Oficialus aprašymas

Tajų kulinarijos mokymo mokykla

Profesionalus - autentiškas - intensyvus - viskas įskaičiuota

"YACHT CHEFS", NAUJŲ RESTORANO "START-UPS" MOKYMAI IR TIKSIAI, KURIE BŪS SU MOKSLO KAIP TAI KAIP PALAUKTI TAI

Mes esame Bankokas, Tailando kulinarinio maisto gaminimo sostinė ir visame pasaulyje žinomi Tajų patiekalai. Kas žinotų, kaip gaminti tajų, geriau nei mes, ir kur dar norėtumėte išmokti tajų kepimą? Mūsų tajų virtuvė nėra sintezė arba paruošta pakaitais. Mes naudojame autentiškus ingredientus, ir mes mokome jus, kaip turėtų būti skonio patiekalai. Ateikite prisijungti prie mūsų puikiai suderintos ir ilgos chefų kursų programos. Galite mokytis 1 savaitę arba iki 8 savaičių. Praktika puikiai tinka, ir tai yra būtent tai, ką jūs padarysite su mumis. Jūs mokysite 25-30 profesionalių Tailando patiekalų kas savaitę.

Per savo kulinarinį mokymą galite tikėtis sužinoti apie:

  • Tajų sudedamosios dalys - vaisiai, daržovės, žolės, prieskoniai, pastos, padažai, ...
  • Profesionalus maisto ruošimas, kepimo būdai
  • Tajų virtuvės indai, garlaiviai, keptuvės, ...
  • Kario pastos (pagamintos senoviniu būdu su skiediniu
  • Kepta kepta, salotos, sriubos, starteriai, garinimas, gruzdinimas, desertai
  • Padažai, padažai
  • Tailando vaisių drožyba
Apsilankykite mūsų FACEBOOK puslapyje: https://www.facebook.com/BangkokThaiCooking/

MŪSŲ KULINARINIS MOKYMO POŽIŪRIS

Geriausias būdas išmokti virti - tai padaryti pats. Mūsų intensyvioje praktikoje mokiniai - virkite, virkite ir virkite. Su receptais jūsų ranka, jūsų virėja instruktorius pirmiausia paaiškina ir parodo kiekvieną patiekalą. Užsirašai ir užduoti klausimus. Tada jūsų ruožtu pakartoti tai, kas buvo įrodyta. Savarankiškai ruošdami kiekvieną patiekalą, išmokite jį paruošti. Tada jūsų "kūrinys" yra kritikuojamas, o jūsų instruktorius pasakoja, kaip jį tobulinti.
Paprastai 5-6 profesionalūs tajų patiekalai yra giliai kasdien (25-30 per savaitę). Tinkamai užbaigus paskirtus patiekalus, klasė baigiasi kiekvieną dieną.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Bangkok Thai Cooking Academy

Pradedantiesiems ir patyrusiems kulinarijos specialistams siūlome anglų kalbos mokymų programas. Mes galime jus nuvykti iš ten, kur dabar esate aukštesniems kulinarijos į ... [+]

Tarptautinės kulinarijos mokymo programos

"Mokykis virti kaip tajų virėja"

TYRIMAS IŠ 1 savaitės iki 6 mėn

Mes siūlome mokymo programas anglų kalba pradedantiesiems, taip pat patyrusiems kulinarijos specialistams. Mes galime jus paimti iš tose vietose, kur dabar esate aukštesni kulinarijos įgūdžiai.

Kulinarijos mokymo mokykla

Jaukių virėjų, naujų restoranų steigėjų mokymas ir tie, kurie nori išmokti valgyti tajų kaip tailandiečių.

Mūsų akademija

Mūsų profesionalūs kulinarijos mokymo kursai yra nauji ir visiškai įrengti oro kondicionieriai. Kiekvienas chefo mokinys turi savo treniruočių kompleksą su gruzdintuvais, granito maisto paruošimo zona, kriaukle ir valgymo zona. Mokymo vadovu stotis yra instruktoriaus demonstracinė stotis, kurioje visus receptus paruošia ir demonstruoja virėjo instruktorius.... [-]

Tailandas Bankokas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba