CAFA Wine School

Įvadas

Oficialus aprašymas

CAFA Formations - Prancūzija cafa Vyno Tarptautinė someljė mokyklos mokytojas tėvystės, yra mokslinių tyrimų institutą vyno ir alkoholinių gėrimų degustacijas Profesionali, įkurta 1986 metais, yra Bordo miesto centras amžiaus paupio rajonas Chartrons (praėjus nes, Prancūzija garsiausių Bordo vyno pirkliai ir daugiau seniūnijų čia yra). Mes sveikiname studentus iš viso pasaulio čia atvyksta mokytis mėgstamą vyną profesionalius vyno degustacijos metodus, suprasti vyno gamybos proceso.

Nagrinėdami čia, jūs taip pat gali tapti pasaulio elito vyno pramonę: vyno Service vadovas, vyno importuotojai, vyno platintojai, restoranas operatoriams gero vyno, rūsio meistro, vyno kultūros ir švietimo ekspertas, profesionalus vyno degustavimo ir tt ,

Vynas yra ne tik gyvenimo menas, bet ir aistra. Kolegijų dėstytojai, kad alaus ir vyno degustacija ekspertai aistra, visapusiškai išnaudoti savo profesinius įgūdžius. Ne tik jie turi didžiausią diplomą Enology ir vyno degustacija mokykloje, taip pat įsitraukė į aktyvias darbo vyno pramonės srityje pasaulyje.

Per pastaruosius 30 metų, tūkstančiai cafa studentus profesinės alaus technologijų mokymo ir stažuočių Prancūzijoje rūsiai ir rūsiai, vyndariai, vyno rūsys, susijusių su prekyba. Praktika apima: vynuogių derlius, vyno fermentaciją, vyno auginimo technologijas, profesionalią degustacija, dalyvauti profesinės parodoje vyno pramonei, vyno degustacijos organizavimas, dalyvavimas prekybos veiklą. Atliko praktiką turtus po mokymosi vyno regionų žinias visame pasaulyje, implantologijos, alaus mokslo, profesinę degustacijos metodus, rinkodaros ir kitų profesionalių kursų. Įveskite profesionalų pasaulį nuolatinio mokymosi ir praktikos, tapti specialistai.

cafa taip pat yra prancūzų virtuvės ir desertai mokymosi profesionalų mokymąsi, jis padarė išskirtinį indėlį į prancūzų virtuvės plitimą. Vynas, prancūzų virtuvė, desertas yra Prancūzijos maisto kultūros ir meno gyvenimo esmė, cafa nori peer su jumis, siekiant padėti jums pavyks!

Vietos

Bordo

Address
108, Quai des Chartrons
33000 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija
Interneto svetainė