Seychelles Tourism Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Seišelių Turizmas akademija yra vienintelė turizmo koledžo Seišelių.

Seišelių Turizmas akademija priima savo atsakomybę už labai rimtai užtikrinant kokybę ir patikimumą savo mokymo programas. Kaip akademijos turime pareigą planuoti mūsų kursus instruktavimo atidžiai atsakyti į studentų poreikius. Mes nuolat vertina kiekvienos mokymo programos veiksmingumą atsižvelgiant į pokyčius, atsirandančius, apie studentų ir tobulinti šiose programose, kad būtų labiau atsižvelgiama į darbdavio poreikius. Mes taip pat siekiame didinti apimtį ir spektrą pristatytų darbdavių nuostatas, todėl sprendžiant darbo rinkos poreikius.

Naujus planus vyksta su neišvengiama statyti naują hi-tech, modernus kompleksas, kad bus geriau reaguoti į moksleivio poreikį ir paklausą.

Truputis istorijos

Iš tarptautinio oro uosto atidarymas 1972 jeigu pirminį impulsą atnaujinti paslaugų ir įrenginių standartą daugėja viešbučių ir viešojo maitinimo įmonėse, kurios buvo pastatyta šio svarbaus plėtros tinklą.

1976 daug naujovių vyko ir mokyklos durys buvo atidarytas visuomenei taip, kad mokiniai galėtų įgyti praktinės patirties. Vėliau Seišelių buvo mokomi mokyti kartoms mokinių. Pirmoji grupė mokinių po pirmojo programą įsipareigojo praktines studijas pramonei, o Švietimo ir mokslo ministerija dirba tie, kurie norėjo dirbti mokykloje, studijuojant pagal Prancūzijos instruktoriai.

Iki 1978 sausio mėn stažuotojai buvo pasirengę pradėti galutinio mokymo École de Paris Hoteliere kaip pilnavertės instruktoriai. Iki 1979 m, jie buvo atgal ir pasirengęs pradėti mokymą.

Nepaisant santykinai ribotų įrenginių tų dienų, daugelis tų studentų, kurie mokėsi mokykloje tarp 1976 ir 1982 m nuėjo siekti karjeros užsienyje, ar turite sėkmingą verslą čia Seišeliai.

Vizija ir misija

STA vizija

Turi būti pripažinta kaip pirmaujanti svetingumo ir turizmo mokymo instituto regione, Žinomas dėl savo programų pasiūla ir jos absolventų kokybę.

Misija

Mokyti, tobulinti ir atnaujinti įsipareigojusi abiturientams ir turizmo darbuotojai siekiant užtikrinti labai kompetentingą turizmo darbuotojus, siekiant padidinti bendrą šalies konkurencingumą, siekiant tvaraus turizmo plėtros tikslų siekiant.

Tikslai

  • Gerinti kokybę ir standartų rengimo siūloma iš anksto-SERVICE studentus ir kvalifikacijos personalą iš turizmo pramonei;
  • Teikiame profesionalias plėtros ir mokymo galimybes visiems darbuotojams, siekiant pagerinti kokybės ir standartų, atsižvelgiant į jų dabarties ir ateities vaidmenų ir atsakomybės akademijoje;
  • Motyvuoti ir išlaikyti visus darbuotojus per abipusiu pasitikėjimu ir pagarba, kad galimybių ir paskatų profesinio tobulėjimo galimybes, mokymosi ir karjeros;
  • Atnaujinkite įrenginius ir infrastruktūrą tuo sutaps su akademijos misija ir vizija, tarptautines normas ir standartus ir akademijos atsižvelgiant į dabartinius ir būsimus poreikius Seišelių turizmo pramonei;
  • Palaiko ryšius su ir įgyti visų partnerių, įskaitant Seišelių valdžios per turizmo ministerijos ir Seišelių turizmo valdybos (STB) ir privataus sektoriaus paramos Akademijos misija, vizija ir strateginiai tikslai paramą;
  • Užtikrinti, kad lėšos ir kiti ištekliai prieinami per metinio biudžeto ir kitų šaltinių būtų veiksmingai ir tvariai tvarkomas paramos Akademijos misija, vizija, strateginiai tikslai;
  • Įvairinti ir plėsti išankstinio paslaugų asortimentą ir kvalifikacijos kėlimo programas siūlomi akademijoje per bendrų pastangų ir ilgalaikis bendradarbiavimą su akademija vietos ir tarptautiniais partneriais;
  • Pritraukti ir siūlo studentams anksto paslaugas ir kvalifikacijos kėlimo galimybes akademijoje;
  • Užmegzti tvirtus partnerystės ryšius su bendruomene ir su jomis vykdant veiklą ir iniciatyvas bendro pažangos turizmo Seišeliai ir;
  • Sukurti organizacinę struktūrą ir kultūrą, kurie bus suteikiami įgaliojimai vairuoti kokybės augimo į tvaresnės ateities akademijoje.

Vertybės

Kompetencija: Mes siekiame patenkinti aukščiausius standartus turizmo ir svetingumo industrijos. Mes esame įsipareigoję gerinti remiantis programose asortimento, mūsų darbuotojų ir absolventų kokybė, taip pat tarnavimo standartai pasiūlė savo klientams.

Etika : Mes esame įsipareigoję aukščiausius standartus pagarbos, sąžiningumo, atsakomybės ir profesionalumo. Mes tikimės, kad mūsų darbuotojų ir studentų elgesys turi būti grindžiamas abipusiu pasitikėjimu ir pagarba, ir skatina aukščiausių etikos standartų.

Komandinis darbas: Mes vertiname komandinį darbą, kaip integralaus požiūrio į suburiant talentų informuotai priimti sprendimus ir bendradarbiavimo veiksmų spektrą. Mes tikime, kad žinių ir patirties ir remti savo darbuotojus ir studentus pasiekti visą savo potencialą pasidalijimo.

Paslaugos: Mes esame įsipareigoję teikti aukščiausios kokybės paslaugas mūsų darbuotojai, studentai ir klientams. Tai darydami, mes siekiame parduoti akademiją kaip mokymo įstaigos pasirinkimo būsimiems studentams ir parduoti Seišeliai kaip pasirinkimo paskirties potencialiems klientams.

įvairovė: Mes apimti personalo ir studentų įvairovę ir vertiname jų būtinumą į aplinką, kuri yra saugi, palanki ir draugiška kūrimą. Mes taip pat siekiame įvairovės mūsų programą ir siūloma paslauga mūsų klientams.

augimas: Mes esame įsipareigoję skatinti asmeninį ir profesinį augimą darbuotojams ir studentams skatinant mokymąsi visą gyvenimą ir lyderystės plėtrai visų mūsų pastangų.

partnerystė: Mes dirbame su vietos ir tarptautiniais partneriais, turizmo ir svetingumo pramonės pagerinti mokymo ir paslaugų kokybę siūlome studentams ir klientams. Mes vertiname savo indėlį padedant Akademija pasiekti savo viziją, misiją ir strateginius tikslus.

Vietos

Viktorija

Address
P.O Box 1051
La Misere
Mahe

Viktorija, Mont Fleuri, Seišeliai