ACC Aviation Career Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pagrindinės priežastys, kodėl jūsų aviacijos profesionalų centras yra jūsų mokymų partneris

INSTRUKTORIAI: aviakompanijos patyrę instruktoriai suteikia jums linijos skrydžio viršūnę ir teorinį mokymą

Oro uostas: Mokymai tarptautiniame oro uoste suteikia jums neįkainojamą patirtį būsimos karjeros, kaip oro linijų piloto

MOKYMAS: Optimizuotas lėktuvu orientuotas mokymas, lėktuvo laivo pratęsimas ir šiuolaikinių internetinių mokymo technologijų naudojimas

SAUGUMAS. Saugumo užtikrinimas yra ne tik šūkis, bet ir mąstymas bei elgesys

VIETA: įsikūręs Europos širdyje, jungiantis visą Europą mažiau nei per 2 valandas

Oro uostas

Mariboro oro uostas, kuris yra netoli A1 ir greta A4 greitkelio, lengvai pasiekiamas keliais, traukiniais ar autobusu. Kiti miestai netoli oro uosto yra: Liubliana (120 km), Gracas (77 km) ir Zagrebas (107 km). Jis taip pat lengvai pasiekiamas geležinkeliu iš visų pusių.

2005 m. Buvo atnaujinta prietaisų tūpimo sistema ILS CAT I ir paskirstymo transformatorinė stotis, vėliau oro uostas buvo įteiktas reguliariais skrydžiais iš "Styrian Spirit", kuri reguliariais skrydžiais į Paryžių ir Zalcburgą skraidino "Slovenian Spirit".

Naujasis oro uosto terminalas atidarytas 2012 m., Kurio pajėgumas yra mažiausiai 600 000 gyventojų per metus, o 2013 m. Taip pat buvo atstatytas senasis senasis terminalas. Oro eismo kontrolė (ATC) - tai antžeminių skrydžių valdytojų teikiama paslauga, nukreipianti orlaivius ant žemės ir per kontroliuojamą oro erdvę, ir gali teikti pagalbines paslaugas orlaiviams nekontroliuojamoje oro erdvėje. Pagrindinis ATC tikslas pasaulyje yra užkirsti kelią susidūrimams, organizuoti ir pagreitinti eismo srautą, teikti pilotai informaciją ir kitą paramą. Oro eismo valdymo paslaugų teikėjas Slovėnijoje yra Slovėnijos aviacijos navigacijos tarnyba arba SLOVĖNIJOS KONTROLĖ su "Single European Sky" sertifikavimu, teikiančia oro navigacijos paslaugas, kurios yra saugios, lanksčios ir aukščiausios kokybės Slovėnijos oro erdvėje. Siekti, užtikrinti ir nuolat tobulinti nustatytus saugos lygius.

Tokios aplinkos studentai tęsia mokymosi pažangą daug efektyviau ir gerai įsisavina eismo situaciją ir elgesį tokiose aplinkose, visuose skrydžio moduliuose, tampa konkurencingi, sėkmingi ir saugūs pilotai.

Oro erdvės ir oro uostai

Mokymai yra ES centre, turintys ypač tankią aplinką ir optimalaus skrydžio mokymo galimybes, nuo Alpių iki Viduržemio jūros. Visi apylinkės oro uostai taip pat naudojasi mūsų skrydžio mokykloje, norėdami išplėsti Pilot mokymus. Mokymo vieta yra ideali aplinka studentui, nes jis mokosi tiksliai matomą ir instrumentinę navigaciją skirtingų oro erdvių ir orientyrų tipuose.

Slovėnijoje yra trys tarptautiniai pagrindiniai oro uostai. Jie įrengiami įvairių tipų įrangos, rengia studentų pilotas, kad susipažintų su visais šiais tipais, kad vėliau jis galėtų susipažinti su savo faktiniu darbo su kito piloto ar kapitono pareigomis. Visi oro uostai turi tikslumo (ILS) ir netikslios pagalbos (VOR-DME, NDB-Locator ir tt) artėjimo sistemas, skirtas aukštos kokybės IR (prietaisų įvertinimo) mokymams.

Didžioji dauguma Slovėnijos didžiosios oro erdvės dalies priskiriama E klasėms iki 7,500 pėdų, tai reiškia beveik nemokamą skrydį visais vizualiaisiais treniruočių skrydžiais. Studentai gali pasirinkti iš 15 skirtingų oro uostų, iš kurių 13 yra nemokami visiems iškrovimams ir išvykoms. Oro uostai yra asfaltbetonai (asfalto takai) ir žolės aerodromai. Mokiniai juos naudoja, norėdami sužinoti skirtingus iškrovimo būdus.

Skrydžio paskelbimas yra labai lengva užduotis - visi skrydžio planai pateikiami internetu min. 30 minučių iki skrydžio ir nėra jokio kito dokumento ar valstybės patvirtinto patvirtinimo, neriboto skrydžio mokymo ir mokymų programos vykdymo.

Aviacijos karjeros centro pagrindinis oro uostas yra Mariboro (Edvardo Rusjano) tarptautiniame oro uoste. Mariboro oro uostas, kuris yra netoli A1 ir greta A4 greitkelio, lengvai pasiekiamas keliais, traukiniais ar autobusu. Kiti miestai netoli oro uosto yra: Liubliana (120 km), Gracas (77 km) ir Zagrebas (107 km). Jis taip pat lengvai pasiekiamas geležinkeliu iš visų pusių.

2005 m. Buvo atnaujinta prietaisų tūpimo sistema ILS CAT I ir paskirstymo transformatorinė stotis, vėliau oro uostas buvo įteiktas reguliariais skrydžiais iš "Styrian Spirit", kuri reguliariais skrydžiais į Paryžių ir Zalcburgą skraidino "Slovenian Spirit".

2012 m. Atidarytas naujas oro uosto terminalas, kurio pajėgumas yra mažiausiai 600 000 gyventojų per metus, o 2013 m. Taip pat buvo atstatytas senasis terminalas. Oro eismo kontrolė (ATC) - tai antžeminių skrydžių valdytojų teikiama paslauga, nukreipianti orlaivius ant žemės ir per kontroliuojamą oro erdvę, ir gali teikti pagalbines paslaugas orlaiviams nekontroliuojamoje oro erdvėje. Pagrindinis ATC tikslas pasaulyje yra užkirsti kelią susidūrimams, organizuoti ir pagreitinti eismo srautą, teikti pilotai informaciją ir kitą paramą. Oro eismo valdymo paslaugų teikėjas Slovėnijoje yra Slovėnijos aviacijos navigacijos tarnyba arba SLOVĖNIJOS KONTROLĖ su "Single European Sky" sertifikavimu, teikiančia oro navigacijos paslaugas, kurios yra saugios, lanksčios ir aukščiausios kokybės Slovėnijos oro erdvėje. Siekti, užtikrinti ir nuolat tobulinti nustatytus saugos lygius.

Oro eismo kontrolė (ATC) - tai antžeminių skrydžių valdytojų teikiama paslauga, nukreipianti orlaivius ant žemės ir per kontroliuojamą oro erdvę, ir gali teikti pagalbines paslaugas orlaiviams nekontroliuojamoje oro erdvėje. Pagrindinis ATC tikslas pasaulyje yra užkirsti kelią susidūrimams, organizuoti ir pagreitinti eismo srautą, teikti pilotai informaciją ir kitą paramą. Oro eismo valdymo paslaugų teikėjas Slovėnijoje yra Slovėnijos aviacijos navigacijos tarnyba arba SLOVĖNIJOS KONTROLĖ su "Single European Sky" sertifikavimu, teikiančia oro navigacijos paslaugas, kurios yra saugios, lanksčios ir aukščiausios kokybės Slovėnijos oro erdvėje. Siekti, užtikrinti ir nuolat tobulinti nustatytus saugos lygius.

Šios rūšies aplinkos studentai tęsia mokymosi pažangą daug veiksmingiau, gerai prisitaikę prie eismo situacijos ir elgesio tokiose aplinkose, visuose skrydžio moduliuose, tampa kompetentingi, sėkmingi ir saugūs pilotai.

x

Vietos

Mariboras

Address
Letališče Edvarda Rusjana Maribor (MBX)
Mariboras, Mariboro administracinis vienetas, Slovėnija