Tyumen State Oil and Gas University

Įvadas

Oficialus aprašymas

TSOGU - viena didžiausių mokslo ir švietimo komplekso Rusijoje, įskaitant visus švietimo lygius nuo bendrojo išsilavinimo, aukštojo mokslo среднегопрофессиональногои (specialybė, bakalauro, magistro), kad magistrantų ir doktorantūros studijų programas profesinio mokymo ir perkvalifikavimo programas elito techninio išsilavinimo. TSOGU - vienintelis universitetas iš Ramiojo, darbuotojų mokymas visais lygiais visoje specialybių strategiškai svarbios šalies naftos ir dujų pramonės spektro Uralo. Pasak ekspertų duomenimis, 65-70% absolventų dirba naftos ir dujų pramonės regione, baigusių TSOGU.

Universitetas suteikia švietimo paslaugas 4 specialybių, 38 bakalauro ir 24 sričių magistratų. Be TSOGU išsaugotus tikslus specialybės pripažinta strategiškai svarbi Rusijai. Iki šiol 388 TSOGU įgyvendinti švietimo programas, visuose mokymo lygmenyse.

Aukštosiose mokyklose yra pateikiami Tyumen TSOGU keturi institutai: Geologijos institutas ir naftos ir dujų, Transportas institutas, institutas pramoninės technologijos, inžinerija instituto Vadybos ir verslo.

Be strukturuTyumGNGU apima filialus, raspolozhennyena Tyumen regione į Novy Urengoy, Noyabr'sk, Surgut, Nizhnevartovsk, Tobolsk, Jalutorovskas, Zavodoukovsk. Kaip universitetinis yra mokslinių tyrimų institutai, centrai ir laboratorijos, 4 iš jų yra sukurta kartu su anksčiau.

Partnerystės metų susietas TSOGU su pagrindiniais naftos ir dujų, transporto ir paslaugų įmonių. Tokie kaip OAO "Lukoil", UAB "Sibnefteprovod", OAO "Gazprom", UAB "NK" Rosneft "," Baker Hughes "," Schlumberger "," Halliburton "," CCA DoytagDrilling "," Repsol "ir kt.

Pirmenybė bendradarbiaujant su įmonių universiteto yra ilgalaikiai sudėtingomis sutartimis teikti mokymo specialistai, turintys aukštąjį išsilavinimą, įgūdžių tobulinimas įmonių, holdingo bendrovių iš dienų, organizavimo studentams, studijų darbo išvados. Įmonių partneriai yra labai padėti gimnazijoje atnaujinimui ir modernizavimui švietimo ir pramonės bazę - tai kūrimas įrengta naujausiomis technologijomis laboratorijose, auditorijose, kompiuterinėse klasėse, mokymo centruose.

TSOGU turi galingą mokslinį potencialą, kuris buvo sukauptas per kelis dešimtmečius. Šiandien kaip mokslinės korpuso TSOGU 225 gydytojai, profesoriai, 787 docentai. Tarp jų yra 3 akademikai, 4, narys korespondentas anksčiau, ir daugiau nei 100 tikrieji nariai ir nariai korespondentai Mokslų akademijos, Lenino premijos laureatas, 3 narė premijos laureatas, 7 nusipelnęs mokslo ir technologijų Rusijos Federacijos.

Šiuo metu TSOGU apmokyti virš 1400 piliečių iš NVS (Azerbaidžano, Baltarusijos, Kazachstano, Kirgizijos, Moldovos, Ukrainos, Tadžikistano, Gruzijos, Turkmėnistano) ir dar labiau (JK, JAV, Kanada, Kinija, Vokietija, Prancūzija, Mongolija) užsienyje. ypač užsienio dalyvių sukurta įdomi programa tolesniam mokymuisi, vasaros ir žiemos, kuri bus ne tik leis jums susipažinti su mūsų tradicijomis bei papročiais Vakarų Sibiro gyventojai, kelti žinių rusų kalba lygį, bet ir mokytis iš pirmaujančių ekspertų, naftos ir dujų pramonėje.

Viskas TSOGU aktyviai plėtoti bendradarbiavimą su užsienio universitetais-partneriais tarpininkavimo ir finansinę paramą, kad suinteresuotų užsienio naftos ir dujų ūkio sektoriuje. Ši programa "integruotas ugdymas" Geologijos instituto naftos ir dujų gavyba ir TSOGU institutas naftos technikos universitetas technologijos Clausthal (Vokietija) ir Geologijos institutas ir institutas neftegazodobychiTyumGNGU ir "Aukštoji mokykla kasybos operacijų universiteto Madride (Ispanija).

Nuo 2007 metų birželio absolventai ir dėstytojai TSOGU gali gauti diplomo priedėlį.

Vietos

Tyumen

Address
Tyumen State Oil and Gas University
38, Volodarskogo St.

625000 Tyumen, Tiumenės sritis, Rusija