Akatem Learning

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nekilnojamasis pasaulinis mokymasis siekiant geresnės ateities

Akatem Learning mokosi ateities dizaineriams, norintiems pakeisti savo pasaulį ir žinoti, kad dizainas gali būti galinga jėga geram.

Mes tikime mokydamiesi; skirtingai nuo kitų mokyklų, mes neprašome jūsų sėdėti klasėje mokymosi teorijoje 10 savaičių; Įgūdžių mokėjimas trunka ne tik mokymąsi klasėje.

Savo kursų metu pritaikysite įgūdžius, kuriuos išmoksite realiame gyvenime, todėl įgyjate praktinės patirties sprendžiant žmonėms svarbias problemas. Sužinoję su mumis, mes ne tik suteiksime tvirtą išsilavinimą, bet ir suprasime, kaip jūsų klientai galvoja.


Mokymasis dizaino centre. Suomija.

Suomija garsėja savo dizaino paveldu ir rūpinimusi bendruomene, todėl tai nuostabi vieta pradėti savo nuostabią karjerą dizaine ir pradėti daryti įtaką savo pasauliui! Visi mūsų kursai pateikiami anglų kalba, siekiant užtikrinti maksimalų prieinamumą besimokantiems iš viso pasaulio.

Praktikai, ne tik mokytojai

Mūsų instruktoriai ne tik moko teorijos; kiekvienas žmogus turi didelę patirtį savo profesijoje tiek Suomijoje, tiek užsienyje ir yra aktyvūs praktikai, o ne tik nuolatiniai mokytojai. Mūsų dėmesys visada skiriamas praktiniams gebėjimams, o ne teorijai, kad baigtumėte savo kursą su galimybe dirbti realiame pasaulyje.

Dizaino verslas

Dizainas niekada neįvyksta vakuume; Praktinio dizaino ugdymo suteikimas jums reiškia, kaip išmokyti projektavimo darbus. Baigę kursą suprasite, kaip dizaineriai bendrauja su kūrėjais, vadovais ir kitais organizaciniais darbuotojais ir kaip dizainas veikia procesą ir riziką.

109807_helsinki-finland-view-of-pohjoisranta-street-N2H5PA7-01.jpg

Daugiau nei kursas

Kai lankotės „ Akatem Learning kursuose, jūs gaunate daugiau nei vietos klasėje; Darbas su realaus gyvenimo projektais reiškia, kad jūs turite galimybę sukurti savo portfelį nuo pirmos dienos ir dirbti sprendžiant problemas tiek komandose, tiek savarankiškai. Taip pat sužinosite, kaip verslo sprendimus ir ne dizainerius perduoti projektavimo sprendimams


Sukurkite savo karjerą

Profesinio mokymosi kursas turėtų padėti siekti karjeros. Tinklas su žmonėmis šioje pramonės šakoje vykstant renginiams ir praktiniams užsiėmimams, ir suteikiama galimybė gauti nemokamų karjeros patarimų, kurie padėtų jums nustatyti savo portfelį, sukurti nuostabų atnaujinimą, kurti savo profesionalų prekės ženklą ir nustebinti interviu! Kai dirbate, pasilikite „Akatem“ bendruomenės dalimi per nemokamus kvietimus į mūsų vykstančius seminarus ir tinklų vakarus.


Įvairių mokymosi galimybių

Jums nereikėtų eiti į universitetą, kad gautumėte puikų išsilavinimą. Akatem Learning siūlo įvairius kursų formatus besimokantiems, kurie nori mokytis visą darbo dieną, ne visą darbo dieną, vakarais ar net savaitgaliais. Kodėl neturėtumėte mokytis tenkinti savo gyvenime?

Prieinamas mokymasis

Jūsų svajonė padaryti skirtumą neturėtų būti atgrasoma dėl aukštesnio mokymosi išlaidų. Mes siūlome pasirinkti studentams prieigą prie Akatem fondo programos; iniciatyva, kuria siekiama sudaryti sąlygas nepalankioje padėtyje esantiems kandidatams gauti prieigą prie mūsų kursų, kad būtų sumažintos išlaidos arba suteikiamos visos stipendijos. Pasiteiraukite daugiau informacijos.

Vietos

Helsinkis

Address
Mannerheimintie 20B
Helsinkis, Suomija

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: