Oficialus aprašymas

TMC Academy buvo įkurta Singapūre 1981 metais. Ji siūlo kursus įvairiomis disciplinomis, įskaitant apskaitos, verslo ir vadybos, informacinės technologijos, svetingumo / turizmo vadybos ir psichologijos / konsultavimo paslaugas. Ji taip pat siūlo kalbos kursus ir tarpmiestinius kursus, skirtus tarptautiniams studentams patekti į Singapūro švietimo sistemą.

TMC Academy buvo viena iš pirmųjų šešių privačių švietimo įstaigų, norėdama gauti 4 metų prestižinį EduTrust sertifikatą, kurį suteikė privataus švietimo komitetas (CPE).

Kodėl studijuoti su TMC Academy ?

Būti svarbi pramonei

Mūsų pramonės konsultacinė taryba peržiūri studijų programas, kad atitiktų pramonės poreikius

Daugybė mokymosi

Mūsų tvirti ryšiai su pramonės asociacijomis ir įmonėmis suteikia jums galimybę dalyvauti išorės pramonės renginiuose

Patrauklios pažangos keliai

Greitai pereikite prie laipsnio su mūsų aukštojo diplomo programa, atitinkančia pirmuosius 2 metus 3 metų trukmės JK apdovanojimų laipsnį!

Finansinė parama lengvai prieinama

Iš studijų dotacijų, stipendijų į paskolas, lengvai finansuoti savo išsilavinimą.

Vizija

Pagrindinė akademija, kuri plėtoja sėkmingus ir aukštos kokybės absolventus.

Misija

Mes įsipareigojame teikti aukštos kokybės kursus, susijusius su pramone svarbiais įgūdžiais ir žiniomis ugdymo aplinkoje.

Prekės ženklo vizija

Mūsų prekės ženklo vizija "Making Sreams Real" rodo, kad mes dalijamės savo studentų siekiais kaip savo pačių savimi, ir mes pasirūpinsime, kad mūsų studentų svajonės būtų realios.

Prekės ženklo misija

Mes stengiamės sukurti tikrai įkvepiančią mokymosi, atradimo ir realizavimo kelionę mūsų studentams, kad padėtume paversti savo svajones realybe. Ši paieška yra sutrumpinta " NICE" - kiekvienas žingsnis su mūsų mokiniais yra mūsų akimirka:

Ugdyti
Įkvėpkite
Priežiūra ir
Suteikite jiems pagalbą, kad jūsų svajonės būtų realios.


Kokybiškas švietimas

Mūsų įsipareigojimas

TMC kokybės kelionė buvo įforminta, kai 1997 m. TMC gavo 1997 m. ISO9001: 1994 apdovanojimą kursų kūrimo ir plėtros diplomu verslo administravimo ir rinkodaros programoje. Netrukus po to, kai buvo įvestas naujas ISO standartas, 2002 m. TMC vėl pasiekė savo įsipareigojimą kokybei gauti 2002 m. Apdovanojimą ISO9001: 2000. Tuo metu sertifikavimo apimtis buvo išplėsta, įtraukiant patentuotą / nepatentuotą Nuotolinių studijų programų programos, administravimas ir elgesys bei paramos paslaugos.

2009 m. TMC sėkmingai pakeitė naują ISO9001: 2008 standartą, turintį tokią pačią sertifikavimo sritį, bet dėl ​​platesnės aprėpties dėl papildomų TMC mokyklų. TMC nusprendė 2015 m. Nutraukti ISO sertifikatą, nes "EduTrust" sertifikavimas labiau tinka švietimo įstaigai.Privataus ugdymo įstatymas

2009 m. Gruodžio mėn. Buvo priimtas privataus švietimo įstatymas, kuriuo siekiama sustiprinti egzistuojančias privataus ugdymo institutų (PEI) registravimo sistemą ir vykdymo užtikrinimo nuostatas.

Apie CPE

Privataus ugdymo komitetas (CPE) paskyrė "SkillsFuture Singapore" (SSG) valdyba 2016 m. Spalio mėn., Kad galėtų vykdyti savo funkcijas ir įgaliojimus, susijusius su privačiu švietimu pagal Privataus ugdymo įstatymą. CPE remia SSG specialistų komanda, kuri reguliuoja sektorių, teikia studentų paslaugas, mokosi vartotojų ir skatina gebėjimų ugdymą, siekdama pakelti vietos privataus švietimo sektoriaus standartus.

Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite www.cpe.gov.sg

2004 m. "TMC" buvo apdovanotas Singapūro kokybės klasės (SQC) apdovanojimu ir netrukus po "SPRING Singapore" pripažinto privataus švietimo organizacijos (SQC-PEO) sertifikavimo SQC. Šis apdovanojimas labai vertinamas Singapūre ir kaimyninėse Azijos šalyse. Tai atvėrė kelią TMC agresyviai įsitraukti į Azijos-Ramiojo vandenyno rinką, nes TMC mokėsi daugiau tarptautinių studentų. Sertifikatas buvo atnaujintas 2007 m. Dar 3 metus

2005 m. Mes toliau parodėme savo įsipareigojimą kokybei, kai TMC "CASE Singapore" suteikė "CaseTrust for Education" sertifikatą. Šis sertifikatas suteikiamas Singapūro PEO, kurie yra įsipareigoję išlaikyti aukštą geros verslo ir klientų praktikos lygį. 2009 m. TMC sėkmingai atnaujino "CaseTrust for Education" sertifikatą.

4 metų EduTrust sertifikatas

2010 m. Gegužės mėn. Mūsų įsipareigojimas kokybei buvo dar kartą pripažinta, kai TMC Academy gavo prestižinį 4 metų "EduTrust" sertifikatą, kurį suteikė Švietimo ministerijos įstatymu įsteigtas privataus švietimo komitetas (CPE). Ši sertifikavimo schema įvertina PEI šiose 6 srityse:

 1. Valdymo įsipareigojimai
 2. Bendrovių valdymas
 3. Išoriniai įdarbinimo agentai
 4. Studentų apsaugos ir palaikymo paslaugos
 5. Akademiniai procesai ir studentų vertinimas; ir
 6. Kokybės užtikrinimas, stebėjimas ir rezultatai

EduTrust

2010 m. Gegužės mėn. TMC Academy buvo viena iš pirmųjų šešių PEIS, kuriam buvo priskiriamas prestižas 4 metų EduTrust sertifikatas, kurį suteikė privataus švietimo komitetas (CPE). CPE yra įsteigtas pagal privatųjį švietimo įstatymą ir jam suteikiama teisė įgalioti reguliuoti ir pakelti privataus švietimo sektoriaus standartus Singapūre. EduTrust sertifikatas išlieka aktyvus iki šiol.


Aptarnavimo kokybė/>

Paslaugų kokybės tikslai

 1. Atsakykite į atsiliepimus per 1 darbo dieną.
 2. Skundų ar ginčų sprendimas per 21 darbo dieną.
 3. Baigiamųjų metų egzamino rezultatai bus išleisti per 3 mėnesius nuo baigiamojo egzamino.
 4. Grąžinimą reikia atlikti per 7 darbo dienas.

Klientų patirties strategija

Siekdami suteikti malonų ir praturtinantį klientų / studentų aptarnavimo patirtį, esame pasiryžę teikti:

 • Klientų orientuotas ir be rūpesčių pristatymo procesas
 • Atitinkama, tiksli ir savalaikė informacija ir paslaugos
 • Patyręs, kvalifikuotas ir aistringas akademinis personalas
 • "Taigi užtikriname, kad mes esame kiekvienas žingsnis su jumis, kad ugdytume, įkvepėtumėte, rūpintume ir suteiktume jums pagalbą paversti savo svajones realybe"

Studentų ir mokytojų santykis

TMC akademinė valdyba tvirtina ir priima:

 1. Hawthorn kalbos mokykla: vidutinis studentų ir dėstytojų santykis 22: 1
 2. Kitos mokyklos: vidutinis studentų ir dėstytojų santykis 40: 1
 3. Klasės dydis iki 21 kompiuterinių laboratorijų sesijų
 4. Klasės dydis iki 70 teorinių sesijų
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

TMC Academy

Aukštojo diplomas masinių komunikacijų srityje suteikia studentams būtinas teorines žinias ir praktinius įgūdžius tarpdisciplininėse masinių komunikacijų srityse, ty žurn ... [+]

Aukštojo diplomas masinių komunikacijų srityje suteikia studentams būtinas teorines žinias ir praktinius įgūdžius tarpdisciplininėse masinių komunikacijų srityse, ty žurnalistikos, filmų ir multimedijos srityse. Ji aprūpina studentus bendrais perkeliamais įgūdžiais, kurie yra svarbūs įvairiems karjeros srities masinių komunikacijų srityje. Aukštasis diplomas skirtas padėti studentams tobulinti analitinius metodus ir problemų sprendimo įgūdžius, leidžiančius jiems įvertinti įrodymus, argumentus ir prielaidas masinių komunikacijų srityje.

Visas laikas: 12 mėnesių

Dalyko trukmė: 21 mėnuo *

* gali būti baigtas per 14-16 mėnesių intensyvaus režimo.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Psichologija yra mokslas, kuris atsako į klausimus apie žmogaus ir gyvūno elgesį bei pažinimą. Aukštojo psichologijos diplomas su konsultavimu suteikia studentams išsamų ... [+]

Psichologija yra mokslas, kuris atsako į klausimus apie žmogaus ir gyvūno elgesį bei pažinimą. Aukštojo psichologijos diplomas su konsultavimu suteikia studentams išsamų teorinį pagrindą ir mokslinių tyrimų įgūdžius, reikalingus mokytis protinių procesų ir žmogaus elgesio. Programa apima platų empirinių ir praktinių psichologijos sričių spektrą ir suteikia studentams galimybę pradėti kurti pagrindinius konsultavimo įgūdžius.

TMC psichologijos studentai turi teisę į Singapūro psichologinės visuomenės (SPS) narystę mūsų studentų skyriuose.

Visas laikas: 12 mėnesių

Dalyko trukmė: 21 mėnuo *

* gali būti baigtas per 14-16 mėnesių intensyvaus režimo.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Šis kursas yra specialiai skirtas įgyti žinių, reikalingų kompetentingam ir veiksmingam valdytojui šioje dinamiškoje pramonėje. ... [+]

Šis kursas yra specialiai skirtas įgyti žinių, reikalingų kompetentingam ir veiksmingam valdytojui šioje dinamiškoje pramonėje.

Šis kursas neturi jokių pramoninių priedų. Studentai turi užpildyti 16 modulių arba 12 modulių "Advanced Standing", kol jie galės baigti kursą.

Visas laikas: 12 mėnesių

Dalyko trukmė: 21 mėnuo *

* gali būti baigtas per 14-16 mėnesių intensyviuoju režimu.

Kursų vertinimas

Modulių vertinimas apima egzaminus, užduotis, projektus, pristatymus, klasės testus ir (arba) praktinius testus.

Pristatymo būdas

Paskaitos, mokymai ir savarankiškas mokymasis yra naudojami. Norėdami įsitikinti, kad mokiniai aiškiai supranta sąvokas, pamokos naudojamos siekiant pabrėžti pagrindines sritis.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Šio kurso tikslas yra suteikti studentams būtinas teorines žinias ir praktinius aspektus, siekiant patenkinti karjeros galimybes prekybos, gamybos, finansų ir paslaugų se ... [+]

Aukštasis verslo diplomas (rinkodaros specialistai)

TMC Academy aukštojo mokslo diplomas atitinka pirmąsias dvejų metų Jungtinės Karalystės bakalauro laipsnį su pagyrimu!

Šio kurso tikslas yra suteikti studentams būtinas teorines žinias ir praktinius aspektus, siekiant patenkinti karjeros galimybes prekybos, gamybos, finansų ir paslaugų sektoriuose. TMC aukštasis verslo diplomas atitinka pirmąjį ir antrąjį laipsnių studijų programos metus ir leidžia studentams nukreipti paskutinius metus įvairiose JK laipsnių studijose arba reikalauti aukšto lygio, kai įeina į Australijos ar kitus laipsnius.

Kursų informacijaVisas laikas: 12 mėnesiųDalyko trukmė: 21 mėnuo *... [-]
Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

"Infocomm Technology" aukštojo diplomo programa (HDICT) suteikia studentams būtinas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kad būtų galima pasiekti puikių karj ... [+]

"Infocomm Technology" aukštojo diplomo programa (HDICT) suteikia studentams būtinas teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kad būtų galima pasiekti puikių karjeros galimybes Infocomm technologijų (IRT) sektoriuje. Juo siekiama kurti ir gaminti absolventus, kurie yra gerai išmanantys kritines disciplinas, reikalingas kompiuterių ir IT srityje. Absolventai turės reikiamas asmenines savybes ir techninius įgūdžius, kad galėtumėte tobulėti kaip IT specialistai.

Kursų tikslas - pasiekti tarptautinį aukšto lygio mokymų standartą, kuris leistų įgyti visuotinai pripažintą kvalifikaciją, leidžiančią absolventams tęsti aukštųjų mokyklų bakalauro studijų programas.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TMC Academy

Šio kurso tikslas yra suteikti studentams būtinas teorines žinias ir praktinius aspektus, siekiant patenkinti karjeros galimybes apskaitos ir finansų sektoriuose. ... [+]

Profesinis diplomas apskaitos ir finansų

Šio kurso tikslas yra suteikti studentams būtinas teorines žinias ir praktinius aspektus, siekiant patenkinti karjeros galimybes apskaitos ir finansų sektoriuose.

Kursų informacijaVisą darbo dieną: 12 mėnesių *Neakivaizdinės studijos: 14 mėnesių

* gali būti baigtas per 7-12 mėnesių priklausomai nuo siūlomo modulio.

Kursų vertinimas

Moduliai bus vertinami naudojant kursinius darbus atliekamus vertinimus ir egzaminus.

Mokymas ir mokymasis

Paskaitos, mokymai ir savarankiškas mokymasis yra naudojami. Norėdami įsitikinti, kad mokiniai aiškiai supranta sąvokas, pamokos naudojamos siekiant pabrėžti pagrindines sritis.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išlyginamosios studijos

TMC Academy

Aukštojo mokslo studijų fondo diplomas yra parengtas studentams rengti aukštąjį mokslą. Fondo diplomas suteikia reikiamas teorines žinias ir praktinę patirtį daugiadiscip ... [+]

Aukštojo mokslo studijų fondo diplomas

Aukštojo mokslo studijų fondo diplomas yra parengtas studentams rengti aukštąjį mokslą. Fondo diplomas suteikia reikiamas teorines žinias ir praktinę patirtį daugiadiscipliniuose tyrimuose, siekiant parengti studentus skirtingoms disciplinoms kitame studijų lygmenyje.

Pasibaigus šiam kursui, studentai gali pereiti į aukštojo mokslo diplomu kursus, o baigti kursą - per 2 metus. *

* Remiantis dieninių studijų.

Taikykite dabar ir mėgaukitės šiomis privilegijomis:Daugiau nei 50% nuolaida nuo paraiškos mokesčio$ 300 studijų stipendija

Norite sužinoti daugiau? Mes teikiame nemokamą 1-į-1 kursų peržiūrą! Paklausti dabar!... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
9 - 10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

TMC Academy

Baigę kursą, studentai sėsis į Singapūro-Kembridžo bendrąjį švietimo standarto egzaminą, kuris vyks kasmet. Švietimo ministerijos suteiktas pažymėjimas leis studentams pr ... [+]

Baigę kursą, studentai sėsis į Singapūro-Kembridžo bendrąjį švietimo standarto egzaminą, kuris vyks kasmet. Švietimo ministerijos suteiktas pažymėjimas leis studentams prašyti įstoti į politechnikos studijas Singapūre, taip pat užjūrio institucijose.

TMC parengiamieji kursai Singapūro ir Kembridžo GCE "O" lygio egzaminams taip pat apima pasirenkamą modulį, kuris rengia studentus kitam panašiu egzaminu, Kembridžo tarptautiniu bendruoju vidurinio ugdymo pažymėjimu (IGCSE).

IGCSE yra viena iš populiariausių tarptautinių kvalifikacijų pasaulyje nuo 14 iki 16 metų amžiaus. Tai pripažįstama pirmaujančių universitetų ir darbdavių visame pasaulyje ir yra tarptautinis pasas, skirtas pažangai ir sėkmei. Studentai, norintys studijuoti už Singapūro po "O" lygio, gali pasirinkti pasirenkamąjį modulį, IGCSE parengimą.... [-]

Singapūras
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 23 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Parengiamieji metai

TMC Academy

Parengiamieji kursai, skirti priėmimo į vyriausybines mokyklas, yra specialiai skirti tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti tarptautinių studentų priėmimo praty ... [+]

Parengiamieji kursai, skirti priėmimo į vyriausybines mokyklas, yra specialiai skirti tarptautiniams studentams, norintiems dalyvauti tarptautinių studentų priėmimo pratybose (AEIS), kad jie galėtų įstoti į Singapūro vyriausybines mokyklas, tarptautines institucijas 1, 2 arba 3 vidurinių mokyklų ir pasiekti panašų standartą studentai iš Singapūro vyriausybės mokyklų.

AEIS susideda iš centralizuoto anglų kalbos ir matematikos testo, kuris įvertins pareiškėjų anglų raštingumą, skaičiavimo ir pagrįstumo gebėjimus. Tarptautiniai studentai, kurie rugsėjo / spalio mėnesiais negali dalyvauti AEIS, arba nesėkmingi ankstesniuose AEIS bandymuose, gali būti papildomos AEIS (S-AEIS) vasario ir kovo mėnesiais *.... [-]

Singapūras
Rugpjūtis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

TMC Academy

Studentai sukurs tvirtą anglų kalbos įgūdžių pagrindą, kurį jie gali naudoti bendrauti profesinėje, laisvalaikio ir akademinėje aplinkoje. Mes pabrėžiame kalbėjimą, rašym ... [+]

Studentai sukurs tvirtą anglų kalbos įgūdžių pagrindą, kurį jie gali naudoti bendrauti profesinėje, laisvalaikio ir akademinėje aplinkoje. Mes pabrėžiame kalbėjimą, rašymą, skaitymą ir klausymą, taip pat gramatiką. Klasės sukurtos taip, kad mokiniai turi daug galimybių bendrauti su savo klasiokais.

Kursų vertinimas

Modulių vertinimas apima egzaminus, užduotis, projektus, pristatymus, klasės testus ir (arba) praktinius testus.

Pristatymo būdas

Paskaitos, mokymai ir savarankiškas mokymasis yra naudojami. Norėdami įsitikinti, kad mokiniai aiškiai supranta sąvokas, pamokos naudojamos siekiant pabrėžti pagrindines sritis.

Nepriklausomas mokymasis apima mokinius, kurie imasi iniciatyvos, pripažindami mokymosi poreikius ir vykdydami veiklą, kad juos atitiktų. Ši veikla gali būti mokslinių tyrimų, pamokų pratybų, klausimų peržiūros ir kursinių darbų forma.... [-]

Singapūras
Rugpjūtis 2020
Anglų
10 - 30 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

About TMC Academy Singapore