Siam Technology College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija Siam technologijų kolegija

Siam technologijų kolegija yra privati ​​švietimo įstaiga, pagal aukštojo mokslo Komisija tarnybai. Iš Siam technologijų kolegija siekis yra valdyti švietimą, siekiant sukurti absolventus, tiek antrosios pakopos studijų su teorijų ir praktinių skyriuje veislių srityse, suteikiant akademinius ir profesinius įgūdžius studentai galės suspėti koja kojon su sparčiai keičiasi iš technologijos. Absolventai, baigę Siam technologijų kolegija turi pageidaujamas funkcijas, kurios atitinka darbo rinką, kaip absolventai naudoja savo išmintimi ir profesinius įgūdžius, siekiant padėti šaliai sukurti ekonominę ir socialinę, ypač pramonės eros (pramonės korporacijos).

Siamo

Kaip Siam technologijų kolegija įsipareigojimu požiūris į išsivysčiusių šalių kaip Tailandas, bet yra kvalifikuoti darbuotojai, turintys žinių ir įgūdžių trūkumas, kad pasiruošęs varyti į mūsų šalį į kelią, kad dr Narong Mongkhonvanit tikėjosi. Dr Narong Mongkhonvanit yra vienas iš epitomes, kurie įsipareigojimų atsakomybę už socialinius poreikius, kad jis numatė iš darbuotojų trūkumo su savybėmis pramoninių įgūdžių. Taigi su šiuo įsipareigojimu Dr. Narong Mongkhonvanit nusprendė pradėti Tailando pirmoji privati ​​profesinio įstaigą, kad pateiktos žinių ir įgūdžių pramoninių menų 1965 metais, su įvardytu "Siam Institution of Technology", kuri parodė dideles vizijas ryžtingai ir siekia, kad judėti į priekį. Daugelį dešimtmečių "Siamo įstaiga technologijos pasikeitė savo vardą į" Siam technologijų kolegija (Siamo Tech) "pridedant Komercinės departamentas prie mokymo programą, nuo Siamo technologijų kolegija (Siamo Tech), stovėjo kitoje profesinėje mokykloje priešakyje Tailande kokybišką išsilavinimą nuo pirmosios dienos iki šios dienos. Augimas ir įsipareigojimas institucijos yra toks akivaizdus, ​​kad jaunimo ir visuomenės Tailandas būti lyderiu ne pasekėjas.

Siamo

2005, tai iš 40-metų įstaigos ženklas, ir tai naujas žingsnis į kelionę iki paskirties vietos, kad pagal dr Narong Mongkhonvanit laimingas. Tada Siamo technologijų kolegija (Siamo Tech), sukūrė naują kampaniją, pavadintą "Siamo technologijų kolegija" ir toliau dr Narong Mongkhonvanit įsipareigojimas apie abipusiškumas socialinius poreikius, sukurtų darbo jėgos su aukštesnės kokybės ir didesnės kvalifikacijos, teikiant teorines žinias ir profesinius įgūdžius derinys kartu, per matuoti praktinio atlikimo dabartinėmis sąlygomis su šiuolaikinėmis technologijomis, kurios sparčiai vystėsi, tada "Siam Technologijos kolegija "buvo atidarytas 2006 metais. Siam technologijų kolegija turi sritys iš viso 816.75 kvadratinių metrų ribojasi su "Siam technologijų kolegija (siam Tech), atskiriant tarp dviejų institucijų proporcingai. Per pirmąjį metų "Siam technologijų kolegija", akcentas yra apie švietimo tęsti absolventams, kuriuos baigė "Siam technologijų kolegija (Siamo Tech)".

Siam technologijų kolegija atidarė bakalauro laipsnį technologijų ir verslo administravimo, kuri palaiko visus Siam technologijų kolegija (siam Tech) kursus. Tada po to Siam technologijų kolegija išsiplėtė daugiau didžiųjų kad reikalingos tiek Tailando verslui ir pramonei, daugiausia dėmesio skiriama švietimui tęstinumo ir lygybės kitais studentais, kurie baigė kitomis institucijomis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

TESOL Sertifikatas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 120 valandos June 2018 Tailandas Bankokas + 1 daugiau

Mūsų internetinėje visiškai akredituota TESOL sertifikatas yra 29 vienetų, 120 valandų, tik 3000 batas, ir yra verta trys kreditai Cantine TESOL laipsnis bakalauro reiškia, kad ji būtų patvirtinta Tailando švietimo ministerijos. [+]

TESOL sertifikatas

Mūsų internetinėje visiškai akredituota TESOL sertifikatas yra 29 vienetų, 120 valandų, tik 3000 batas, ir yra verta trys kreditai Cantine TESOL laipsnis bakalauro reiškia, kad ji būtų patvirtinta Tailando švietimo ministerijos.

Pirmasis žingsnis, kad būtų rimtai nors užsienio mokyklą gauti TESOL (Išmok anglų kalbančių kita kalba) sertifikatą. Mes naudojame mokymosi valdymą, vadinamą "Moodle", kuri leidžia jums pamatyti, Multi Media pamokas ir imtis internetinius viktorinos su kiekvienu įrangos vienetu. Baigę visus vienetus, gausite TESOL sertifikatas nuo Siam technologijų kolegija.

KREIPTIS DABAR

29-vienetas Kursas apima viską, ko reikia, kad būti pasirengusi mokyti anglų kalbos. Naudingos filmai apie TESOL ir ESL klasėse, kad tai daugiau nei tipiškas internetinį kursą.... [-]