GBN Training Centre

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE GULF VERSLO TINKLO MOKYMO CENTRĄ (GBNTC)

Įkurta 1993 m., Persijos įlankos verslo tinklų grupė (angl. GBN) tapo viena didžiausių verslo tinklų Persijos įlankos regione ir siūlo profesionalių konsultacijų ir specializuotų techninių paslaugų pridėtinę vertę besitęsiančiose vandens valymo, įrenginių automatikos ir aplinkos srityse. .

2006 m. Įsteigta GBN dukterinė įmonė - Golfo verslo tinklų mokymo centras (GBNTC) siūlo aukštos kokybės verslo kursus ir sertifikavimo programas verslo vadybos, informacinių technologijų, tvarumo studijų, aplinkos ir įrenginių, inžinerijos ir gyvosios gamtos mokslų srityse. GBNTC taip pat siūlo aukštos kokybės ir unikalias profesinio mokymo programas specialistams, norintiems sužinoti naujų įgūdžių, susijusių su konkrečia prekyba ar pašaukimu.

Visos GBNTC siūlomos mokymo programos ir kursai yra specialiai pritaikomi atsižvelgiant į konkrečius mūsų delegatų ir susijusių organizacijų poreikius. Mes organizuojame šiuos mokymo kursus bendradarbiaudami su mokymo kursais Arabija. Mūsų programos siekia padėti organizacijoms, kurios nori, kad jų darbuotojai tobulintų savo įgūdžius ir žinias keliose studijų srityse. GBNTC taip pat ketina atidaryti mokymo programas ir sertifikatus, kurie yra tinkami daugeliui organizacijų mokymo biudžeto ir jų darbuotojų įgūdžių lygį.

Mūsų kursai yra įgiję populiarumą tarp vyresniųjų verslo ir minties lyderių, specialistų, konsultantų ir net akademikų per praeitį laiką. Šiuo metu galite rinktis iš įvairių kursų šiose studijų srityse:

 • Verslo valdymas
 • Informacinės technologijos
 • Aplinka
 • Tvarumo tyrimai
 • Profesinis mokymas
 • Gyvosios gamtos mokslai
 • Ugnies, saugos ir hazmat mokymo

Siekdami padidinti regioninių verslo specialistų įgūdžių lygį, laikas nuo laiko papildysime naujas programas ir sertifikatus. Šiuo metu mes galime su pasididžiavimu teigti, kad aukštos kvalifikacijos ir sertifikuotų profesionalų komanda, kiekvienas savo srities ekspertas, pateikia šiuos kursus dalyviams, atvykusiems iš įvairių Persijos įlankos regiono šalių. Svarbiausia, kad mūsų absolventai dirba kai kuriose didžiausios GCC šalyse ir kitose pasaulio dalyse.

Paskutinis, bet ne prasčiausias; mes greitai pereiname į pagrindinius mokymo išteklius, ypač MENA regione. Mes užmezgame ilgalaikius santykius su savo klientais, kad galėtume išlikti naujomis technologijomis ir nuolat atnaujiname savo programas. Mes esame pasiryžę suteikti unikalią mokymosi patirtį, leidžiančią patenkinti jūsų organizacijos poreikius ir pritraukti ją prie naujų sėkmės aukštumų.

VIZIJA IR MISIJA

Įkurta 1993 m., Persijos įlankos verslo tinklų grupė (GBN) tapo viena didžiausių verslo tinklų regione. "Gulf Business Network Training Center" (GBNTC), GBN dukterinė įmonė, įsteigta 2006 m., Specializuojasi individualiuose sertifikavimo mokymo kursuose, paremtuose konkrečioms organizacijoms. GBNTC teikia šiuos mokymo kursus asmenims organizacijose, kurios nori patobulinti savo darbuotojus įvairiose specializuotose studijų srityse. GBNTC yra ta vieta, kur bendrovės nori mokyti savo darbuotojus ir patvirtinti juos specialiose studijų srityse iš žinomų institutų ir aukščiausio lygio mokslininkų, konsultantų ir pranešėjų. Mes esame pasiryžę suteikti unikalią mokymosi patirtį, specialiai pritaikytą jūsų organizacijos poreikiams.

Mūsų misija - suteikti žmonėms žinių, kuriose jie gali mokytis ir tobulėti savo studijų srityse.

Mūsų vizija - tapti pirmaujančiu regiono mokymo centru, kuris padės kurti geresnę visuomenę, bendruomenę ir darbo jėgą, suteikiant aukštos kokybės mokymus.

Mūsų vertybės:

 • Pagarba. Mes siūlome mokymosi aplinką, apimančią ir skatinančią įvairovę tarp idėjų ir žmonių.
 • Kompetencija: siūlome kokybiškus ir kokybiškus programos dalyvius.
 • Kūrybiškumas: skatiname naujas idėjas ir skatiname kūrybiškumą mūsų klasėse, skatindami mokymąsi.
 • Sąžiningumas: visus savo delegatus tvarkome sąžiningai, sąžiningai ir etiškai.
 • Paslauga: Jūs gausite aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.
 • Mokymasis visą gyvenimą: mes tikime, kad siūlome tokią aplinką mūsų delegatams, kurie ugdo visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

KODĖL GBNTC?

Mes plėtojame ilgalaikius santykius su savo klientais, kad mūsų programos būtų atnaujintos ir atitiktų kliento poreikius, pramonės poreikius ir rinkos reikalavimus. Nesvarbu, ar turite tūkstančius darbuotojų, ar tik du, mes žinome jums reikalingą mokymą ir žinosite, kaip geriausiai tenkinti mokymus savo darbuotojams. Bendradarbiaujant su geriausiais Ivy universitetais ir geriausiais pramonės ekspertais; mes esame pasiryžę suteikti unikalią mokymosi patirtį, kuri specialiai sukurta jūsų organizacijos poreikiams. Pagrindinė paslauga, kurią teikia GBNTC, yra palengvinti ir organizuoti individualius individualizuotus mokymo kursus iš žinomų institutų, kurie leistų asmenims užsidirbti pažymėjimus kiekvienoje studijų srityje, kuri suteiks organizacijoms laimėtojo bruožą, kuris leis jiems iš karto į priekį konkurencinga verslo sritis.

Vietos

Al Khobaras

Address
P.O. Box 77509,
Alfannar building #7, Qurtaba neighborhood on King Fahd Rd

31952 Al Khobaras, Rytų provincija, Saudo Arabija