Oficialus aprašymas

Apie mus

Rytų ir Pietų Afrikos valdymo institutas (ESAMI) yra tarpvyriausybinis regioninio valdymo plėtros centras. ESAMI pagrindinė buveinė yra Arušoje, Tanzanijoje.

Institutas buvo įsteigtas, kurio pagrindinis tikslas buvo suteikti regionui apmokytą personalą daugelyje svarbių sričių, įskaitant politikos valdymą, transporto valdymą, finansų valdymą, informacinių technologijų valdymą, sveikatos vadybą, žmogiškųjų išteklių valdymą, projektų valdymą, energetikos ir aplinkos valdymą bei lyčių valdymas ir kt.

Pagrindinis dėmesys buvo skiriamas regiono aukštųjų vadovų mokymui, siekiant pagerinti jų vadovavimo rezultatus, atsižvelgiant į pasaulines problemas, tačiau su regionine orientacija, susijusia su Afrikos aplinka.

ESAMI mandatas, misija, vizija ir filosofija

Rytų ir Pietų Afrikos valdymo institutas (ESAMI) yra Panafrikos regioninio valdymo plėtros centras, kurį valdo dešimt vyriausybių iš Rytų ir Pietų Afrikos regiono šalių. Tai yra Kenija, Malavis, Mozambikas, Namibija, Seišeliai, Svazilandas, Tanzanija, Uganda, Zambija ir Zimbabvė. Tai paslauga ir į rinką orientuota institucija, siūlanti aukšto lygio specializuotą vadybos mokymą, konsultavimo, švietimo programas ir į veiklą orientuotą valdymo tyrimų paslaugas. Kitos šalys, kurios reguliariai dalyvauja ESAMI valdymo plėtros programose, yra Lesotas, Botsvana, Pietų Afrika, Angola, Ruanda, Siera Leonė, Nigerija, Eritrėja, Dramblio Kaulo Krantas, Liberija, Gana, Gambija, Sudanas, Etiopija ir Burkina Fasas.

1997 m. Gegužę JT Afrikos ekonomikos komisija oficialiai ESAMI paskyrė Afrikos vadybos plėtros kompetencijos centru. Dėl tokio pripažinimo ESAMI reikėjo išplėsti savo paslaugas visoms Afrikos šalims. Siekiant patenkinti Afrikos valdymo iššūkius naujame tūkstantmečiui, ESAMI toliau teikia aukštos kokybės, į klientus orientuotą valdymo vystymo intervenciją visoje Afrikoje.

Mandatas

ESAMI įgaliojimas yra pagerinti Afrikos viešųjų, privačių ir tarptautinių organizacijų veiklos efektyvumą ir valdymą. Tai bus padaryta per:

 • Vadybos mokymas ir švietimas;
 • Vadovų konsultavimo ir konsultavimo paslaugos;
 • Vadybos tyrimai, žinių generavimas ir publikacijos;
 • Geriausios valdymo praktikos skatinimas.

Vizija

Iki 2020 m. ESAMI yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderystės ir verslo pertvarkymo centras

Misija

Mūsų misija - pertvarkyti institucijas per lyderystės ugdymą, novatorišką švietimą, vadovavimo mokymą, naujų žinių generavimą ir konsultavimo paslaugas.

Mūsų klientų visata bus privati, valstybinė, privati ​​ir tarptautinė organizacija.

ESAMI: praeitis ir dabartis

Nuo pat savo įkūrimo 1980 m. ESAMI padarė reikšmingą indėlį žmogiškųjų išteklių ir valdymo plėtrai regione. Jo vaidmuo, kaip pagrindinis regioninio valdymo vystymo institutas, iš esmės išaugo dėl padidėjusio klientų poreikio regiono ir kitų šalių. Iki šiol vyriausybė, viešosios, privačios ir pilietinės organizacijos dalyvavo daugiau kaip 75 000 vidutinio ir aukščiausio lygio pareigūnų, dalyvavusių Instituto siūlomose atviro valdymo plėtros programose.

ESAMI strateginis impulsas

ESAMI programos remiasi kylančiais kliento poreikiais visame žemyne. Institutas ir toliau pasirūpino, kad programos būtų naudingos tyrimams, atliekamiems vertinant poreikius ir dalyvių atsiliepimus. Programos vertinimas, bandomieji tyrimai ir poveikio vertinimas bus svarbi ESAMI mokymo ir gebėjimų ugdymo dalis. Šiame prospekte pateiktose mokymo programose bus glaudus ryšys tarp valdymo ir veiklos tobulinimo individualiu ir organizaciniu lygiu.

Bus pritaikytos specialios programos, skirtos konkrečių klientų specifinėms problemoms spręsti. Paprastai jie atliekami pagal pageidavimą, kliento patogias vietas ir dienomis.

ESAMI pradėjo vykdyti MBA programą, kuri pasirodė gana sėkminga. Iki šiol verslo mokyklos registracija siekia 3600 studentų, plinta dešimtose Afrikos universitetuose.

ESAMI taip pat įvedė verslo vadybos sertifikatus, diplomus ir bakalauro studijų programas.

ESAMI gebėjimai ir lyginamieji pranašumai

ESAMI, kaip valdymo plėtros centras, yra suartėjęs centras, kuriame susitinka skirtingų šalių žmonės, kad galėtų keistis patirtimi regioninėje sistemoje. Institutas siekia tobulinti šią sąveiką, kad būtų lengviau pagerinti klientų organizacijų valdymo efektyvumą ir efektyvumą. ESAMI, kaip viena iš didžiausių regioninių institucijų Afrikoje ir pirmaujanti valdymo plėtra, yra įsitvirtinusi šiomis savybėmis:

 • Jos pagrindas - skirtingi, vietiniai, aukšto lygio apmokyti ir patyrę profesionalūs darbuotojai, kurie supranta šalis, su kuriomis jie dirba gerai
 • Sėkminga įstaiga, kuriai vadovauja Afrikos specialistai, kurie žino Afrikos aplinką ir yra įsipareigoję savo paslaugoms.
 • ESAMI platus ir lankstus mandatas vadovaujantis dinamiška valdytojų taryba
 • ESAMI finansinio savarankiškumo laipsnis iš mokymo ir konsultavimo pajamų, kuris nepriklauso nuo subsidijų išgyventi
 • Darbuotojai nori ir įsipareigoja efektyviai tobulinti ir naujoves.
 • ESAMI gebėjimas greitai diegti savo profesionalius darbuotojus, kuriuos papildo vietiniai biurų tinklai, esantys šalia savo klientų
 • Per daugelį metų sukaupta daug patirties iš sąveikos su įvairiomis aplinkybėmis ir šalimis klientų
 • Institucinių ir individualių ryšių tinklas
 • Lankstumas ir pasirengimas prisitaikyti pagal besikeičiančią aplinką ir lūkesčius
 • Regioninis skonis ir charakteristika, atitinkantys Instituto veiklą ir greitai reaguoti į konkrečius reikalavimus, problemas ir prioritetus.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Esami Business School

Pagal subregione atliktų pajėgumų poreikių įvertinimo įrodymais nurodoma valdymo ir administravimo spragų, ypač priežiūros lygiu. Dėl to būtina, kad įgūdžių tobulinimas v ... [+]

Struktūra

Pagal subregione atliktų pajėgumų poreikių įvertinimo įrodymais nurodoma valdymo ir administravimo spragų, ypač priežiūros lygiu. Dėl to būtina, kad įgūdžių tobulinimas valdyme ir administravime būtų būtinas, atsižvelgiant į dabartinės ir būsimos "skysčių žinių darbuotojo" valdymą, susijusius su vis labiau konkurencingu planavimu ir veiklos aplinka. Todėl žmogiškųjų išteklių vadybos programos diplomas paskatins studentus valdyti ir administruoti kompetencijas, skirtas nustatyti pajėgumų trūkumą. Taigi DHRM siekia tobulinti ir perduoti tarpines žinias, įgūdžius ir teigiamus žmogiškųjų išteklių valdymo požymius kandidatams, kad pasibaigus kursui jie galėtų vykdyti priežiūros funkcijas savo verslo organizacijose.... [-]

Tanzanija Aruša Kenija Nairobis Dar es Salaam Zambija Lusaka Uganda Kampala Namibija Vindhukas Svazilandas Mbabanas Zimbabvė Harare Mozambikas Maputo Malavis Lilongvė  + 15 Daugiau
Vasaris 2020
Anglų
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Esami Business School
Address
Headquarters P. O. BOX 3030, Arusha, Tanzânia
Aruša, Arušos regionas, Tanzanija
Interneto svetainė
Telefonas
+255 27 297 0070/1/2/3
ESAMI KENYA
Address
ESAMI KENYA 4th Floor International House P. O. Box 566628 – 00200
Nairobis, Nairobio apskritis, Kenija
Interneto svetainė
Telefonas
+254 20 222 8233
ESAMI DAR ES SALAAM
Address
ESAMI DAR ES SALAAM 3rd Floor, NIC Investment House P.O. Box 22290
Dar es Salaam, Dar es Salaam, Tanzanija
Interneto svetainė
Telefonas
+255 22 211 2670/ 213 5046
ESAMI - ZAMBIA
Address
ESAMI - ZAMBIA 2ND Floor, Superannuation House Ben Bella Road P.O. Box 32132
Lusaka, Lusakos provincija, Zambija
Interneto svetainė
Telefonas
+260 211 222937
ESAMI – UGANDA
Address
ESAMI – UGANDA ESAMI Centre, Plot 52 Bombo Road P.O. Box 824
Kampala, Centrinis regionas, Uganda
Interneto svetainė
Telefonas
+256 41 4 254 222 / 343 397
ESAMI – NAMIBIA
Address
ESAMI – NAMIBIA Cnr Nelson Mandela/Sam Nujoma HIDAS Centre P.O. Box 1836,
9000 Vindhukas, Chomo regionas, Namibija
Interneto svetainė
Telefonas
+264 61 236 965/6
ESAMI – eSWATINI
Address
ESAMI – eSWATINI 3RD Floor, Lilunga House Somhlolo Rd P.O. Box 4234
Mbabanas, Hhohho regionas, Svazilandas
Interneto svetainė
Telefonas
+268 240 48494
ESAMI – ZIMBABWE
Address
ESAMI – ZIMBABWE 6 Bantry Road, Alexandra Park P.O. Box 2627
Harare, Harare provincija, Zimbabvė
Interneto svetainė
Telefonas
+263 242 744364/ 744935
ESAMI MOZAMBIQUE
Address
ESAMI MOZAMBIQUE No. 657 Floor No. 1 Avenida Julius Nyerere P.O. Box 2077
Maputo, Maputo, Mozambikas
Interneto svetainė
Telefonas
+ 258 21 487375
ESAMI MALAWI
Address
ESAMI MALAWI 1st Floor, Development House, City Centre P.O. Box 31127 Lilongwe 3
Lilongvė, Centrinis regionas, Malavis
Interneto svetainė
Telefonas
+265 1 774423/770253