Helsinki Summer School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar norite studijuoti užsienyje? Helsinkio vasaros mokykla siūlo universitetų studentams ir absolventams tikrai tarptautinis, stipriai akademinę vasaros sesijos, kuriose mokslinių tyrimų pagrindu mokymas ir talentingi jauni protai susitikti ir susilieti sukurti kažką naujo. Mes pateikiame jums su rugpjūčio, kad bus išsiskirti iš savo akademinių studijų programos!

PATOGUMAI

Helsinkio vasaros mokyklos mokiniai naudos iš didžiųjų paslaugas ir galimybes, kurias siūlo Helsinkio universitete.

Moodle virtualią mokymosi aplinka

Helsinkio vasaros mokykla naudoja Moodle virtualią mokymosi aplinką platinti studijų medžiagą, kursų programas ir bendrą informaciją. Kai kurie kursai ją naudoti, taip pat už grupės darbo, mokymosi užduotis ir tt Studentai gaus kredencialus Moodle prieš atvykdami į Suomiją.

Mokymo centrai ir kompiuterinės įrangos

Vasaros mokykla studentai turi prieigą prie universiteto mokymosi centrų ir gauti kompiuterinę licenciją, kuri leistų jiems spausdinti juodos ir baltos dokumentus, turi neribotą prieigą prie išsamių kompiuterinės įrangos ir naudoti bevielį interneto ryšį universitete.

Bibliotekos

Paprašius, studentai gali būti išleidžiami iš lankymo pažymėjimą, suteikiantį galimybę skolintis knygas iš Helsinkio universiteto bibliotekoje.

Studentų kavinių

Helsinkio vasaros mokyklos mokiniai gali valgyti UniCafe studentų kavinių bet kuriame miesteliai.

Sporto centrai

HSS studentai turi teisę naudotis sporto salėje ir dalyvauti grupės mokymuose siūlomų UniSport salėse ir sporto centruose Helsinkio universiteto studentas draugiška kaina.

Vietos

Helsinkis

Address
Helsinki Summer School
Fabianinkatu 33

FI-00014 Helsinkis, Suomija