Oficialus aprašymas

Įkurta 2004 metais, užsienio kalbų EDUC daugiau nei 10 metų tarp dešimties kalbų mokyklų, ne tik Sankt Peterburge, bet ir visoje Rusijoje centras.

Mokymo Russian kaip užsienio kalbos yra mūsų pagrindinė specializacija, todėl 2006 m mūsų centre buvo sukurta mokymo metodinė departamentas dėl esamų modernizavimo ir naujų mokymo programų.

Mes teikiame ne tik greitai ir veiksmingai mokytis rusų autoriaus programas, bet taip pat visišką paramą kliento, kuris apima šiuos aspektus: RENGIMO centras Užsienio kalbų Visa parama. Mes padėsime jums su bet vizos rūšies ir darys viską, išduoti dokumentus, neturi nerimauti jums.

Parinkti tinkamą gyvenamąją vietą. Mes turime milžinišką duomenų bazę, šeimų, kurie yra pasirengę ne tik suteikti Jums su kambario, bet bus malonu praleisti laiką su jumis, rodantis, ramiai ir kalbėti su jumis rusų!

Susitikimas oro uoste, perdavimo ir atsiskaitymo. Jūsų asmeninė vadovas padės jums su jūsų bagažą ir atsiskaitymo!

Sveiki Pack! Tai apima:

Žemėlapis Sankt Peterburgo Mūsų studentas kortelė su kontaktų centro ir jūsų asmeninio vadybininko, avarinis telefono numerius ir informaciją apie klases Mūsų autorius vadovas Sankt Peterburge, nurodant lankytinas vietas, patogiausias maršrutą už jus ir vis dar daug ir daug naudingos informacijos! studento kortelė! Galėsite eiti į muziejų su nuolaida arba nemokamai! Mūsų įmonė Notepad ir parkeris į klasę!

Visą parą. Jūs visada galite pasikliauti mūsų! EDUC Ateik, mes laukiame tavęs!

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Rusijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Educa - Russian Language Center

Būdamas užsiima mini-grupe ir aktyviai bendrauti su kitais studentais, jūs galite pasiekti maksimalių rezultatų rusų kalbos studijų. ... [+]

Būdamas užsiima mini-grupe ir aktyviai bendrauti su kitais studentais, jūs galite pasiekti maksimalių rezultatų rusų kalbos studijų.

Žmonių skaičius grupėje ne daugiau kaip 4, o tai reiškia, kad mes garantuojame individualus požiūris į kiekvieno studento, ir be išimties, studentai turi galimybę aktyviai dalyvauti į per pamoką diskusijose.

Mūsų Standartinė kursai (Bendra Rusijos) yra skirta vienodo raidos visų praktinių įgūdžių rusų kalba aspektais: kalbėjimo, skaitymo, rašymo, klausymo.

Mokslas yra organizuotas taip, kad studentai nuolat praktikuoti teorines žinias situacijose realesniu (nuo bendravimo pratimai forma). Todėl, mūsų studentai greitai pradeda kalbėti ir lengvai įveikti kalbos barjerą.... [-]

Rusija Saint Petersburg
Rugsėjis 2019
Rusijos
Ištęstinės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Educa - Russian Language Center

Jei nuspręsite, kad jūsų vaikas turi žinoti, Rusijos yazykai nori įteigti jam už kalbos meilė yra kalbama ir jos papročiai, mums bus malonu pasveikinti Jus ir Jūsų vaiką ... [+]

Jei nuspręsite, kad jūsų vaikas turi žinoti, Rusijos yazykai nori įteigti jam už kalbos meilė yra kalbama ir jos papročiai, mums bus malonu pasveikinti Jus ir Jūsų vaiką mūsų Rusijos kalbos kursai vaikams!

Mes dirbame su daugeliu šeimose, todėl, jei jūs negalite likti Rusijoje su vaiku mokymo metu, mes negalime garantuoti, kad jūsų vaikai jausis kaip namie! Vienvietis kambarys, 5 kartus per dieną ir draugiški ir svetingi šeimos padės jūsų vaikui visiems ir pasirūpins visomis detalėmis.

Atvykus, kiekvienas studentas yra priskiriamas prie mažo asmens kuratoriumi, kuris lydės jūsų vaikas visą laiką viešnagę ir pagalbos, priežiūros ir patarimų 24 valandų per EDUC sutki.Kurator - profesionalus pedagogas, turintis patirties dirbti su vaikais nuo 5 metų ir kalbėti užsienio kalbos.... [-]

Rusija Saint Petersburg
Rugsėjis 2019
Rusijos
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Educa - Russian Language Center

Rusija dabar - dinamiškai besivystanti šalis. Įskaitant aktyviai plėtoja verslo srityse. Long Gone yra dienų, kai Rusija buvo uždarytas į užsienio šalį. ... [+]

Rusija dabar - dinamiškai besivystanti šalis. Įskaitant aktyviai plėtoja verslo srityse. Long Gone yra dienų, kai Rusija buvo uždarytas į užsienio šalį.

Kultūros ir verslo informacijos mainai šiuolaikinės tarptautinės pasaulyje gali tapti viena iš įdomiausių įvykių jūsų gyvenime. Sankt Peterburgas - didelis ir įdomus miestas, o praktika bendrovės, kad miestas leis jums įgyti vertingos patirties ir susipažinti su verslo srityje Rusijoje.

EDUC komisija siūlo stažuočių programas šiose srityse:

Savanorystė Paslaugos Formavimo Turistinis Svetingumas Rinkodara Verslo vadyba Dizainas Žiniasklaida ir žurnalistika Ji Aplinkos apsauga ... [-]
Rusija Saint Petersburg
Rugsėjis 2019
Rusijos
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Educa - Russian Language Center

Verslo rusų Kursas skirtas plėtoti kalbinius įgūdžius, reikalingus verslą Rusijoje: raštvedybos korespondenciją ir derybų, trenerių personalas, generuoti ataskaitas, kurt ... [+]

Verslo rusų Kursas skirtas plėtoti kalbinius įgūdžius, reikalingus verslą Rusijoje: raštvedybos korespondenciją ir derybų, trenerių personalas, generuoti ataskaitas, kurti pristatymus, kad, finansinių dokumentų, telefono ryšio specifikos supratimą.

Pratimai šį kursą yra skirtos parengti ir sustiprinti savo esamą patirtį.

Pagrindinis tikslas, žinoma, yra suformuoti aukštos kokybės žinių ne tik žodyno ir gramatikos rusų kalbos, bet ir pakloti dėl etinių verslo ryšių Rusijoje, kultūros ypatumais verslą ir elgesio bruožų Rusijos darbuotojų pamatus.

Galite eiti per šį kursą, ne tik grupė, bet ir individualiai. Vejasi paketais, turite galimybę pasirinkti intensyvumą (20 ar 30 akademinių valandų per savaitę).... [-]

Rusija Saint Petersburg
Rugsėjis 2019
Rusijos
Ištęstinės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba