Oficialus aprašymas

Aéropole

apie Aéropole

Aéropole yra aukščiausios kokybės Flight Academy įkurta 2010 m. Mes esame specialistai pilotų mokymo techniškai pažangių orlaivių. Mes dirbame modernių Deimantai su Helsinkio Malmi, Suomija parką, nes mūsų pagrindinis bazę. Mūsų patvirtintoje organizacijoje eiti su savo kvalifikuotų ir patyrusių instruktorių yra ir pasirengę Meed konkrečius jūsų poreikius, ar esate naujas aviacijos ar oro linijų pilotas.

Mūsų tikslas

Mes ne Aéropole aistringai suteikti jums puikus skrydžio mokymą. Mūsų tikslas yra būti numeris vienas skrydis mokyklos Suomijoje kokybės požiūriu. Mūsų pažadas Jums yra teikti aukščiausios kokybės klientų aptarnavimo, mokymo, įrangos ir personalo.

1. Puikus klientų aptarnavimas

Mes tik atlikti žada, kad mes galime išlaikyti. Tai reiškia, to-taško ir sąžiningas mokymo sutarčių, lengva suprasti kainodaros ir atvirą bendravimą, kai viskas pasikeis. Mokymo tvarkaraščiai individualiai pritaikytą jūsų poreikiams, ar tai būtų įprastomis darbo valandomis arba vakarais ir savaitgaliais.

2. Kokybės mokymo

Mes turime labai pedagoginį požiūrį į mokymą. Mes nesame čia parodyti savo plaukioja įgūdžių ar patirties, bet mokyti mūsų studentus būti saugiai ir užtikrintai pilotai, ar jų plaukioja tikslai yra profesionalus ar laisvalaikiui. Mes ėmėmės naują požiūrį su mokymo ir kokybės sistemos nematė jokioje kitoje Suomijos skrydžio mokykloje anksčiau. Mūsų mokymo metodai yra išbandyta ir patikrinta pasaulinio lygio sistemas, kurios mes pritaikyti ir toliau tobulinami vietinei Šiaurės aplinkoje - ir jie visiškai atitinka ir viršija Europos aviacijos reglamentus.

3. Modernus lėktuvas

Mūsų lėktuvas yra state-of-the-art, puikiai tinka mokytis ir turėti labai gerą saugumą rekordą (iš tiesų, geriausias pramonėje.) Mes išdrįstų reikalavimą veikti naujausias ir moderniausias mokymo parką Suomijoje mūsų kainų kategorijos , Visi mūsų studentai yra skatinami mokyti ant stiklo kokpite orlaivių, ir mes taip pat mokyti tradicinių instrumentų, suteikti mūsų studentams visus reikiamus įgūdžius, kurių jiems reikia.

4. Profesinė ir talentingi instruktoriai

Mūsų instruktoriai turi šimtus, jei ne tūkstančius valandų patirtį instruktoriai ir dauguma aviakompanijos ar užsakomojo skrydžio patirtį. Jie yra pas mus, nes jie randa moko naudingas ir aistringai kokybės - ne tik laikrodį sudaro daugiau skrydžių valandas. Tai reiškia, jog pavedimas kokybė nėra pailsėti nuo individualių instruktorius pečių, bet išpuoselėtas mūsų metodinio požiūrio į kokybę mūsų organizacijos ir mokymuisi.

Mūsų tikėjimas yra tai, kad vienintelis būdas išlikti viršuje yra pripažinti faktą, kad mes visi esame begaliniame kelionę mokymosi - puikios ateina per atkaklumą ir nuolatinio tobulėjimo. Neleisk šį manija mūsų trukdyti jums mėgautis, ką ketinate patirti su mumis: jaudulys ir įdomus yra neatskiriama plaukioja, ar esate trokštantis privatus pilotas arba pradedant naują ir karjeros aviacijoje. Leiskite mums padėti jums su tomis patirtimi saugiai!

Kas mes esame?

Mes aviacijos ir verslo profesionalai su papildančių Fonai: oro ir užsakomaisiais pilotų, karjeros instruktoriai, orlaivių inžinierių, verslo vadybininkai, ir verslininkams. Mes buvome nusivylę su skrydžio mokykloje tikrai domisi savo mokinių mokymosi ir klientų aptarnavimo stokos, todėl įkūrė vieną. Mes gali būti ne pats pigiausias skrydis mokyklos aplink, bet mes tikrai siekiame likti geriausias!

patvirtinimai

  • EASA ATO pažymėjimo FI.ATO.2016 - Suomijos CAA patvirtinimas visiems kursus pagal patvirtintą mokymo organizacijos (ATO) pagal Europos aviacijos saugos agentūra (EASA) taisyklių.
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Suomių

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Sertifikatas

Aeropole Flight Training

Aeropole “ dabar priima paraiškas dėl mūsų „Diamond Cadet ab initio“ oro linijų transporto bandomojo kurso (sušaldytos ATPL) iš labai motyvuotų asmenų, turinčių aistrą sk ... [+]

Aeropole" src="//cdn02.masterstudies.com/element_db/37/37622_Pilots.jpg" alt="Aeropole" />

Aviacijos transporto pilotas ab-initio ATPL kursas

alt = "Aeropole dabar priima paraiškas mūsų naujoviškam Diamond Cadet ™ ab initio oro transporto pilotų kursui (sušaldyti ATPL) iš labai motyvuotų asmenų, turinčių aistrą skraidyti. Kurso kaina yra 124 800 € * ir apima visą mokymą, kurį reikia kreiptis į savo svajonių darbą su oro linijomis, o mokestis mokamas kas mėnesį.

Oro linijų piloto darbui reikalingas tikslumas ir žinios, tačiau nėra išskirtinių įgūdžių ar fizinio tinkamumo. Jums reikės tik normalaus regėjimo (su akiniais arba be jų) ir geros bendros sveikatos - ir, svarbiausia, stiprios jėgos ir motyvacijos siekti dangaus! Jei turite motyvaciją mokytis sunkiai ir tapti geriausiais iš geriausių, jūs esate asmuo, kurio ieškome!... [-]

Suomija Helsinki
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Aeropole Private Pilot Training

Aeropole Oy (Flight Training) at Helsinki-Malmi, EFHF
Address
Helsinki-Malmi Airport Main terminal
00700 Helsinki, Suomija
Interneto svetainė
Telefonas
+358 9 56274600