Oficialus aprašymas

TSOGU - viena didžiausių mokslo ir švietimo komplekso Rusijoje, įskaitant visus švietimo lygius nuo bendrojo išsilavinimo, aukštojo mokslo среднегопрофессиональногои (specialybė, bakalauro, magistro), kad magistrantų ir doktorantūros studijų programas profesinio mokymo ir perkvalifikavimo programas elito techninio išsilavinimo. TSOGU - vienintelis universitetas iš Ramiojo, darbuotojų mokymas visais lygiais visoje specialybių strategiškai svarbios šalies naftos ir dujų pramonės spektro Uralo. Pasak ekspertų duomenimis, 65-70% absolventų dirba naftos ir dujų pramonės regione, baigusių TSOGU.

Universitetas suteikia švietimo paslaugas 4 specialybių, 38 bakalauro ir 24 sričių magistratų. Be TSOGU išsaugotus tikslus specialybės pripažinta strategiškai svarbi Rusijai. Iki šiol 388 TSOGU įgyvendinti švietimo programas, visuose mokymo lygmenyse.

Aukštosiose mokyklose yra pateikiami Tyumen TSOGU keturi institutai: Geologijos institutas ir naftos ir dujų, Transportas institutas, institutas pramoninės technologijos, inžinerija instituto Vadybos ir verslo.

Be strukturuTyumGNGU apima filialus, raspolozhennyena Tyumen regione į Novy Urengoy, Noyabr'sk, Surgut, Nizhnevartovsk, Tobolsk, Jalutorovskas, Zavodoukovsk. Kaip universitetinis yra mokslinių tyrimų institutai, centrai ir laboratorijos, 4 iš jų yra sukurta kartu su anksčiau.

Partnerystės metų susietas TSOGU su pagrindiniais naftos ir dujų, transporto ir paslaugų įmonių. Tokie kaip OAO "Lukoil", UAB "Sibnefteprovod", OAO "Gazprom", UAB "NK" Rosneft "," Baker Hughes "," Schlumberger "," Halliburton "," CCA DoytagDrilling "," Repsol "ir kt.

Pirmenybė bendradarbiaujant su įmonių universiteto yra ilgalaikiai sudėtingomis sutartimis teikti mokymo specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą, įgūdžių tobulinimas įmonių, holdingo bendrovių iš dienų, organizavimo studentams, studijų darbo išvados. Įmonių partneriai yra labai padėti gimnazijoje atnaujinimui ir modernizavimui švietimo ir pramonės bazę - tai kūrimas įrengta naujausiomis technologijomis laboratorijose, auditorijose, kompiuterinėse klasėse, mokymo centruose.

TSOGU turi galingą mokslinį potencialą, kuris buvo sukauptas per kelis dešimtmečius. Šiandien kaip mokslinės korpuso TSOGU 225 gydytojai, profesoriai, 787 docentai. Tarp jų yra 3 akademikai, 4, narys korespondentas anksčiau, ir daugiau nei 100 tikrieji nariai ir nariai korespondentai Mokslų akademijos, Lenino premijos laureatas, 3 narė premijos laureatas, 7 nusipelnęs mokslo ir technologijų Rusijos Federacijos.

Šiuo metu TSOGU apmokyti virš 1400 piliečių iš NVS (Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos, Ukrainos, Tadžikistano, Gruzijos, Turkmėnistano) ir dar labiau (JK, JAV, Kanada, Kinija, Vokietija, Prancūzija, Mongolija) užsienyje. ypač užsienio dalyvių sukurta įdomi programa tolesniam mokymuisi, vasaros ir žiemos, kuri bus ne tik leis jums susipažinti su mūsų tradicijomis bei papročiais Vakarų Sibiro gyventojai, kelti žinių rusų kalba lygį, bet ir mokytis iš pirmaujančių ekspertų, naftos ir dujų pramonėje.

Viskas TSOGU aktyviai plėtoti bendradarbiavimą su užsienio universitetais-partneriais tarpininkavimo ir finansinę paramą, kad suinteresuotų užsienio naftos ir dujų ūkio sektoriuje. Ši programa "integruotas ugdymas" Geologijos instituto naftos ir dujų gavyba ir TSOGU institutas naftos technikos universitetas technologijos Clausthal (Vokietija) ir Geologijos institutas ir institutas neftegazodobychiTyumGNGU ir "Aukštoji mokykla kasybos operacijų universiteto Madride (Ispanija).

Nuo 2007 metų birželio absolventai ir dėstytojai TSOGU gali gauti diplomo priedėlį.

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Tyumen State Oil and Gas University

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai su dideliais naftos ir dujų išteklių, mokslinių tyrimų centrai Tyumen, komandinio darbo per ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "vijų" / Epocha "sunku" aliejus

Formatas:

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai su dideliais naftos ir dujų išteklių, mokslinių tyrimų centrai Tyumen, komandinis darbas ant programoje projekto: - iš laukų mazuto tobulėjimui: - naftos gavyba didelio klampumo; - Karjera ir kasybos metodas aliejaus gamybą; - Šalto aliejaus gamyba («Kotletai», «VAPEX») - Šilumos išskyrimo metodai tamsių naftos - Sunkiosios alyvos: perspektyvos naudoti - iš metalų į kurortinis gydymas.

Plėtros skalūnų telkinių. Nuo Bakke į Bazhenov - Bazhenov formavimas - pasaulio angliavandenilio rezervų dalis; - Molis-bituminės Bazhenov formavimas rezervuaras; - Counting izlekaemyh naftos atsargų iš Bazhenov formavimas indėlių. Kasybos su nizkopronitsemymi kolektoriai (CDD): - avilable NPK ir Daudzfāzu srautas juose; - Metodai, skirti pagerinti uglevodorodootdachi indėlius NPK klastinė ir karbonato rezervuarų - modeliavimo technologija naftos poslinkio NPK - Nustatyti naftos poslinkio procesų NPK - Pagrindimas, veiksmingų technologijų naftos ir dujų telkiniuose plėtrai. ... [-]
Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Tarpdisciplininis Vasaros / žiemos mokykla apima teorinį ir praktinį mokymą (įskaitant komandinio mokymo), darbą ir apsaugoti integruotą ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "valdymas naftos ir dujų projektus"

Formatas:

Tarpdisciplininis Vasaros / žiemos mokykla apima teorinį ir praktinį mokymą (įskaitant komandinio mokymo), veiklą ir apsaugą sudėtingų projektų programoje: - dabartinė padėtis ir perspektyvos naftos ir dujų pramonėje - Geologija, Geofizika, apskaičiavimas rezervus - Gręžinių, naftos, Naftos telkinys įranga - Saugos ir aplinkos apsaugos - Sprendimų priėmimas ir vertinimas investicijos - Turto mokesčių įstatymų ir apskaitos naftos ir dujų pramonėje - Derybų valdymo komanda Tikslinė grupė: studentai užsienio universitetuose / specialistai Language School: priklausomai nuo grupės (RUS sudėtį. . / Eng) Trukmė: 2-3 savaitės... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 - 3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai su dideliais naftos ir dujų išteklių, mokslinių tyrimų centrai Tiumenė ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "Meet: Naftos Geoscience"

Formatas:

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai su dideliais naftos ir dujų išteklių, mokslinių tyrimų centrai Tiumenė.

Programoje:

Pirmasis modulis

"Pagrindai General Geologijos" suteikia žiūrovams suvokti Žemę struktūros idėją, geologiniai procesai Žemės vidus ir ant jo paviršiaus; apie procesus, kurie veda į naudingųjų iškasenų telkinių, įvairių tipų formavimas; nuo metodų žvalgymo ir tyrinėjimo naudingųjų iškasenų telkinių.

Antra modulis

"Pagrindai lauko plėtrai" suteikia pagrindines sąvokas ir charakteristikų disciplinos apibrėžimas: naftos ir dujų telkinių, naftos ir dujų telkiniuose, taip pat į tai, šulinių, atsargų ir išteklių naftos ir dujų kategorijas savybes. Susipažinęs su naftos telkinių plėtros, taip pat stimuliacijos metodus ir didinant naftos gavybą.... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto priemonių šiurkštus ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "užkariauti šiaurinę: Gerinti transporto efektyvumą atšiauriomis sąlygomis"

Formatas: Mokykla apima teorinius ir praktinius aspektus, susijusius su "Eksploatuojant transporto atšiauriomis sąlygomis." Kursai yra papildyti specialiais disciplinų kursą "Rusijos kaip užsienio kalbos", o taip pat turtingą kultūrinę programą.

Programa: Paskaitos: - teoriniai pagrindai automobiliui prisitaikyti - įtaka sunkių eksploatavimo sąlygų dėl transporto priemonių efektyvumo ir kokybės - Įtaka žemai aplinkos temperatūrai nuo temperatūros sąlygomis vienetų, degalų sąnaudas ir variklio eksploatacijos laiką - ekspertas apklausus Pritaikomumo srityje - Expert klausinėjimas į prisitaikymo srityje, duomenų tvarkymas - laiko-erdvės požiūris kiekybinį įvertinimą prisitaikymas - prisitaikymas lygio nustatymo sunkiomis sąlygomis. ... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Teoriniai užsiėmimai, seminarai, diskusijos ir rengiant individualius projektus ... [+]

žiemos / vasaros mokykla diskusija "Energetikos ateitis"

Formatas:

Teoriniai užsiėmimai, seminarai, diskusijos ir rengiant individualius projektus.

Programa apima: - iškastinio energijos šaltinius, ir labai ribotas taršias kai naudojamas kaip pagrindinis šaltinis elektros energija.

Pasaulinis atšilimas ir klimato kaita. Aplinkos taršos ir pavojaus sveikatai. Mažinant iškastinio kuro suvartojimą ir išmetamą anglies dioksido kiekį. Skatinti atsinaujinančių energijos ir kitų alternatyvių energijos šaltinių naudojimą. Efektyvus naudojimas ir valdymas energijos suvartojimu. Elektrifikacija transportu.

Tikslinė grupė: studentų užsienio universitetuose / specialistai Language School: priklausomai nuo grupės sudėties (.. Lit / Eng) Trukmė: 1 savaitė... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Moksliniai įvairių sričių žiemos / vasaros mokykla yra teorinis ir praktinis rengimas (įskaitant įvairių psichologinių mokymo), našumą ... [+]

Vasaros / žiemos Daugiasritė mokykla "Oil & Gas lyderis"

Formatas:

Moksliniai įvairių sričių žiemos / vasaros mokykla yra teorinis ir praktinis rengimas (įskaitant įvairių psichologinių mokymo), veiklą ir apsaugą sudėtingų projektų programos: - "Upstream» Technika - Ieškoti ir tirti naftos ir dujų; - Gręžimo šulinių; - Naftos ir dujų; - «Pasroviui» Technika - apdorojimas naftos ir dujų; - Naftos produktų pardavimai rafinuotų produktų - Ekonomikos ir organizavimo naftos ir dujų gamybą - Pamatai Strateginio valdymo.

Žmogiškųjų išteklių valdymas - kūrimas rinkodaros strategija naftos ir dujų bendrovė. Informacinės sistemos vald... [-]
Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
3 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, apimantis visą procesą naftos ir dujų telkiniuose plėtros: nuo tyrinėjimo gamybos naudojant išteklius didelis ... [+]

Vasaros / žiemos mokykla "tirti ir išgauti naftą ir dujas"

Formatas:

Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai, apimantis visą procesą naftos ir dujų telkiniuose plėtros: nuo tyrinėjimo gamyba naudojant išteklius didelių Tiumenė tyrimų centrų.

Programa:

Paskaitos: - Geologinis-geofizikos charakteristikos rezervuare; - Modernios geotechnologies; - 2D ir 3D seismics ir gerai prisijungiant; - Skaitiniai geologiniai modeliai; - Nuosėdinės pagrindas ir naftos bei dujų sistemų analizė; - atsargos ir ištekliai skaičiavimo metodai; - Sistemos ir technologijos naftos ir dujų telkiniuose "plėtra. Išieškojimas koeficientas; - pagrindiniai principai naftos ir dujų telkiniuose dizainas; - Ekonominė vertinimas iš žvalgymo, gręžimo ir gamybos projektus; - Grynieji pinigų srautai vertinimas. Analizė Pinigų srautų; - Seminaras šuliniai eksploatavimo simuliatorius įrengtų elektros išcentrinio siurblio; - Vizitas į gręžimo poligonas; - Vizitas į šerdies saugyklos; - Unikalus mineralas kolekcija ekspozicija.... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Tyumen narė Naftos ir dujų universiteto vienintelis universitetas tokio pobūdžio Sibire ir Tolimuosiuose Rytuose. Ji buvo įkurta 1956. Šiandien apie 60 tūkstančių student ... [+]

Vasaros / žiemos regioninis tyrimai mokykla "Istorija Vakarų Sibiro naftos telkinių" plėtra: Komplekso keliu etapai "

Formatas:

Vasaros / žiemos mokykla apima supažindinimą su Vakarų Sibiro naftos ir dujų telkiniuose plėtros istoriją XX amžiuje ir šiandien.

Programa: - apžvalga paskaitos apie Rusijos Šiaurės vystymosi istoriją, susitikimai su Vakarų Sibiro naftos ir dujų telkiniuose atradėjai; - Lankymasis TSOGU laboratorijų ir mokslinių centrų; - Susitikimai su SPE ir EAGE studentas skyriaus nariams; - Susitikimai su naftos ir dujų bendrovės ekspertų (tarp jų ir užsienio partnerio); - Vizitas į geologinę ir mineralogijos muziejuje; - Vizitas į TSOGU gręžimo poligonas; - Vizitas į šerdies saugyklos; - Unikalus mineralų kolekcija ekspozicija.... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
1 savaitė
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tyumen State Oil and Gas University

Mokykla suteikia galimybę susipažinti su profesinio tobulėjimo yra naftininkų etapuose; ji taip pat leido dalyviams sukurti savo trajektorijos sėkmingą karjerą nuo Tiumen ... [+]

Žiemos vežėjas orientavimas mokykla "Ateities naftininkų" / "Pakelkite į ateitį"

Formatas:

Mokykla suteikia galimybę susipažinti su profesinio tobulėjimo yra naftininkų etapuose; ji taip pat leido dalyviams sukurti savo trajektorijos sėkmingą karjerą nuo Tiumenės valstybinio naftos ir dujų universiteto Pavyzdžiui, kaip aukštos kvalifikacijos darbuotojų mokymą centre.

Programa: - Pirminis susitikimas dalyvių - sveikinimo kalboje apie TSOGU administravimo ir peržiūros pateikimo universiteto; - Vizitas į TSOGU Naftos ir dujų kolegijoje, susipažinimui su iš vidurinio profesinio mokymo specialybių; - Vizitas į Geologijos instituto ir naftos ir dujų gavyba ir instituto Transporto, susipažinimui su aukštojo profesinio mokymo specialybių, apsilankykite į laboratorijas ir susipažinimui su mokslinio aktyvumo galimybes; - Susitikimai su TSOGU SPE ir EAGE studentas skyriaus nariais ir susipažinti su skyrių darbą; - Pristatymas papildomai profesinio mokymo ir profesinių perkvalifikavimo programas; - Susitikimai su TSOGU absolventų dalyviai keitimo ir dviviečiai diplomą pristatymus apie papildomo ugdymo ribų universitete galimybes; - Susitikimai su naftos ir dujų kompanijų, dirbančių Tyumen ir Tyumen regione (įskaitant svetimiems) atstovai; - Vizitas į TSOGU mokymo poligone; - Vizitas į šerdies saugyklos; - Unikalus mineralų kolekcija ekspozicija.... [-]

Rusija Tyumen
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba