Thai Chef School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Profesionalus virėjas

Akredituota Tailando švietimo ministerijos

Mes esame Bankokas, Tailando kulinarinio maisto gaminimo sostinė ir visame pasaulyje žinomi Tajų patiekalai. Kas geriau supranta tajų virtuvę, nei mūsų tajų kulinarijos mokykla Bankokas, ir kur jūs einate, kad tinkamai išmoktų tajų virtuvę? Mes esame profesionalūs tajų virtuvės klasė Bangkokyje. Pasitarkite su mumis autentiškais tajų, panašiškais ir vakarietiškais valgiais, naudodami šviežius ingredientus ir profesionalius receptus anglų kalba.

Ši Bankoko viryklų mokykla ir jos dėstytojai yra skirti padėti kiekvienam virimo studentui pasiekti aukščiausius kulinarinius įgūdžius. Visi mokymai yra skirti sėkmingam darbo etikos kūrimui ir pasitikėjimo dirbti komercinėje virtuvėje. Profesionalus šefo mokymas Bankokas susideda iš klasės darbo, intensyvaus kruopštaus mokymosi ir pasirenkamų stažuotojų Tailando viešbučiuose / kurortuose.

Ypatingas dėmesys skiriamas autentiškų skonių ir aromatų pasiekimui kartu su profesionaliu pristatymu. Visi patiekalai turi skonio skonį, kvapą į dešinę ir atrodyti teisingai. Tai yra mūsų GARANTIJA jums!

Learn Thai

Geriausia dalis yra tai, kad Bangkoko metu jūs galite išmokti arba tajų kepimo, visos Azijos kepimo, ar vakarietiško valgio gaminimo. Tailando virtuvės programa yra 6 savaites ir yra akredituota Tailando švietimo ministerijos. Visos Azijos ir Vakarų valgio gaminimo programos yra 7 savaites, intensyvios ir profesionalios. Sužinokite, kaip išmokti tajų, kinų, japonų ir vakarų profesionalių patiekalų. Sužinokite viską apie "Starters", "Sriubos", "Salotos", "Curry Paste", "Melt Fries", "Steamed", "Grill", "Deep fried", desertai, vaistažolių gėrimai, gatvės maisto produktai ... ARBA sužinokite vakarietiško valgio gaminimo pagrindus mūsų Vakarų pagrindiniame kulinarijos kursuose.

Ateik mokytis su mumis. Yra trys pagrindinės mokymo programos:

  1. KULINARINIS MOKYMAS - Sužinokite visos Azijos virtuvės ar Vakarų valgio gaminimo, pagrindinio kulinarinio mokymo, dirbti viešbutyje / kurortas kaip apmokamą praktiką ir leiskite mums padėti rasti gerai apmokamą darbą kruiziniame laive arba F
  2. PROFESINIS TAI KUULINARINIS MOKYMAS. Išmokite 80 profesionalių Tailando patiekalų kruopščiai per 6 savaites intensyviai ruošti, virti ir kepti.
  3. BIBLIOTEKŲ STUDENTŲ MOKYMAS - Atvyks į Tailandą, mokosi tajų patiekalų ir kultūros, gauna koledžo kreditus. Apgyvendinimas, įtrauktos į šią programą.
  4. PAGRINDINIAI KULININIAI ĮGŪDŽIŲ MOKYMAI. Sužinokite svarbių pagrindinių kulinarinių įgūdžių, tokių kaip peilių įgūdžiai, RVASVT mokymai, maistas, matavimai, ... per 2 intensyvias savaites.

MŪSŲ MISIJA

Thai Chef School yra įsipareigojusi studentų mokymosi ir karjeros plėtros palengvinti. Mes stengiamės sukurti profesionalų ir dinamišką mokymosi aplinką, suteikiant studentams galimybę tapti rytdienos kulinarijos lyderiais. Mūsų tikslas yra padėti maisto ir gėrimų darbuotojams ieškoti jų kulinarinių svajonių, siūlant akredituotą karjeros kursą kartu su įdarbinimo pagalba.

Mūsų mokyklos kampelis yra Tailando kultūros ir kulinarijos sostinėje Bankokas. Pasauliniu populiarumu priskiriamas # 6, tajų virtuvė yra žinoma dėl savo skonio ir sveikatos aspektų. Mes žinome, kaip geri Tajų patiekalai turėtų skonį, nes mes esame Tailande. Mes mokome autentišką tajų kepimą, o ne sintezę. Ir tiems, kurie nori mokytis vakarietiško (europietiško) maisto ruošimo, nėra problema. Tiesiog sujunkite mus su mūsų "Western Basic Culinary Training" kursu. Mūsų kampusie yra patogiai įsikūrusi tiesiai ant "Sukhumvit Road", 2 kvartalų nuo "BTS On Nut", tiesiogiai "Tom N Tomos" kavinėje "Phyll Community Center". Anglų kalbos tajų virėjai klasėse dirba naujose profesinėse klasėse.

MŪSŲ GRŪDAI:

Mokyklos virėjai yra gerai apmokyti Anglijos kalbos tajų piliečiai. Visi turi patirties dirbdami Tailando ir Vakarų restoranuose vietoje ir tarptautiniu mastu, turėdami daugybę metų patirties mokydami kepimo įvairiuose mokyklose.

MŪSŲ TIKSLAI:

Mūsų pagrindinis tikslas yra išmokyti studentus išbandyti Tailando ir Vakarų patiekalus, tuo pačiu praturtindami darbo etiką ir profesinius įgūdžius mūsų kandidatuose. Mes pritariame idėjai, kad vienas iš jų geriausiai išmoksta; todėl klasės yra visiškai praktinės. Tai yra tai, ką daro mūsų studentai - jie virina, virėja ir virkite. Instruktoriai demonstruoja, kaip paruošti patiekalą, o mokiniai praktikuojasi, kol bus pasiektas teisingas skonis. Mes gaminame naujokus virėja, virėjai virėjai ir virėjai į tajų kulinarijos virėjai. Norite išmokti ir džiaugtis? Prisijunkite prie mūsų egzotiškame Bankoke. Mokymas niekada nepatyrė taip gerai!

Vietos

Bankokas

Address
1770 Sukhumvit Road Soi 54, Bang Chak, Prakanong
Bangkok, Thailand

Bankokas, Tailandas