TMC Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

TMC Academy buvo įkurta Singapūre 1981 metais. Ji siūlo kursus įvairiomis disciplinomis, įskaitant apskaitos, verslo ir vadybos, informacinės technologijos, svetingumo / turizmo vadybos ir psichologijos / konsultavimo paslaugas. Ji taip pat siūlo kalbos kursus ir tarpmiestinius kursus, skirtus tarptautiniams studentams patekti į Singapūro švietimo sistemą.

TMC Academy buvo viena iš pirmųjų šešių privačių švietimo įstaigų, norėdama gauti 4 metų prestižinį EduTrust sertifikatą, kurį suteikė privataus švietimo komitetas (CPE).

Kodėl studijuoti su TMC Academy ?

Būti svarbi pramonei

Mūsų pramonės konsultacinė taryba peržiūri studijų programas, kad atitiktų pramonės poreikius

Daugybė mokymosi

Mūsų tvirti ryšiai su pramonės asociacijomis ir įmonėmis suteikia jums galimybę dalyvauti išorės pramonės renginiuose

Patrauklios pažangos keliai

Greitai pereikite prie laipsnio su mūsų aukštojo diplomo programa, atitinkančia pirmuosius 2 metus 3 metų trukmės JK apdovanojimų laipsnį!

Finansinė parama lengvai prieinama

Iš studijų dotacijų, stipendijų į paskolas, lengvai finansuoti savo išsilavinimą.

Vizija

Pagrindinė akademija, kuri plėtoja sėkmingus ir aukštos kokybės absolventus.

Misija

Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės kursus, susijusius su pramone svarbiais įgūdžiais ir žiniomis ugdymo aplinkoje.

Prekės ženklo vizija

Mūsų prekės ženklo vizija "Making Sreams Real" rodo, kad mes dalijamės savo studentų siekiais kaip savo pačių savimi, ir mes pasirūpinsime, kad mūsų studentų svajonės būtų realios.

Prekės ženklo misija

Mes stengiamės sukurti tikrai įkvepiančią mokymosi, atradimo ir realizavimo kelionę mūsų studentams, kad padėtume paversti savo svajones realybe. Ši paieška yra sutrumpinta " NICE" - kiekvienas žingsnis su mūsų mokiniais yra mūsų akimirka:

Ugdyti
Įkvėpkite
Priežiūra ir
Suteikite jiems pagalbą, kad jūsų svajonės būtų realios.


Kokybiškas švietimas

Mūsų įsipareigojimas

TMC kokybės kelionė buvo įforminta, kai 1997 m. TMC gavo 1997 m. ISO9001: 1994 apdovanojimą kursų kūrimo ir plėtros diplomu verslo administravimo ir rinkodaros programoje. Netrukus po to, kai buvo įvestas naujas ISO standartas, 2002 m. TMC vėl pasiekė savo įsipareigojimą kokybei gauti 2002 m. Apdovanojimą ISO9001: 2000. Tuo metu sertifikavimo apimtis buvo išplėsta, įtraukiant patentuotą / nepatentuotą Nuotolinių studijų programų programos, administravimas ir elgesys bei paramos paslaugos.

2009 m. TMC sėkmingai pakeitė naują ISO9001: 2008 standartą, turintį tokią pačią sertifikavimo sritį, bet dėl ​​platesnės aprėpties dėl papildomų TMC mokyklų. TMC nusprendė 2015 m. Nutraukti ISO sertifikatą, nes "EduTrust" sertifikavimas labiau tinka švietimo įstaigai.Privataus ugdymo įstatymas

2009 m. Gruodžio mėn. Buvo priimtas privataus švietimo įstatymas, kuriuo siekiama sustiprinti egzistuojančias privataus ugdymo institutų (PEI) registravimo sistemą ir vykdymo užtikrinimo nuostatas.

Apie CPE

Privataus ugdymo komitetas (CPE) paskyrė "SkillsFuture Singapore" (SSG) valdyba 2016 m. Spalio mėn., Kad galėtų vykdyti savo funkcijas ir įgaliojimus, susijusius su privačiu švietimu pagal Privataus ugdymo įstatymą. CPE remia SSG specialistų komanda, kuri reguliuoja sektorių, teikia studentų paslaugas, mokosi vartotojų ir skatina gebėjimų ugdymą, siekdama pakelti vietos privataus švietimo sektoriaus standartus.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.cpe.gov.sg

2004 m. "TMC" buvo apdovanotas Singapūro kokybės klasės (SQC) apdovanojimu ir netrukus po "SPRING Singapore" pripažinto privataus švietimo organizacijos (SQC-PEO) sertifikavimo SQC. Šis apdovanojimas labai vertinamas Singapūre ir kaimyninėse Azijos šalyse. Tai atvėrė kelią TMC agresyviai įsitraukti į Azijos-Ramiojo vandenyno rinką, nes TMC mokėsi daugiau tarptautinių studentų. Sertifikatas buvo atnaujintas 2007 m. Dar 3 metus

2005 m. Mes toliau parodėme savo įsipareigojimą kokybei, kai TMC "CASE Singapore" suteikė "CaseTrust for Education" sertifikatą. Šis sertifikatas suteikiamas Singapūro PEO, kurie yra įsipareigoję išlaikyti aukštą geros verslo ir klientų praktikos lygį. 2009 m. TMC sėkmingai atnaujino "CaseTrust for Education" sertifikatą.

4 metų EduTrust sertifikatas

2010 m. Gegužės mėn. Mūsų įsipareigojimas kokybei buvo dar kartą pripažinta, kai TMC Academy gavo prestižinį 4 metų "EduTrust" sertifikatą, kurį suteikė Švietimo ministerijos įstatymu įsteigtas privataus švietimo komitetas (CPE). Ši sertifikavimo schema įvertina PEI šiose 6 srityse:

 1. Valdymo įsipareigojimai
 2. Bendrovių valdymas
 3. Išoriniai įdarbinimo agentai
 4. Studentų apsaugos ir palaikymo paslaugos
 5. Akademiniai procesai ir studentų vertinimas; ir
 6. Kokybės užtikrinimas, stebėjimas ir rezultatai

EduTrust

2010 m. Gegužės mėn. TMC Academy buvo viena iš pirmųjų šešių PEIS, kuriam buvo priskiriamas prestižas 4 metų EduTrust sertifikatas, kurį suteikė privataus švietimo komitetas (CPE). CPE yra įsteigtas pagal privatųjį švietimo įstatymą ir jam suteikiama teisė įgalioti reguliuoti ir pakelti privataus švietimo sektoriaus standartus Singapūre. EduTrust sertifikatas išlieka aktyvus iki šiol.


Aptarnavimo kokybė/>

Paslaugų kokybės tikslai

 1. Atsakykite į atsiliepimus per 1 darbo dieną.
 2. Skundų ar ginčų sprendimas per 21 darbo dieną.
 3. Baigiamųjų metų egzamino rezultatai bus išleisti per 3 mėnesius nuo baigiamojo egzamino.
 4. Grąžinimą reikia atlikti per 7 darbo dienas.

Klientų patirties strategija

Siekdami suteikti malonų ir praturtinantį klientų / studentų aptarnavimo patirtį, esame pasiryžę teikti:

 • Klientų orientuotas ir be rūpesčių pristatymo procesas
 • Atitinkama, tiksli ir savalaikė informacija ir paslaugos
 • Patyręs, kvalifikuotas ir aistringas akademinis personalas
 • "Taigi užtikriname, kad mes esame kiekvienas žingsnis su jumis, kad ugdytume, įkvepėtumėte, rūpintume ir suteiktume jums pagalbą paversti savo svajones realybe"

Studentų ir mokytojų santykis

TMC akademinė valdyba tvirtina ir priima:

 1. Hawthorn kalbos mokykla: vidutinis studentų ir dėstytojų santykis 22: 1
 2. Kitos mokyklos: vidutinis studentų ir dėstytojų santykis 40: 1
 3. Klasės dydis iki 21 kompiuterinių laboratorijų sesijų
 4. Klasės dydis iki 70 teorinių sesijų

Vietos

Singapūras

Address
TMC Academy
250, Middle Road

188983 Singapūras, Singapūras