CSM Academy International

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pranešimas iš generalinio direktoriaus

CSM Academy International buvo įkurta 2005 m. Balandžio mėn. Ji siūlo su paslaugų valdymu susijusias švietimo programas, kurios yra sustiprintos per mūsų ryšius su keliomis užsienio universitetų ir organizacijų, kurios yra žinomos dėl jų specialių kursų paslaugų srityje. Mes taip pat apdovanotas 4 metų "EduTrust Singapore" apdovanojimu 2017 m. Rugpjūčio mėn.

Mes pripažįstame, kad akademinės programos teikiamos paslaugos yra gausios ir todėl nori, kad galėtų patenkinti paslaugų pramonės poreikius, be to, beveik nėra akademinių paslaugų diplomų ar laipsnių. Šiuo metu paslaugų sektorius sudaro daugiau nei pusę šalies BVP šiame regione, todėl paaiškėja, kad puikus klientų aptarnavimas yra pagrindinis verslo konkurencinio pranašumo pagrindas.

Paslauga yra viskas, kas įtakoja jūsų organizacijos sėkmę, nepriklausomai nuo jūsų pramonės pobūdžio, būkite sveikatos priežiūros, svetingumo, turizmo, IT ir net gamybos srityse.

Geras klientų aptarnavimas yra ne tik pareigos fronto darbuotojų. Visoje organizacijoje turėtų įsiskverbti vyresnioji vadovybė, kuri jai turėtų tikėti ir pasikalbėti, kad sukurtume paslaugų kultūrą kompanijoje, todėl mūsų paslaugų valdymo programos nuo sertifikato iki magistro lygio atitiktų visus įmonės poreikius visuose sektoriuose .

Mes esame pasiryžę teikti aukšto lygio paslaugas, skatindami studentų mokymąsi palankią aplinką. Mes sukūrėme skaidrią žalos atlyginimo politiką, kuri buvo skelbiama mūsų studentams ir perduodama mūsų komunikacijos kanale studentų knygoje, tinklalapyje ir tt, siekiant užtikrinti, kad be jų studijų poreikių rūpinamasi jų gerove.

Mūsų dėstytojai ir dėstytojai yra atrinkti atsižvelgiant į jų kompetenciją, patirtį ir atsidavimą. Mes turime daugiau nei 61 visą darbo dieną dirbančių ir (arba) neakivaizdinių dėstytojų, tarp jų - 16 universitetų partnerių dėstytojų / dėstytojų, dėstytojų / dėstytojų už užjūrio baseino, kurie plaukioja, norėdami reguliariai rengti intensyvias bakalauro ir magistrantūros studijas . Iš 61 akademinio personalo, 11 Singapūro registruotų slaugytojų grupė atlieka pagrindinį vaidmenį kaip ne visą darbo dieną dirbančių slaugytojų pedagogai, kurie moko mūsų studentus Sertifikavimo III senatvės priežiūros darbe sertifikatą, skirtą terapijos paslaugoms ir slaugos kursams. Mes nepritariame pastangoms, kad suteiktume kuo geresnes sąlygas mūsų studentams siekti jų svajonių ir ambicijų.

csm-about-ceo-signature.png

Vyriausiasis vykdomasis pareigūnas (PEI vadybininkas)

CSM Academy International

Mūsų vizija

Būti "Premier Educator" už paslaugų kokybę

Mūsų misija

Įkvėpti pasiaukojimą tarnybai ir indėliui visuomenei per nuolatinį išsilavinimą

Mūsų vertybės

Atsakomybė, vientisumas, aistra ir kompetencija (RIPE)

Mūsų kultūra

Atvira ir konveuciacinė mokymosi aplinka, turinti abipusį pagarbą ir profesionalumą, siekiant sukurti kokybišką organizaciją

Vietos

Singapūras

CSM Academy International

Interneto svetainė
Telefonas
+65 629 629 62