Boston Business School Singapore

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bostono verslo mokykla Yra privati ​​mokymo įstaiga, įsteigta 2004 m. Liepos mėn.

Mes registruotas CPE nuo 2010 m. Gegužės 20 d. Privataus švietimo komitetas (CPE) yra "SkillsFuture Singapore" (SSG) dalis. Mūsų registracija galioja ketverius metus iki 2019 m. Birželio 2 d. 2016 m. Spalio 27 d. Mums taip pat buvo suteiktas EduTrust sertifikatas. Šiuo metu galioja iki 2020 m. Spalio 26 d. Šio pažymėjimo išdavimas iš esmės reiškia, kad Bostono verslo mokykla turi aukštesnį kokybės užtikrinimo standartą, skirtą suaugusiųjų ir vidurinio ugdymo programoms teikti.

Remdamiesi savo vizija, kaip lyderis suaugusiųjų ir vidurinėse bendrojo lavinimo mokyklose, mes bendradarbiavome Jungtinėje Karalystėje turizmo ir svetingumo konfederacijos (CTH) ir Pearson Qualifications International (PQI), siekdami išspręsti iššūkius, susijusius su naujos kartos pasauliniu mastu konkurencingų ir Aukštos kvalifikacijos darbuotojai. Mes taip pat siūlome vietos apdovanotas Hospitality Management programas, skirtas būti sudėtingas ir novatoriškas, atitinkantis aukštus akademinius ir pramonės standartus.

Turime kvalifikuotų, patyrusių ir dedikuotų žmonių komandą, siekiančią užtikrinti jūsų sėkmę.

Mes esame BUGIS, vienoje iš labiausiai klestinčių miesto dalių. Prieiga prie keleto viešojo transporto, galite apsilankyti per kelias minutes, kur esate Singapūre. Netoli mokyklos yra daug viešbučių, restoranų, prekybos ir pramogų centrų.

Misija ir Vizija

{M.} Siekiant sudaryti galimybes mokyklos nebaigusiems asmenims, tarptautiniams studentams ir dirbantiems suaugusiems įgyti būtiniausių įgūdžių, žinių ir vertybių, kad jie galėtų suteikti jaudinančią ateitį.

{V.} Lyderis suaugusiųjų ir vidurinio lavinimo mokyklose.

Vertybės

  • STUDENTŲ FOCUS : viršija lūkesčius ir patenkinti klientų poreikius.
  • ŽMONIŲ PLĖTRA : būk atviras keistis ir prisiimti atsakomybę už savo mokymąsi ir plėtrą.
  • ŠVIETIMO GEROVĖ : Įsipareigokite siekti aukštesnių gairių.
  • INOVACINĖ KULTŪRA . Padaryk kitokius dalykus.
  • BENDRIJOS PARTNERYSTĖ : būk malonu mažiau privilegijuotiems ir rūpinantis aplinka.

Vietos

Singapūras

Address
520 North Bridge Road #03–01
Wisma Alsagoff (opposite Bugis Junction)

188742 Singapūras, Singapūras

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: