Chechen State Pedagogical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chechen State Pedagogical University yra universitetas, jungiantis geriausias klasikinio švietimo tradicijas ir novatoriškus švietimo metodus. Šiandien mūsų universitetas atitinka šiuolaikinius reikalavimus, vadinamas veiksmingu šalies universitetu ir užima vertingą vietą švietimo erdvėje. Ir, svarbiausia, jis padeda talentingiems jauniems žmonėms artėti prie savo svajonių!

Pedagoginis universitetas labai prisideda prie čečėnų tautos ir kultūros vertybių išsaugojimo ir plėtros, yra pagrindinis mokslo ir metodikos centras respublikoje rusų ir čečėnų filologijoje, psichologijoje ir pedagogikos, užsienio kalbų, dailės ir meno srityse. Čečėnijos istorija. Reikia pažymėti, kad Rusijos kalbos centras taip pat veikia pagal CSPU.

Universiteto pagrindą sudaro studentai, kurie savo sienose supa meilę ir rūpestingumą, ir turi galimybę su mokslais įsisavinti ypatingą, nepamirštamą "Alma Mater" dvasią. Universitete yra Studentų profesinių sąjungų komitetas, kuris aktyviai dalyvauja ugdymo proceso optimizavime. Pažangus universiteto vystymasis, jo formavimasis kaip pedagoginis universitetas yra neįmanomas, taip pat be ilgalaikės ir veiksmingai organizuotos studentų jaunimo politikos.

Kūrybinė ir iniciatyvi universiteto studentų jaunimo dalis kasmet dalyvauja įvairiuose Visurezijos ir visos Kaukazo jaunimo švietimo forumuose, pristatydama savo autoriaus projektus, kurie dažnai yra raginami išspręsti aktualiausias socialines problemas. Intelektualus darbas ir studentų pastangos nėra nepastebėti, kiekvienais metais studentai gauna stipendijas savo projektų įgyvendinimui, o tai skatina studentus užkariauti dideles smailes.

Studentai CSPU, kurie sėkmingai pasiekė studijas ir mokslinę veiklą, gauna nominalias stipendijas įvairiais lygmenimis: stipendijas Rusijos Federacijos Prezidentui, Rusijos Federacijos Vyriausybei, stipendijas universiteto Pirmojo rektoriaus Mukhari Umarovich Umarov, stipendijas CSPU akademinės tarybos.

Šiandien universitetas kuria naujus požiūrius į darbą su studentais, taiko šiuolaikinius mokymo metodus, naudojančius naujausias švietimo technologijas, sukuria veiksmingą daugialypio ugdymo sistemą. Audito fondas, laboratorijos, dirbtuvės, klasės ir specialiosios klasės yra aprūpintos visa reikiama medžiaga, įskaitant įvairius techninės pagalbos priemones.

Ypatingas universiteto pasididžiavimas yra absolventai, tarp kurių yra ministrai, vadovaujantys darbuotojai, viešieji veikėjai, garsūs sportininkai ir, svarbiausia, daugybė mokytojų, kurie savanaudiškai dirba Čečėnijos Respublikos mokyklose, ateityje investuos savo žinias ir sielą čečėnų tautos.

Regiono verslo, švietimo ir intelekto elito formavimas - tai CSPU kolektyvo laiko ir pagrindinės užduoties vizija, propaguojanti ir patvirtinanti žinių kultūrą ir švietimo prioritetą.

Vietos

Groznas

Address
364068, г.Грозный
пр. Х. Исаева, 62

Groznas, Čečėnija, Rusija