Leadership Community College KSA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas į LCC KSA

Vadovavimas Community College (LCC)Su Oksfordo akademijos anglų ir verslo studijų (įkurtas 2005), yra kokybės Community College ugdymo aukštųjų mokyklų studentams ir dirbantiems specialistams vadovas.

Vadovavimas Community College (LCC) yra moderniai įrengti mokymo miesteliu įrenginys su erdviomis klasėmis, informacinės kompiuterinės centro, bibliotekos ir modernios paskaita auditorija salėje. Įrenginys yra įrengtas orinės garso ir vaizdo ir kompiuterinių mokymo laboratorija verslo valdymo mokymo. Campus yra viduje Sultan Mall, kuris turi modernią maisto teismas, kavos parduotuvės, modernus boutique parduotuvės ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

LCC akademinis dėstytojai sudaro šalies ir užsienio kvalifikacijos akademinio štabų, kurie baigė verslo laipsnių su MBA, magistro ir doktorantūros laipsnių nuo KSA, Didžiojoje Britanijoje, JAV, Kanadoje, Europoje, Azijoje ir Australijoje.

Lyderystė Community College (LCC) dabar priimti registracijos įtraukti į savo diplomą verslo programas, kurios yra patvirtintos Saudo Arabija technikos Profesinio mokymo Corporation ir JK Pirsono Company tarptautiniu mastu pripažintų. Pearsonas, JK didžiausių tyrimas skiriančioji įstaiga siūlo akademinių ir profesinių kvalifikacijų, kurios yra visuotinai pripažįstamos ir suolas paženklinti, ir priteisia Edexcel ir BTEC kvalifikaciją Pearsono šiuo metu pasaulyje pirmaujanti mokymosi kompanija, su 40.000 darbuotojų daugiau nei 70 šalių stengiasi padėti žmonėms įvairaus amžiaus, kad išmatuojamas mokslo pažangą savo gyvenimą per mokymąsi.

Vietos

Džida

LCC - Leadership Community College

Address
PO Box 140666
Batarji st. Al Zahra Dist. - Sultan Mall, Jeddah, Saudi Arabia

Džida, Mekos provincija, Saudo Arabija
Interneto svetainė
Telefonas
+966 12 692 7225