Kazan Innovative University

Įvadas

Oficialus aprašymas

114187_rsz_114139_n.jpg

Apie universitetą

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, buvo įkurtas 1994 m. Ir dabar yra didžiausia privati aukštoji mokykla Tatarstano Respublikoje ir visame Volgos regione. Jos įkūrėjas dr. Vitalijus Timiryasovas, vienas iš Kazanės ir Maskvos universitetų absolventų, įkūrė naują mokyklą.

Universitetas yra tarp 100 geriausių Rusijos aukštųjų mokyklų ir 5 geriausi Rusijos geriausi privatūs universitetai, jis turi oficialų „Europos kokybės“ aukso medalį „Kokybės valdymo“ sistemos įgyvendinimui (ISO 9001: 2008).

Nuo 2010 m. Universiteto dėstytojai kasmet tampa konkurso nugalėtojais: „Geriausia inovacijų paskaita“ ir „Geriausias universiteto dėstytojas“.

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, buvo pirmoji Tatarstano Respublikos švietimo įstaiga, kuri sukūrė integruotą ryšių tinklą tarp institutų ir instituto skyrių. Šis tinklas sukurtas remiantis „Cisco Systems“ įranga ir įranga vaizdo konferencijoms „Tandberg“. Jo derinys su šviesolaidiniais tinklais ir universiteto naujovišku programinės įrangos kūrimu „Idis Education“ leido optimizuoti Universiteto švietimo procesų valdymą ir perkelti jį į visiškai naują lygį.

Kazan Innovative University pavadintas VG Timiryasovo (IEML) vardu, yra pirmaujanti aukštojo mokslo institucija mokslo ir švietimo klasteryje prekybos, svetingumo pramonės ir paslaugų srityje Tatarstano Respublikoje.

Misija

  • Asmenų, visuomenės ir valstybės poreikių tenkinimas, siekiant gauti žinių tęstinio mokymo pagrindu, atitinkančiu šiuolaikinius reikalavimus naujovių diegimo ir švietimo bei mokslo modernizavimui.
  • Mokyti kompetentingus ir konkurencingus naujų formų specialistus, galinčius plėtoti mokslą, verslą, priimti veiksmingus sprendimus ir atlikti konkrečius tyrimus, atitinkančius nacionalinę padėtį ir naudą.
  • Sukurti būtinas sąlygas diegti ir efektyviai naudoti novatoriškas švietimo technologijas ir mokslinius rezultatus.
  • Profesionaliai kompetentingų, socialiai aktyvių ir socialiai atsakingų asmenų ugdymas.

Vietos

Kazanėje

Address
г. Казань, ул. Московская, 42
Kazanėje, Tatarstanas, Rusija