Oficialus aprašymas

Chechen State Pedagogical University yra universitetas, jungiantis geriausias klasikinio švietimo tradicijas ir novatoriškus švietimo metodus. Šiandien mūsų universitetas atitinka šiuolaikinius reikalavimus, vadinamas veiksmingu šalies universitetu ir užima vertingą vietą švietimo erdvėje. Ir, svarbiausia, jis padeda talentingiems jauniems žmonėms artėti prie savo svajonių!

Pedagoginis universitetas labai prisideda prie čečėnų tautos ir kultūros vertybių išsaugojimo ir plėtros, yra pagrindinis mokslo ir metodikos centras respublikoje rusų ir čečėnų filologijoje, psichologijoje ir pedagogikos, užsienio kalbų, dailės ir meno srityse. Čečėnijos istorija. Reikia pažymėti, kad Rusijos kalbos centras taip pat veikia pagal CSPU.

Universiteto pagrindą sudaro studentai, kurie savo sienose supa meilę ir rūpestingumą, ir turi galimybę su mokslais įsisavinti ypatingą, nepamirštamą "Alma Mater" dvasią. Universitete yra Studentų profesinių sąjungų komitetas, kuris aktyviai dalyvauja ugdymo proceso optimizavime. Pažangus universiteto vystymasis, jo formavimasis kaip pedagoginis universitetas yra neįmanomas, taip pat be ilgalaikės ir veiksmingai organizuotos studentų jaunimo politikos.

Kūrybinė ir iniciatyvi universiteto studentų jaunimo dalis kasmet dalyvauja įvairiuose Visurezijos ir visos Kaukazo jaunimo švietimo forumuose, pristatydama savo autoriaus projektus, kurie dažnai yra raginami išspręsti aktualiausias socialines problemas. Intelektualus darbas ir studentų pastangos nėra nepastebėti, kiekvienais metais studentai gauna stipendijas savo projektų įgyvendinimui, o tai skatina studentus užkariauti dideles smailes.

Studentai CSPU, kurie sėkmingai pasiekė studijas ir mokslinę veiklą, gauna nominalias stipendijas įvairiais lygmenimis: stipendijas Rusijos Federacijos Prezidentui, Rusijos Federacijos Vyriausybei, stipendijas universiteto Pirmojo rektoriaus Mukhari Umarovich Umarov, stipendijas CSPU akademinės tarybos.

Šiandien universitetas kuria naujus požiūrius į darbą su studentais, taiko šiuolaikinius mokymo metodus, naudojančius naujausias švietimo technologijas, sukuria veiksmingą daugialypio ugdymo sistemą. Audito fondas, laboratorijos, dirbtuvės, klasės ir specialiosios klasės yra aprūpintos visa reikiama medžiaga, įskaitant įvairius techninės pagalbos priemones.

Ypatingas universiteto pasididžiavimas yra absolventai, tarp kurių yra ministrai, vadovaujantys darbuotojai, viešieji veikėjai, garsūs sportininkai ir, svarbiausia, daugybė mokytojų, kurie savanaudiškai dirba Čečėnijos Respublikos mokyklose, ateityje investuos savo žinias ir sielą čečėnų tautos.

Regiono verslo, švietimo ir intelekto elito formavimas - tai CSPU kolektyvo laiko ir pagrindinės užduoties vizija, propaguojanti ir patvirtinanti žinių kultūrą ir švietimo prioritetą.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Rusijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Chechen State Pedagogical University

Rusijos kaip užsienio kalbos studijų centras: vykdo rusų kalbos mokymo kursus rusų kalba; atlieka testavimą rusų kalbos kaip užsienio kalbos visiems sertifikavimo lygiams ... [+]

Rusijos kaip užsienio kalbos studijų centras:

vykdo rusų kalbos testavimo testavimą Rusijoje;atlieka testavimą rusų kalbos kaip užsienio kalbos visiems sertifikavimo lygiams;vykdo išsamų tyrimą rusų kalbos, Rusijos istorijos ir pagrindų teisės normų tiems, kurie nori gauti leidimą dirbti, leidimą laikinai gyventi ar leidimą gyventi Rusijos Federacijoje ir valstybinių bandymų užsienio piliečių, gaunančių Rusijos pilietybę;rengia priėmimo į Rusijos universitetus.

Centro privalumai:

atitinkamų Rusijos Federacijos valstybinio pažymėjimo rusų kalba išdavimas, kuris pripažįstamas visose organizacijose ir institucijose;grupės ir individualių pamokų galimybė;intensyvūs mokymo kursai testavimui;patogus klasių tvarkaraštis;mokomojo proceso metodinė parama su įvairiomis medžiagomis: darbo programos, mokymo-metodiniai kompleksai, testai, vadovai;nemokamos konsultacijos pasirengimui testavimui;bandomasis testavimas (siekiant nustatyti stažuotojo pasirengimo sertifikavimui laipsnį).... [-]
Rusija Groznas
Rugsėjis 2020
Rusijos
Dieninės
Ištęstinės
3 - 9 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Parengiamieji metai

Chechen State Pedagogical University

Kalbant apie tarptautinių studentų ugdymą, kurį sudaro dvi stadijos Rusijoje, prieš priimant į universitetus visi tarptautiniai pareiškėjai turėtų imtis rusų kalbos kursų ... [+]

Apie parengiamąjį departamentą

ChSPU pritaria tarptautiniams studentams, o 2015 m. Jiems buvo įsteigtas parengiamasis tarptautinių studentų departamentas.

Kalbant apie tarptautinių studentų ugdymą, kurį sudaro dvi stadijos Rusijoje, prieš priimant į universitetus visi tarptautiniai pareiškėjai turėtų imtis rusų kalbos kursų. Šis kursas apima pokalbių rusų kalbą ir įvadinį kursą pagrindinių dalykų rusų kalba. Pokalbių rusų kursas skirtas pradedantiesiems. Per 1-ąjį semestrą studentai mokosi fonetikos, gramatikos ir pokalbio žodyną.

Įvadinis kursas yra skirtas tarpdalykiniams studentams, kurie kalba rusiškai, bet nori tobulinti savo kalbos žinias ir išmokti kalbą, kad galėtų suprasti paskaitas rusiškai. Kursą sudaro šie dalykai: biologija, chemija, matematika, fizika ir kai kurie kiti dalykai, susiję su jų būsimu specializacija.... [-]

Rusija Groznas
Rugsėjis 2020
Rusijos
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

Chechen State Pedagogical University

Vasaros mokykla yra labai svarbi universiteto internacionalizavimo priemonė. Tai padeda lengviau mokytis kalbų ir mokytis skirtingų kultūrų iš skirtingų šalių. ... [+]

"2018 m. Vasaros mokyklos programa" Groznas - tarpkultūrinis mainus "

Vasaros mokykla yra labai svarbi universiteto internacionalizavimo priemonė. Tai padeda lengviau mokytis kalbų ir mokytis skirtingų kultūrų iš skirtingų šalių.

Šiuo metu Čečėnijos valstybinis pedagoginis universitetas rengia aukštos kvalifikacijos specialistus, dirbančius vaikų darželiuose, mokyklose ir universitetuose. Pedagoginiame universitete yra 28 katedros, kuriuose yra mokslų kandidatų ir daktarų. Nuo 2015 m. Universitetas pradėjo parengiamąjį skyrių, kuris rengia užsienio studentus universitetams. Šiame skyriuje yra docentų, kurie gavo papildomą kvalifikaciją kryptimi "rusų kalbos kaip užsienio kalbos".... [-]

Rusija Groznas
Susisiekti su mokykla
Rusijos
Dieninės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba