Oficialus aprašymas

114187_rsz_114139_n.jpg

Apie universitetą

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, buvo įkurtas 1994 m. Ir dabar yra didžiausia privati aukštoji mokykla Tatarstano Respublikoje ir visame Volgos regione. Jos įkūrėjas dr. Vitalijus Timiryasovas, vienas iš Kazanės ir Maskvos universitetų absolventų, įkūrė naują mokyklą.

Universitetas yra tarp 100 geriausių Rusijos aukštųjų mokyklų ir 5 geriausi Rusijos geriausi privatūs universitetai, jis turi oficialų „Europos kokybės“ aukso medalį „Kokybės valdymo“ sistemos įgyvendinimui (ISO 9001: 2008).

Nuo 2010 m. Universiteto dėstytojai kasmet tampa konkurso nugalėtojais: „Geriausia inovacijų paskaita“ ir „Geriausias universiteto dėstytojas“.

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, buvo pirmoji Tatarstano Respublikos švietimo įstaiga, kuri sukūrė integruotą ryšių tinklą tarp institutų ir instituto skyrių. Šis tinklas sukurtas remiantis „Cisco Systems“ įranga ir įranga vaizdo konferencijoms „Tandberg“. Jo derinys su šviesolaidiniais tinklais ir universiteto naujovišku programinės įrangos kūrimu „Idis Education“ leido optimizuoti Universiteto švietimo procesų valdymą ir perkelti jį į visiškai naują lygį.

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, yra pirmaujanti aukštojo mokslo institucija mokslo ir švietimo klasteryje prekybos, svetingumo pramonės ir paslaugų srityje Tatarstano Respublikoje.

Misija

  • Asmenų, visuomenės ir valstybės poreikių tenkinimas, siekiant gauti žinių tęstinio mokymo pagrindu, atitinkančiu šiuolaikinius reikalavimus naujovių diegimo ir švietimo bei mokslo modernizavimui.
  • Mokyti kompetentingus ir konkurencingus naujų formų specialistus, galinčius plėtoti mokslą, verslą, priimti veiksmingus sprendimus ir atlikti konkrečius tyrimus, atitinkančius nacionalinę padėtį ir naudą.
  • Sukurti būtinas sąlygas diegti ir efektyviai naudoti novatoriškas švietimo technologijas ir mokslinius rezultatus.
  • Profesionaliai kompetentingų, socialiai aktyvių ir socialiai atsakingų asmenų ugdymas.

Programos mokomos:
  • Rusijos
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kazan Innovative University

VG Timiryasovo vardu pavadintas Kazan Innovative University siūlo intensyvų kursą rusų kaip užsienio kalbos studijoms, kurias sudaro geriausi universiteto specialistai. P ... [+]

VG Timiryasovo vardu pavadintas Kazan Innovative University siūlo intensyvų kursą rusų kaip užsienio kalbos studijoms, kurias sudaro geriausi universiteto specialistai. Per metus studentai gali įsisavinti tiek rusų kalbą, tiek antrines disciplinas, kurios būtinos priimant į bet kurį Rusijos Federacijos universitetą.

Klasės nuo pirmadienio iki šeštadienio;Aukštos kvalifikacijos mokytojai, kurie kasmet vyksta tobulinant mokymus;Papildomos disciplinos: istorija, socialinės studijos, matematika, fizika, chemija, biologija, informatika;Šiuolaikiniai interaktyvūs mokymo metodai;Paraiškų priėmimas 1 metų ir 1,5 metų studijoms (rugsėjo, sausio, kovo mėn.);Oficialus kurso baigimo pažymėjimas;Galimybė gauti valstybinį tam tikro lygio kalbos turėjimo pažymėjimą;Pagalba renkant ir rengiant dokumentus tolesniam priėmimui į Rusijos Federacijos universitetus.... [-]
Rusija Kazan
Rugsėjis 2019
Rusijos
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kazan Innovative University About Us