Asian International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Azijos International College Azijos International College (anksčiau žinomas kaip gyvenimą Capital kolegijos) siekiama sujungti su pasaulio piliečiai, kurie dalijasi dalyvavimu grindžiamo požiūrio į mokymąsi ir yra suinteresuoti, kad būtų priekyje ir centre šiandienos žinių ekonomiką, kad būtų pasirengusi ateičiai bendruomenei. Besimokantieji prisijungti AIC programos ne tik turi būti "mokė", bet manau, dalyvauti ir sukurti ... AIC fakulteto padaryti daugiau nei tiesiog mokyti, jie klausosi, provokuoti ir iššūkis. AIC jaudinantis požiūris įgyvendinti savo akredituotas programas jungia geriausias abiejų pasaulių, turintiems fizinių patalpose šiaurės rytų Singapore, ir prieigą prie state-of-the-art internete pristatymo platformų sukūrė giliai patyrusių švietimo technologijų komandų žinių visatoje. Apie žinių Visatos Žinių visata yra viena iš pirmaujančių pasaulio švietimo organizacija, turinti daugiau nei 3000 vietų visame pasaulyje tinklą, dirba daugiau nei 30.000 švietimo specialistų. Bendrovė paliečia daugiau nei 300,000 studentų gyvenimą kasdien per aistringai pedagogų, novatoriško pedagogikos, griežtą mokymo ir sudėtingos švietimo technologijų naudojimo, siūlanti puikias paslaugas visose švietimo sektoriuose per gerai pripažintų ir gerbiamų institucijų ankstyvoje vaikystėje, pirminės ir antrinės ir Aukštasis išsilavinimas. Azijos International College yra žinių Visatos šeimos narys. Vizija, misija ir vertybės Mūsų vizija Turi būti visuotinai pripažinta dėl kokybės naujoviškų programų aukštojo mokslo ir profesinio tobulėjimo nuostatą. Mūsų misija Azijos International College pristato pažangiausius programas, palengvino pasiektais fakulteto nariai komanda, naudojant naujausias pedagogikos ir švietimo technologijas, visada stebėti aukščiausią kokybę ir etinius standartus. Pagrindinės vertybės Klientų Focus Mes įdėti poreikius ir interesus mūsų besimokančiųjų pirmasis plėtros ir pristatymo mūsų programų ir paslaugų standartus.

Dvasia inovacijų Mes skatinti inovacijų kultūrą ir meistriškumo, ką mes darome aistra. Profesinė etika Mes esame įsipareigoję pasiekti aukščiausius profesinius ir etinius standartus visi mes darome.

Pagarba Mes skatiname individualumą, integraciją ir kultūrinę įvairovę.
Socialinė atsakomybė Mes gerbiame mūsų aplinkos ir socialinius įsipareigojimus, ty formuojant tvirtą atsakomybės jausmą ir Bendrijoje mūsų organizacijoje.

Vietos

Singapūras

Address
11, Eunos Road 8, #04-01
408601 Singapūras, Singapūras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis