NIVA Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iš misijos Šiaurės Institute for Advanced Mokymai profesinės sveikatos Tai nustato. Akronimas NIVA kilęs iš švedų kalba pavadinime Nordiska Institutionen uždraustas Vidareutbildning inom Arbetsmiljöområdet.

NIVA renka geriausius ekspertus ir žinių iš Šiaurės šalių ir paverčia tyrimų rezultatus į kvalifikacijos kėlimo kursus ir seminarus pagal darbuotojų saugos ir sveikatos mokslininkų ir praktikų iš abiejų Šiaurės šalių ir pasaulio mastu srityje.

Mūsų istorija

NIVA buvo įkurta 1982 metais Helsinkyje, Suomijoje kartu su Suomijos instituto Profesinės sveikatos (FIOH). Jau tuo metu ten buvo stiprus tikėjimas aptarti bendrus Šiaurės darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais svarbą ir kad būtų surinkta Šiaurės ekspertai per lauką jėga.

NIVA buvo aktyvus žaidėjas profesinės sveikatos ir saugos ugdymo srityje daugiau kaip 30 metų. Per šį laiką daugiau nei 12 500 ekspertai ir specialistai iš daugiau nei 40 šalių dalyvavo ir sujungti į NIVA. Kai 25% dalyvių yra kilę iš šalių, nepriklausančių iš Skandinavijos.

Šiandien NIVA yra vienintelis institutas Europoje, tik orientuota į tarptautinės ir aukštesniojo lygio profesinės švietimo - kursų dalyviai yra priimami nepriklausomai nuo to, kur pasaulyje jie kilę.

Mūsų filosofija

Mes pasikliauti mūsų plataus tinklo darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų visoje mokslinių tyrimų įstaigų ir organizacijų, visų pirma Skandinavijos šalyse, bet ir iš kitų pasaulio vietų. Mes tikime, kad tinklų ir žmonės patenkinti vienas kitą jėga. Grįžtamasis ryšys mes gauname iš abiejų dalyvių ir dėstytojų suteikia mums pagrindo neužsiėmė su laimėjusios koncepcijos leidę susitikti ir keistis idėjomis.

Apskritai mūsų kursai vyksta Šiaurės sostinių (su kai kuriomis išimtimis) ir su paskutiniais 2-3 dienas teikia rimtiems informacija apie cheminę medžiagą ir siūlo puikias tinklų kūrimo galimybes. Per 2017 metus mes pradėjome savo pirmąjį on-line kursus ir mes džiaugiamės, kad pamatyti, kur ši nauja stengiasi nuves mus.

Vietos

Helsinkis

Address
Arinatie 3A, FI-00370
Helsinkis, Suomija