbul

Įvadas

Oficialus aprašymas

MŪSŲ VIZIJA

Rezidencija Kanadoje nuo 1959, LaSalle kolegija Stambulas privatus CollegE sudaryta iš tarptautinės profesionalų komanda, skirta teikti kokybės mokymo mūsų studentams pasiekti visą savo potencialą. Specializuojasi mados, kolegijos vizija yra įdėti Stambule mados pasaulio miestų žemėlapyje. Plėtodama naujovių ir didelio kalibro dizainas, Mūsų absolventai toliau įgyti tarptautinį pripažinimą, Kai kolegija pirmasis atidarytas 1993 metais, mes pripažino, kad reikia plėtoti vietinę mados industrijoje ir pamačiau puikią galimybę mokyti mūsų studentus tapti pasaulinio lygio dizaineriai gali padaryti savo ženklą tarptautiniu mastu, taip pat skatinti mados pramonę, kaip apibrėžta Turkijoje. Šiandien, mūsų mados programas sutelkti dėmesį į unikalias prekine mados kolekcijų dizainą, kad mūsų studentai gali būti pasirengę susidurti su pramonės poreikius su verslumo krašto.

KANADOS ŠVIETIMAS

Visi programa mokymo programos siūlomos LaSalle College İstanbul yra sukurtas LPK Švietimo Monrealyje pagal Kanados švietimo standartų. Mūsų specialistų komanda mokytojų ir specialistų Turkijoje glaudžiai bendradarbiauti su Kanados būstinėje susitikti aukščiausios švietimo reikalavimai. Pedagoginis tinkamumas, suderinamumas ir tinkamumas kiekvienai programos turinį yra trys veiksniai, kurie oficialiai vertinamas visose LPK švietimo dukterines įmones. Nuo state-of-the-art mokymo įstaigų į kvalifikuoti instruktoriai, LaSalle kolegija Stambule didžiuojasi tarptautinę reputaciją teikiant aukštos kokybės išsilavinimą.

Nuo imperatorių į sultonų dinastijų, ir imperijas, Stambulas istoriškai buvo ekonomikos centru žemės ir jūros prekyboje. Apsuptas Golden Horn žiočių, Bosforo sąsiaurį, Juodosios jūros ir Marmuro jūros, priemiestiniuose keltai kasdienio transporto stuburas.

LaSalle kolegija İstanbul yra strategiškai patogioje Stambulas centre pėsčiomis nuo muziejų, restoranų ir prekybos centrų. Studentai gali mėgautis Stambulo derinys Romos, Bizantijos ir Osmanų architektūros, pademonstruotų miesto žavesio. Jos kultūrinė įvairovė taip pat galima pamatyti pažvelgus į jos patrauklios panorama imperinių mečečių, istorinių bažnyčių ir sinagogų.

Nereikia nė sakyti, Stambulas yra kultūros ir dailės aukso kasykla. Tiesą sakant, Europos Sąjunga pavadintas miestui Europos kultūros sostine 2010 metais. Su daugiau nei dvylika milijonų gyventojų, Stambulas yra tik bi-Continental miestas pasaulyje Būdamas dalis tiek Azijoje ir Europoje ir LaSalle College Stambulas didžiuojasi studento kūną, kuris atspindi šią įvairovę kultūrų.

Vietos

Stambulas

Address
LCI Istanbul
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sok. No:4 - Esentepe Şişli

34394 Stambulas, Stambulas, Turkija