Educa - Russian Language Center

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurta 2004 metais, užsienio kalbų EDUC daugiau nei 10 metų tarp dešimties kalbų mokyklų, ne tik Sankt Peterburge, bet ir visoje Rusijoje centras.

Mokymo Russian kaip užsienio kalbos yra mūsų pagrindinė specializacija, todėl 2006 m mūsų centre buvo sukurta mokymo metodinė departamentas dėl esamų modernizavimo ir naujų mokymo programų.

Mes teikiame ne tik greitai ir veiksmingai mokytis rusų autoriaus programas, bet taip pat visišką paramą kliento, kuris apima šiuos aspektus: RENGIMO centras Užsienio kalbų Visa parama. Mes padėsime jums su bet vizos rūšies ir darys viską, išduoti dokumentus, neturi nerimauti jums.

Parinkti tinkamą gyvenamąją vietą. Mes turime milžinišką duomenų bazę, šeimų, kurie yra pasirengę ne tik suteikti Jums su kambario, bet bus malonu praleisti laiką su jumis, rodantis, ramiai ir kalbėti su jumis rusų!

Susitikimas oro uoste, perdavimo ir atsiskaitymo. Jūsų asmeninė vadovas padės jums su jūsų bagažą ir atsiskaitymo!

Sveiki Pack! Tai apima:

Žemėlapis Sankt Peterburgo Mūsų studentas kortelė su kontaktų centro ir jūsų asmeninio vadybininko, avarinis telefono numerius ir informaciją apie klases Mūsų autorius vadovas Sankt Peterburge, nurodant lankytinas vietas, patogiausias maršrutą už jus ir vis dar daug ir daug naudingos informacijos! studento kortelė! Galėsite eiti į muziejų su nuolaida arba nemokamai! Mūsų įmonė Notepad ir parkeris į klasę!

Visą parą. Jūs visada galite pasikliauti mūsų! EDUC Ateik, mes laukiame tavęs!

Vietos

Sankt Peterburgas

Address
Mayakovsky st. 16,
Sankt Peterburgas, Sankt-Peterburg, Rusija