Educacentre Language School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sužinokite Russian su EducaCentre.

educa_centre_

Mūsų mokykla buvo įkurta 1989 metais ir per pastaruosius 20 metų mes sukūrėme reputaciją teikiant aukštos kokybės Rusijos kalbos kursus Sankt Peterburge.

Kiekvienais metais mes sveikiname šimtai studentų iš daugiau nei 50 skirtingų šalių, įskaitant Braziliją, Vokietiją, Prancūziją, Italiją ir Didžiojoje Britanijoje.

Mūsų misija yra teikti puikias kokybės kursus rusų kalba prieinamomis kainomis. Ar norėtumėte sužinoti, Russian verslo ar kasdienio gyvenimo ir bendravimo ar tiesiog savo malonumui, mes turime kursą, kuris atitinka jūsų poreikius!

Kai pasirenkate studijuoti Educacentre, jums bus prisijungti prie mūsų studentus iš viso pasaulio dalintis tą patį norą mokytis rusų kalbos kultūros sostinės Rusijoje.

Visi mūsų kursus ištisus metus, todėl jūs galite pradėti, kai norite.

Skirkite laiko sužinoti apie mūsų kokybės kursus ir gerą kainą.

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su mumis ir mes mielai Jums padėsime!

Kodėl EducaCentre?

Su profesine mokymo teikiamos kvalifikuotų mokytojų; gyvas, dinamiškas ir veiksmingos kalbos kursai, iš kruopščiai parinktų apgyvendinimo galimybių, įdomių veiklos ir asmeninį paramos ribos, mes siūlome jums geriausią aptarnavimą, todėl jums gauti maksimalią naudą iš savo laiką su mumis.

educa_centre

Vietos