Université de Lorraine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Université de Lorraine !

Lorraine regionas jau buvo nepriklausoma kunigaikštystė Prancūzijos šiaurės rytuose, kai 1572 m. Įkūrė savo universitetą. Per visą istoriją šis regionas keletą kartų buvo suskirstytas į „prancūzų“ ir „vokiečių“ dalį, prieš susijungiant ir neabejotinai įtraukiant Prancūzijoje XX a. Pradžioje. Dėl šios sudėtingos ir turtingos istorijos atsirado du dideli miestai: „Metz“ šiaurėje ir „Nancy“ pietuose.

Nansyje 20 amžiuje buvo įkurti trys universitetai, tarp kurių buvo Nacionalinis politechnikos institutas, jungiantis kelias inžinerines mokyklas. Metze pirmasis universitetas pasirodė 1970 m.

2012 m. Sausio 1 d., Po kelerių metų pasirengimo, šie keturi universitetai sujungti į vieną, sudarydami Université de Lorraine . Universitete yra daugiau nei 50 000 studentų, beveik 6 800 darbuotojų, tarp jų 3 700 mokytojų ir ieškovų, daugelis pastatų ir miestelių, kurie yra platinami visame regione.

1 valanda per 30 minučių nuo Paryžiaus TGV ir Didžiojo regiono (Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos) širdyje, Lotaringijos regionas suteikia malonią aplinką ir labai turtingą kultūrinį gyvenimą.

2013 m. Pagal Prancūzijos laikraštį „Le Figaro-étudiant“ studentai įvertino, kad Nancy yra geriausias miestas, kurį mokosi!

Université de Lorraine yra Prancūzijos viešasis universitetas

Ji siūlo beveik 52 000 studentų visose srityse ir pagal Bolonijos modelį (bakalauras / magistro / daktaro laipsnis).

Jame taip pat siūlomi konkretūs Prancūzijos diplomai, pvz., DUT įvairiose srityse (2 metų profesinis diplomas, kurį dažnai papildo metai, kad įgytų profesinį bakalauro laipsnį), arba diplomuotasis daktaras, magistro laipsnis inžinerijos ir pramonės srityse. valdymą.

Tyrimai yra susiję su aukšto lygio moksliniais tyrimais įvairiose srityse ir, kai reikia, naudojasi aukšto lygio specializuotais įgūdžiais ir aukštųjų technologijų priemonėmis bei infrastruktūra. Nedvejodami išsamiau ieškokite Prancūzijos švietimo sistemos organizavimo ir darbo.

Tarptautiniai studentai turi galimybę praleisti vieną ar daugiau semestrų Université de Lorraine per kelias mainų programas. Jie taip pat kviečiami kreiptis dėl vienos iš mūsų tarptautinių mokymo programų, kuriose visi kursai ar jų dalys yra mokomos anglų kalba. Ir, žinoma, labai gera mintis naudoti galimybę pasilikti su mumis, kad mokytųsi prancūzų kalbos; tam mes turime pilną kalbų mokymą prancūzų kalba.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Žinių dialogas

Université de Lorraine skatina naujoves per dialogą su žiniomis , pasinaudodamas savo mokslo sričių įvairove ir stiprybe, ir siekdamas skatinti žinių perdavimą, kad drėkintų inovacijas ir ekonomikos augimą bei fundamentinių mokslo pažangą.

Université de Lorraine universitetas, būdamas viso regiono Université de Lorraine yra pagrindinis jos ekonominio ir socialinio vystymosi veiksnys, remdamasis tarpkultūriniais ir kartų tarpusavio ryšiais, koordinuodamas regioninę mokslinių tyrimų politiką ir suteikdamas galimybę įgyti aukštąjį mokslą kuo daugiau gyventojų.

Université de Lorraine siūlo mokymo programas visose žinių srityse: mokslai, sveikata, technologijos, inžinerijos mokslai, žmogiškieji ir socialiniai mokslai, teisė, ekonomika, vadyba, menas, literatūra ir kalba. Ypatingas dėmesys skiriamas kryžminimui tarp sričių ir įgūdžių, siekiant padėti studentams plėtoti savo Pathway .

Université de Lorraine siūlo platų tarptautinės veiklos spektrą

 • Atvykstantys ir išeinantys studentų mainai (apie 1,500 mūsų studentų praleidžia bent vieną semestrą užsienyje studijų metu, 15% mūsų studentų pradėjo studijas vienoje iš maždaug 100 užsienio šalių).
 • Bendri diplomai su kitais universitetais: apie 60 bendrų diplomų, įskaitant 7 Erasmus Mundus magistrantūros programas.
 • Bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje:
  • Daugybė bendrų doktorantų: 11 proc. Mūsų doktorantų dalijasi su užsienio universitetu;
  • Bendros grupės ar laboratorijos su užsienio universitetais;
  • Beveik 30% mūsų leidinių yra pasirašyti su kitų šalių mokslininkais.
 • Doktorantūros studentų mobilumas studentai ir doktorantai, fakulteto nariai ir administracijos darbuotojai, siekiant sustiprinti mūsų tarptautinę integraciją. Universitetas turi aktyvią politiką, skatinančią išvykstamąjį judumą, palengvinti ir supaprastinti atvykstančių asmenų pasveikinimą.

Be šio bendro atvirumo, mūsų tarptautinė strategija grindžiama trimis laipsniškais lygiais

 • Pasienio su trimis kitomis šalimis yra visiškai natūralu, kad Lorraine dalyvauja plėtojant tarpvalstybinius santykius Didžiojo regiono (Liuksemburgo, prancūzų ir vokiškai kalbančių Belgijos dalių, Lorraine, Vokietijos žemių Rheinland-Pfalz ir Saro krašte). ). Université de Lorraine yra svarbi šio statinio veikėja, daugybiškai bendradarbiaudama su šių regionų universitetais, bet taip pat aktyviai dalyvauja kuriant Didžiojo regiono universitetą , kur jis yra susijęs su Saro universitetais, Tryru, Kaiserslauternu Liuksemburge ir Liège.
 • Université de Lorraine ketina palaipsniui kurti ryšius su Europos universitetų tinklu, turinčiu pagrindines savo kryptis: tarpdiscipliniškumą ir žinių sričių dialogą , universitetuose, apimančiuose platų mokslinį spektrą, tačiau su struktūrizuojančia orientacija į inžineriją plačiąja prasme.
 • Kadangi visame pasaulyje turime daug tarptautinių partnerių , kai kurios svetainės gali sutelkti keletą bendradarbiavimo sričių, mokslinių tyrimų ir mokymo srityse, į įvairias disciplinas. Université de Lorraine nori pabrėžti savo partnerystę su šiomis svetainėmis , struktūrizuodamas bendradarbiavimą pripažintuose ir tvirtai remiamuose subjektuose. Tai visų pirma pasakytina apie Prancūzijos ir Vokietijos bendradarbiavimą, kur Université de Lorraine įsteigė konkretų prancūzų-vokiečių Lorraine centrą (CFALOR). Tokia partnerystė taip pat buvo sukurta Maroke , Kazachstane ir Kinijoje (ypač Uhanoje), o tikslas - sutelkti dėmesį į maždaug 10 pasaulio vietovių ar regionų.

Vietos

Nancy

Address
Cours Léopold,34
54000 Nancy, „Grand Est“, Prancūzija

Metzas

Address
Metzas, „Grand Est“, Prancūzija

Marseilis

Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseilis, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Prahos 6

Address
Zikova,1903/4
166 36 Prahos 6, „Hlavní město Praha“, Čekija

Saclay

Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Prancūzija

Leganés

Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Madrido bendruomenė, Ispanija

Madrido bendruomenė

Address
Plaza Ciencias,1
28040 Madrido bendruomenė, Ispanija

Štutgarte

Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Štutgarte, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

Gente

Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Gente, Flandrija, Belgija