AMIDEAST America-Mideast Educational & Training Services

Įvadas

Oficialus aprašymas

AMIDEAST yra viena iš pirmaujančių Amerikos nepelno organizacija, užsiimanti tarptautinių švietimo, mokymo ir plėtros veiklą Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Įkurta 1951 metais, AMIDEAST savo pirmaisiais metais skirta skatinti JAV atliktas tyrimas studentams MENA regione ir valdyti JAV stipendijos ir mainai, kaip antai flagmano Fulbright Užsienio Studentų programos. Nors šie svarbūs programos ir toliau sparčiai, mūsų darbas gerokai išsiplėtė.

Šiandien AMIDEAST programos ir paslaugos paliesti pusę milijono asmenų gyvybes per metus - gerinti švietimo galimybes ir kokybę, stiprinti vietines institucijas, ir besivystančioms kalbą ir profesinius įgūdžius kritinių sėkmės pasaulinėje ekonomikoje.

Misija

  • Statybos tarpkultūrinė supratimas
  • Plėsti švietimo galimybes
  • Pasiruošimas asmenis dėl darbo pasaulio ekonomikoje
  • institucijas ir bendruomenes stiprinti
  • Suteikti daugiau galių moterims ir jaunimui

Mūsų darbas

Kiekvienais metais, AMIDEAST teikia anglų kalbos ir profesinių įgūdžių ugdymas, švietimo konsultavimą ir testavimo paslaugas šimtams tūkstančių studentų ir profesionalų Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Mes taip pat remiame daug institucinės plėtros projektus regione ir administruoti kai geriausių pasaulio švietimo mainų programas.

Kur mes dirbame

Rezidencija Vašingtone papildomas AMIDEAST TINKLAS apima Vidurio Rytuose ir Šiaurės Afrikoje - iš didžiulės įvairovės ir turtingu kultūriniu paveldu regioną. Iš Maroko į Omanas ir Irako Jemenas, AMIDEAST veikia daugiau nei 20 biurus 11 MENA šalių dirba apie 1000 skirta specialistams.

Individualūs šalių biurai remti konkrečios šalies portfelius programas ir paslaugas. Tačiau kiekvienas veikia kiekvieną dieną iš anksto AMIDEAST anketa pagrindinę misiją plėsti galimybę per švietimą, o stiprinti tarpusavio supratimą amerikiečių ir Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje žmonių.

metiniai renginiai

Empowering jaunimo ir moterų - Dėl tema mūsų 2016 metinė ataskaita-atspindi augantį dėmesį mūsų programavimo šių dviejų pagrindinių demografinių grupių. Priežastis yra paprasta: kas nutiks šiandien, siekiant pagerinti jaunimo ir moterų prieigą prie švietimo ir mokymo nulems savo šalių ateitį ir MENA regione. Per mūsų programų statome profesinius ir anglų kalbos įgūdžius, didinti įsidarbinimo galimybes, plėsti prieigą prie JAV aukštąjį išsilavinimą, tobulinti mokyklas, skatinti pasaulinius perspektyvas, ir palengvinti dalyvavimą. Įkvepiančių istorijų ataskaitoje bus parodyti jums, kaip jaunimas ir moterys naudos iš šių programų, ir kaip AMIDEAST yra įvykdyti šį svarbiausią iššūkį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Summer courses » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Courses in Area & Arabic Language Studies in Jordan (Semester/Academic Year)

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus September 2019 Jordanija Amman

[+]

[-]

Courses in Area & Arabic Language Studies in Morocco (Semester/Academic Year)

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus September 2019 Marokas Rabat

[+]

[-]

Courses in Regional Studies in French (Semester/Academic Year)

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus September 2019 Marokas Rabat

[+]

[-]

Vasaros kursai

Summer Course: Intensive Arabic in Amman, Jordan

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2019 Jordanija Amman

[+]

[-]

Summer Course: Intensive Arabic in Rabat

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites July 2019 Marokas Rabat

[+]

[-]

Summer Course: Learn & Serve in Tunisia

Su bendrabučiu Dieninės 5 savaites September 2019 Tunisas Tunis

[+]

[-]