Dhurakij Pundit University's International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

DPUIC yra International College įsteigtas Dhurakij Pundit universiteto siekiant patenkinti didėjančią paklausą studijų kursuose tarptautinių standartų mokoma anglų kalba. Už pradedant ją priežastys yra akivaizdžios. Kiekvienais metais šimtai Tailando studentai praleidžia milžiniškas pinigų sumas studijuoti universitetuose, kolegijose ir mokyklose užsienyje. Tie be finansinėmis priemonėmis vykti į užsienį turi ribotas galimybes gauti aukštąjį išsilavinimą anglų kalba namuose. Darant tokius kursus galima Bankokas, DPUIC galėtų patenkinti savo poreikius ir sutaupyti jiems laiko ir pinigų, taip pat.

Dėl užsienio studentų yra labai patraukli studijuoti prieinamą, klesti mieste Bankokas, netoli pasaulyje žinomų paplūdimiai ir kultūros vertybės. DPUICoffers devyni bakalauro, magistrantūros ir doctoratal programos (su galimybe daugelyje koncentracija) į areassuch, verslo administravimo, integruota rinkodaros komunikacijų, turizmo vadybos ir verslo informatika. Daugiau programas planuojama ateityje. Su studentais iš regione, įskaitant Kiniją, Kambodžą, Butano ir Vietname, ir mainų studentai iš net už jos ribų, DPUIC stato išties tarptautinę bendruomenę.

DPUIC absolventai gauna ne tik laipsnių tarptautinius standartus, bet ir įgyti kompetenciją anglų kalba. Mūsų užsienio ir vietos dėstytojai yra kvalifikuoti ir apmokyti padėti studentams tinkamai naudoti anglų ir už jų auditorijose.

Pagal įvairias studentų mainų sistemas, DPUIC Studentai taip pat turi galimybę studijuoti vieną ar du semestrus savo kursinį darbą paskirtuose universitetų Europoje, Amerikoje ar Australijoje. Patirtis gauta iš tai bus išplėsti savo pasiekti ir supratimą apie tarptautinės bendruomenės.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus dėl išsamesnės informacijos ir aplankyti mus Facebook: https://www.facebook.com/dpu.international.college~~HEAD=pobj

Vietos

Bankokas

Dhurakij Pundit University, DPU International College

Address
DPU International College
Dhurakij Pundit University
6th Floor, Building 6
110/1-4 Prachachuen Road
Laksi

10210 Bankokas, Tailandas
Interneto svetainė