First Media Design School

Įvadas

Oficialus aprašymas

37995_DSC_0338.jpg

Apžvalga

FMDS siekia pakeisti protus ir suplanuoti likimus. Visapusiškas studentų karjeros planavimas ir tobulinimas studentams vyksta per jų mokymosi kelionę, kad atitiktų individualius tikslus. Galų gale, mokykla siekia ugdyti nuoseklias kartas projektavimo verslininkus, kad taptų jų likimų meistrais.

Apie FMDS

First Media Design School (FMDS) yra specializuota boutique dizaino institucija, siūlanti dizaino, dizaino valdymo ir projektavimo verslumo programas. Tai yra pirmoji „Media Media“, viena iš labiausiai apdovanotų Singapūro dizaino pramonės grupių, švietimo įstaiga.

FMDS sukūrė visuotines partnerystes su universitetais, esančiais JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Australijoje, suteikiant studentams daugybę aukštojo mokslo Pathways .

Be to, FMDS šiuo metu ugdo talentą trijose ASEAN šalyse:

  • Raffles koledžas Indonezijoje
  • ARVA mados mokykla Indonezijoje
  • Karjeros akademija Azijoje (CAA) Filipinuose
  • Kento tarptautinė kolegija Vietname

37997_FMD_For_Website-5220-2.jpg

Apie "First Media" (FM) grupę

Su daugiau nei 25 metų pramone, FM grupė sukūrė geriausią reputaciją Singapūre ir visame regione, nes tai yra pagrindinis dizaino pasirinkimas. Jos dizaino patirtis svyruoja nuo įmonių

37996_FMDS_0358.jpg

Singapūre labiausiai patraukli verslo apdovanojimas MVĮ

"Marko Phooi" kūrybinės ir verslo lyderystės metu 2005 m. "FM" grupė laimėjo "Enterprise 50 Start-up" apdovanojimą. Markas taip pat tapo "Top Rotermarket" apdovanojimu 2006 m., Kurį organizavo Rotary klubas ir Mažųjų asociacija

FM grupė padeda kurti keletą vizualių nacionalinio identiteto projektų. Ankstesni projektai apima ir imigracijos programas

37998_FMDS_0362.jpg

FMDS vizija, misija

Vizija

FMDS siekia realizuoti 10: 100 viziją, iš kurios ji siekia ugdyti 100 "projektų verslininkų".

Misija

"FMDS" siekia ugdyti naujos kartos "visą smegenų", pramonėje parengtų dizainerių, kurie turi tiek kūrybingų, tiek pažintinių komercinių gebėjimų, per savo holistinę mokymo sistemą, kurią sudaro dizaino mąstymas ir dizaino valdymas.

Vertės sistema

Pasitikėjimas, pagarba, sąžiningumas

37994_value-system.pngPasitikėti

yra sėkmės pagrindas. FMDS skatina atvirą dialogą su savo darbuotojais, suinteresuotosiomis šalimis, direktorių valdyba, akcininkais ir partneriais. Progresyvioje organizacijoje dirbančių panašių žmonių komanda, pasitikėjimas tampa itin svarbiu ryšių tarp FMDS personalo dalimi.

Pagarba

sukuria darbuotojų lojalumą ir įsipareigojimą. FMDS turi plokščią hierarchinę struktūrą. Ši struktūra remiasi tarpusavio pagarba visų lygių darbuotojams per tiesioginį ir atvirą bendravimą.

Vientisumas

Sąžiningumas per veiklos skaidrumą ir kruopštumą yra viskas, kas yra mokyklos valdymo pranašumai. "FMDS" reputacija yra giliai įsišaknijusi į šias savybes, kurios iš esmės būtinos, kad būtų sukurtas gerbiamas švietimo institutas.

Profesionalumas

FMDS visada siekia pritraukti darbuotojus, kurie įkūnija šias savybes: profesionalumą, badą ir drausmę.

37999_FMDS_0360.jpg

Vietos