Dimensions International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

MATMENYS Teikia visapusišką išsilavinimą su daugybe praturtėjimo programų ir socialinės veiklos vietos ir užsienio studentams. Pasiruošti Tarptautiniai studentai Būsimiems švietimo iššūkiams mūsų parengiamosios programos buvo naudojamos kaip atspirties taškas, padedantis šiems studentams įstoti į valstybines mokyklas ir įstaigas nuo 2001 m. Kolegijos kompleksiniai patogumai, įskaitant šiuolaikines auditorijas, bibliotekas, valgomasis, daugiafunkcinis salė, svetingumo treniruočių salės, laboratorijos, lauko, krepšinio aikštelės ir badmintono aikštelės, taip pat mūsų kvalifikuotų dėstytojų asociacija, leido mūsų studentams mokytis ir mokytis Palanki ir palaikoma aplinka.

Be to, mes teikiame a Visapusiškas visapusiškas programas Pavyzdžiui, kalbos, pasirengimo, svetingumo ir aukštojo mokslo kursus, kad atitiktų asmenų poreikius ir padėtų jiems užsidegti savo karjerą po jų baigimo.

Vienas iš mūsų tikslų buvo skatinti aukštojo mokslo programas. Mūsų Laipsniai ir magistro programos Suteikti studentams ir darbus suaugusiesiems, kurie suprato, kad reikia nuolat tobulėti tiek žiniomis, tiek įgūdžiais. Panašiai kaip verslo mokykla, studentai gali pasirinkti iš įvairių programų, pradedant nuo verslo ir vadybos iki apskaitos ir finansų.

Kvalifikacijos užtikrinimas visada buvo mūsų pagrindinis dėmesys. Mes nuosekliai taikome aukštus mūsų verslo standartus. Dėl to mes pasiekėme daugybę prestižinių apdovanojimų, tokių kaip 4 metų trukmės EduTrust sertifikatas iš privataus švietimo komiteto (CPE), Singapūro kokybės klasė (SQC) ir Singapūro paslaugos klasė (S-klasė). Pripažįstant mūsų išskirtinę organizacinę kompetencijos sistemą, mes apdovanoti prestižine SQC Star sertifikavimas pagal SPRING Singapūras 2016 m SQC Star apdovanojimas Mums iškilo naujas etapas, ir mums buvo didžiulė pagarba pasirodyti kaip viena iš pirmaujančių įstaigų, siekiančių puikių rezultatų verslo kompetencijos srityje.

Tuo pačiu metu mūsų įsipareigojimas teikti tvirtą paramą tarptautinių studentų bendruomenei ir toliau užtikrina, kad studentai iš KINIJA, Korėja, Indija, Vietnamas Ir kitos šalys gauna paramą ir paslaugas, kurių reikia sėkmingam mokymuisi MATMENYS.

Vizija

Būti aukščiausia institucija, teikiančia alternatyvius būdus visapusiškam švietimui privačiojo švietimo sektoriuje

Misija

Inicijuoti mokinius aistringai mokytis

Vertybės

  • Paskyrimas - teikti kokybiškas paslaugas visais pristatymo proceso aspektais; - atskaitingumas; - būti skaidriu ir atsakingu visuose studentams siūlomuose kursuose ir paslaugose; - patikimumas; - teikti nuoseklias ir patikimas paslaugas, atitinkančias EduTrust sąlygas ir verslumo principus; - Visuomet parodyti verslumo dvasią, kad atitiktų Koledžo augimo reikalavimus

KULTŪRA

Studentams teikiamos kokybiškos paslaugos.

Vietos

Singapūras

Address
58, Lowland Road (Kovan MRT)
547453 Singapūras, Singapūras