Bangkok Thai Cooking Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tajų kulinarijos mokymo mokykla

Studentų vizos

Profesionalus - autentiškas - intensyvus - viskas įskaičiuota

Mokymai jachtų šefams, naujiems restoranams pradedantiesiems ir norintiems išmokti gaminti tailandietiškus patiekalus kaip tailandietis.

Mes esame Bankoke, Tailando kulinarinio maisto gaminimo sostinėje ir pasaulyje garsių Tailando patiekalų namuose. Kas geriau už mus pažinotų tailandiečių maistą, o kur dar jūs eitumėte tinkamai išmokti tailandietiško maisto gaminimo? Tailandietiškas maisto gaminimas nėra sintezė ar paruošimas su pakaitalais. Mes naudojame autentiškus ingredientus ir mokome, kaip turėtų būti tailandietiški patiekalai. Ateikite į mūsų puikiai suderintą ir ilgai trunkančią virėjų kursų programą. Galite mokytis 1 savaitę arba iki 4 savaičių. Praktika tampa tobula, ir būtent tai padarysi su mumis. Kiekvieną savaitę išmoksite 40 profesionalių tailandietiškų patiekalų.

Per savo kulinarinį mokymą galite tikėtis sužinoti apie:

  • Tajų sudedamosios dalys - vaisiai, daržovės, žolės, prieskoniai, pastos, padažai, ...
  • Profesionalus maisto ruošimas, kepimo būdai
  • Tajų virtuvės indai, garlaiviai, keptuvės, ...
  • Kario pastos (pagamintos senoviniu būdu su skiediniu
  • Kepta kepta, salotos, sriubos, starteriai, garinimas, gruzdinimas, desertai
  • Dešros, padažai
Apsilankykite mūsų FACEBOOK puslapyje: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

MŪSŲ KULINARINIS MOKYMO POŽIŪRIS

Geriausias būdas išmokti gaminti maistą yra tai padaryti patiems. Pagal mūsų intensyvią, praktinę programą, studentai gamina maistą, gamina maistą, gamina maistą. Su receptais rankoje virėjo instruktorius pirmiausia paaiškina ir demonstruoja kiekvieną patiekalą. Jūs darote pastabas ir užduodate klausimus. Tuomet tavo eilė pasidaryti tai, kas buvo įrodyta. Savarankiškai ruošdamas kiekvieną patiekalą, išmoksti jį paruošti. Tuomet jūsų „kūrinys“ yra kritikuojamas, o jūsų instruktorius jums nurodo, kaip jį patobulinti.
Paprastai 8 profesionalūs tailandietiški patiekalai yra kruopščiai padengiami kasdien (40 per savaitę). Patenkinus paskirtų patiekalų užpildymą, klasė baigiasi kiekvieną dieną.

Vietos

Bankokas

Address
1940 Sukhumvit Road, Soi 60, Bang Chak
Phra Kanong, Bangkok, Thailand

Bankokas, Tailandas