Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

An Creative Karjera greitintuvo

Open Design Mokykla gimė iš aistringų žmonių susitikimo ir švietimo specialistai užsiima dizainu. Su Icademie, nuotolinio mokymo grupė, kuri sukūrė tvirtą kompetenciją mišrių nuotolinių studijų ir inicijavęs dizaino mokyklą 2014, mes turime tą patį DNR: naujovės ir vizija naujų klausimai ugdymo skaitmeninės revoliucijos metu.

Mūsų misijos

Atvirasis dizaino mokykloje moko jums įgūdžių jums reikia padidinti savo verslą, kad atitiktų jūsų karjeros siekius, jums atverti naujas galimybes, prisijungti ar sukurti įkrovos ... Mūsų misija po traukiniu, turi lydėti Jus į savo projektavimo per sėkmę:

Naujas internetinis mokymo modelis, derinant e-mokymosi ir ypatingas akimirkas-veidą (dizaino mokyklos dirbtuvėse partneriais). Modulinės sprendimo, įgūdžiai pagrįstas metodas, skatinant sąveiką ir tarpdisciplininė įvairiose srityse dizainas. Programos orientuota į naujoves, perspektyvus nišas ir kylančios verslo poreikius. Papildomos dizaineriai savo srities specialistai ir veiklos programą, kuri padės ir patars besimokantįjį į mokymosi procesą.

Mūsų vertybės: Inovacijos, atidarymas, internacionalizavimas

Į technologijų pasaulyje juda, mes renkamės pozicija save besivystančiose naudojimo perteikti visus mūsų būsimam besimokantiesiems žinių, kad bus padėti jiems žengti žingsnį į priekį iš skaitmeninio kūrimo rytojaus iššūkius ,

Su bendru noru atskleisti kiekvienam savo potencialą, paversti ir nukreipti kūrybines galimybes; su švietimo kelionė į susitaikymą (tarp mentorių, įmonių ir besimokančiųjų, gerbiant profilių įvairovę), mes šias laisves, sudaro mūsų atidarymo, mūsų švietimo projekto širdį. Šis įsipareigojimas buvo permąstyti mokymo organizavimą naujų skaitmeninių galimybių šviesos.

Mūsų strateginiai aljansai kompetencijos, visų pirma taikant Pearson Education tinkle leidžia mums dirbti internacionalizacijos logika, siūlydama anglosaksų pripažintus diplomus tarptautinėse rinkose, todėl patraukimo studijų II lygis (Bac 3) kolegijose / universitetuose beveik 100 šalių (tarp jų Prancūzijoje).

Realybė ir Employablité

Su įrodyta programų saugyklą ir mokoma prestižiškiausių universitetų / tarptautines mokyklas pagal Pearson Švietimo ir Ofqual (anglų ekvivalentas Prancūzijos RNCP) atsakomybe Open Design Mokykla garantuoja savo mokymo išduotų kokybės Iš viso profesionalus pakrovimas (Creative trumpikės, "dizaino iššūkiai" aplink konkursų, verslo instruktavimas ...). Taigi, mūsų noras yra suteikti tiems, kurie pasitiki mumis, svarbiausia pakeisti savo karjerą ir galbūt savo gyvenimą, šiandien ir rytoj.

Jūsų mokymosi aplinka

turinys

Per video: išskirtinės vaizdo kursai, skirtos ekspertų ir dizainerių. Dabar naršo kursai: Kursai struktūrinį linijos ir turtingas multimedijos ištekliais, kurie apima interaktyvių pratimų ir failus jūsų praktinės veiklos ir vertinimo temomis. E-knygos: e-knyga santrauka kiekvieno modulio, kuris apima esminius sąvokas, kad galite komentuoti ir ištraukų surinkimą iš žinynuose. Pamokos: Pamokos atidžiai platinami tarp labiausiai profesionaliai ir efektyviai rinkoje. Anglų Prisijungė: Lietuvių: pilnas kursas modernizuoti ir mokymosi internetu nuorodą, jūs galite sekti per savo kelionę.

RAIŠKIOSIOS MEDIJOS žinoma, interaktyvus ir atvira. Jūs galite praturtinti ir dalintis.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Įmonės veiklos sritys

Virtuali klasė: Jūsų virtualus klasėje savo mokymo programą, jūsų poreikius ir jūsų grafiką. Meistriškumo: Ketvirčio prisijungę meistriškumo: profesionalus turi virtualią klasę kelias savaites ir dalijasi savo patirtimi ir žiniomis savo meną. Live konferencijos: Live konferenciją kiekvieną mėnesį: profesionalus ar kompanija ateina apie projektą, parodyti savo žinias internete 60 ar 90 minučių, ir leidžia jums bendrauti. Šios konferencijos yra tada galima pakartoti. Darbų ir praktinės punktų: savarankiškai ištaisyti ir savaime prisitaikančio pratimai. Darbo patirtis ir projektai jumis brėžiniai, kompiuterio failus, nuotraukas, skenuoti vaizdus ar ekrano formą, ir jūs sutaupyti savo "Kelionė lentos" platforma jų mokymo pataisantis peer ar mokytojais. Seminarai: Į "fizinis" seminarai ar "skaitmeninis" reguliariais laiko tarpais jūsų Žinoma, šie atspindys seminarai ir gamyba prižiūri specialistai leis Jums dirbti fizinio bendradarbiavimo režimu (seminare su dizaino mokyklų partnerių) ar mados "bendradarbiavimo 3,0" per novatorišką prietaisą.

Jums pažangą praktikuojančių atskirai arba kartu su kitais.

Jūs gyvenate ypatingas akimirkas įtraukti į individualios ar kolektyvinės patirties, bet taip pat internete seminarus dizaino mokyklos partneriais.

Bendrijos

Communautez: Bendrauti ir communautez su paprastais ir patogus įrankių, leidžiančių jums nuolat keistis tarp bendraamžių, su savo kuratoriais ir savo mokytojams. Tinklas: Sukurkite savo tinklą visame mainus ir privilegijuotų ryšių su įmonių per švietimo bendradarbiavimą, projektų, konkursų, darbo ar organizuojamus mokykloje susitikimuose. Bendrai: komanda pastatas be sienų. Kūrinijos kalba per sienas ir sujungia pasaulį. Prisijunkite komandą (klasė), dirbti ir pareikšti savo projektus bendradarbiaujant per savo kelionę. Sukurti tinklą, kuris naudojasi tarptautinių profilių mokinių, suinteresuotųjų šalių ir įmonių Plejada.

Jūs mokytis iš kitų ir su kitais.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Asmeniniai ir profesiniai akompanimentas

Pamokos ir Treneriai: Švietimo komanda ir dėstytojai atitinka jūsų klausimus, patarti jums, jums coachent ir bendrauti realiu laiku su jumis į jūsų prašymą. Dizaineriai Ekspertai: Mokomoji komanda dizainerių ir geriausių ekspertų, visos profesinės veiklos, yra ne jūsų pusėje paaiškinti, išmokyti jus, ir suteikti jums su aistra ir prieinamumo savo amato. Stažuotė: Stažuotės pagal sutartį aplink jūsų diplominio projekto, kuris remia bendrovė, ar ne. Tai lemia atminties ir jos gynybos prieš laipsnio žiuri. Iššūkiai Įmonės: Verslo iššūkiai: reguliariai visą savo kelionę, bendrovių partnerių leidžia manyti, realiu laiku trumpai ir sukurti komanda pasiūlymą "Bendrai 3.0" režimą. Plėtros taryba: Kūrimo lenta sudaryta iš nepriklausomų asmenybių nuo dizaino ir skaitmeninės kūrybos pasaulį su misija padėti mokyklai savo pedagoginės įgyvendinimo ir strateginių krypčių.

Profesionali komanda yra jūsų pusėje, su arti.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

The Open Design School

Tai meninis paruošimas siekiama suteikti jums plėtoti savo kūrybiškumą ir esminį meninę kultūrą, kuri bus sukasi aplink kitų dalykų pasirinkote tarp National Diploma spec ... [+]

TIKSLAI

Tai meninis paruošimas siekiama suteikti jums plėtoti savo kūrybiškumą ir esminį meninę kultūrą, kuri bus sukasi aplink kitų dalykų pasirinkote tarp National Diploma specializuotų vienetų meno ir dizaino. Iš meno studijų išsamią ir įvairiapusišką požiūrį įvairovė, nes tiek daug atradimų plėtoti savo smalsumą ir svarstymus, ir nukreips jus ir į kompetencijos jums ašį.

Praktinė informacija Formatas: sumaišykite mokymąsi Praktiniai seminarai dalyvių-2 Bilieto kaina: puodai, linija priežiūra ir darbo stažas Preliminarus trukmė: 12 mėnesių Registracija: bet kuriuo metų laiku Stažuotė: misija įmonė 3 iki 6 mėnesių Prancūzijoje, ar užsienyje (neprivaloma) Diplomas ... [-]
Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Visos komunikacijos, dabar 360, naudoja vaizdo 2d / 3d. Ne reklama per televiziją ar internete, kad nepridėtas specialiųjų efektų, animaciniai grafika 3D. ... [+]

TIKSLAI

Visos komunikacijos, dabar 360, naudoja vaizdo 2d / 3d. Ne reklama per televiziją ar internete, kad nepridėtas specialiųjų efektų, animaciniai grafika 3D.

Ši nauja profesija ekspertų dizaineriai skaitmeniniai įrankiai suteikia galimybę su didelį potencialą pramoninio dizaino ir architektūros ir interjero dizaino srityse. Objektų arba transporto priemonių konstrukcija ir architektūrinis projektavimas naudojant šiuos kūrinius pagaminti ir pradėti 3d scena prototipas savo koncepciją ar išreikšti naujoves ir galimybes savo produktą pateikiant jį iš skirtingų kampų, todėl didingas realus detalė, jos turinys, o šviesos efektai.

Didelė paklausa vykdo šiandien šių įgūdžių dar ar judančio skaitmeninio modeliavimo, kuri tęsiasi į tarptautinę rinką daugelyje įmonių, turinčių esminį poreikį naudoti šias naujas technologijas, kad jų bendravimo ar jų naujoves.... [-]

Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Interactive Media yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo ir sklaida dideliu greičiu. Per šį laipsnį, jums įgyti būtinas žinias pažangių skaitmeninių technologijų ir mokysis ... [+]

TIKSLAI

Interactive Media yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo ir sklaida dideliu greičiu. Per šį laipsnį, jums įgyti būtinas žinias pažangių skaitmeninių technologijų ir mokysis kompiuterinės grafikos įrankius ir interneto aplinką. Tikslas yra gauti tvirtą praktikos ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai šioje auganti pramonės šaka. Sukurti patirtimi ir naudoja naujus vartotojus per tinklalapius, programas ar sąsajas; sugalvoti naujų formų sąveikos ir svaiginančius sąsajos LSE pagrindiniai tikslai šį mokymą.

Praktinė informacija Formatas: sumaišykite mokymąsi Praktiniai seminarai dalyvių-4 Bilieto kaina: puodai, linija priežiūra ir darbo stažas Preliminarus trukmė: 24 mėnesių Registracija: bet kuriuo metų laiku Stažuotė: misija įmonė 3 iki 6 mėnesių Prancūzijoje, ar užsienyje (neprivaloma) Diplomas ... [-]
Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Pripažinimas ir palūkanų interjero dizaino gerokai pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį ir apdailos pramonė klesti. Darnaus dizaino ir energinio naudingumo praktika yra lab ... [+]

TIKSLAI

Pripažinimas ir palūkanų interjero dizaino gerokai pasikeitė per pastarąjį dešimtmetį ir apdailos pramonė klesti. Darnaus dizaino ir energinio naudingumo praktika yra labai integruoti šiandien. Technologijų ir medžiagos, socialinių ir demografinių pokyčių plėtra atveria naujas klientų poreikius, kurie tikisi konkretūs sprendimai Profesionalus gerinimas vietos, organizavimo krypties srautas, optimizuoti mažoms erdvėms, užfiksuoti klientui , gerinant darbo aplinką ... Visi įgūdžiai sukurta per šį diplomą interjero dizaino.

Praktinė informacija Formatas: sumaišykite mokymąsi Praktiniai seminarai dalyvių-4 Bilieto kaina: puodai, linija priežiūra ir darbo stažas Preliminarus trukmė: 24 mėnesių Registracija: bet kuriuo metų laiku Stažuotė: misija įmonė 3 iki 6 mėnesių Prancūzijoje, ar užsienyje (neprivaloma) Diplomas ... [-]
Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Prabangos, mados ir dizaino pasaulis, skatino besivystančių rinkų dinamiškumo, dabar nuolatiniai transformacijos. Naujos technologijos, naujos tendencijos, naujos rinkoda ... [+]

TIKSLAI

Prabangos, mados ir dizaino pasaulis, skatino besivystančių rinkų dinamiškumo, dabar nuolatiniai transformacijos. Naujos technologijos, naujos tendencijos, naujos rinkodaros ir komunikacijos metodus ir naujas galimybes. Ši programa yra skirta atrasti naujas tendencijas ir mados pramonei apskritai, kuriant pagrindinius įgūdžius drabužių dizainas ir aksesuarai dizainas. Be tema ir pagrindinis tikslas, pasiekti kiekvieną mokytis iš savo kolekcijos, kuri bus jo diplomas projektas ir bus pristatyta į pasirinktą profesinės žiuri.

Praktinė informacija Formatas: sumaišykite mokymąsi Praktiniai seminarai dalyvių-4 Bilieto kaina: puodai, linija priežiūra ir darbo stažas Preliminarus trukmė: 24 mėnesių Registracija: bet kuriuo metų laiku Stažuotė: misija įmonė 3 iki 6 mėnesių Prancūzijoje, ar užsienyje (neprivaloma) Diplomas ... [-]
Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Vaizdo žaidimų pramonė dabar dominuoja pramogų rinkoje, bet taip pat, kad Sunkių žaidimą ir mobiliųjų žaidimų, socialinių tinklų, ir "Smart TV" debesų žaidimų. Sparčiai p ... [+]

TIKSLAI

Vaizdo žaidimų pramonė dabar dominuoja pramogų rinkoje, bet taip pat, kad Sunkių žaidimą ir mobiliųjų žaidimų, socialinių tinklų, ir "Smart TV" debesų žaidimų. Sparčiai plėtojantis savo technologijas, jos gamybos linija labiau struktūrizuota, o jos ekonominiai modeliai, ateina naujų įgūdžių reikalavimus (konceptualius, meninius ir techninius). Šio laipsnio tikslas yra mokyti būsimų specialistų kvalifikacijos, gebančius sukurti įdomus ir jaudinantis svaiginančius patirtį naudojant interaktyvumo mechanizmus.

Praktinė informacija Formatas: sumaišykite mokymąsi Praktiniai seminarai dalyvių-4 Bilieto kaina: puodai, linija priežiūra ir darbo stažas Preliminarus trukmė: 24 mėnesių Registracija: bet kuriuo metų laiku Stažuotė: misija įmonė 3 iki 6 mėnesių Prancūzijoje, ar užsienyje (neprivaloma) Diplomas ... [-]
Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The Open Design School

Iš į kompetentingą viešąją gimdymo, vaizdo žaidimas šiandien užima svarbią vietą ir yra atvira visiems. Jis tapo Didžiojo kultūros pramonei Prancūzijoje ir visame pasauly ... [+]

TIKSLAI

Iš į kompetentingą viešąją gimdymo, vaizdo žaidimas šiandien užima svarbią vietą ir yra atvira visiems. Jis tapo Didžiojo kultūros pramonei Prancūzijoje ir visame pasaulyje, su keliais apimtis per mobiliojo žaidimo, rimtų žaidimo arba "advert žaidime" siūlo norimų įvairius užsiėmimus: 3D animatorius, poveikio ypatinga, matinis dailininkas, žaidimas menininkas, ir tt

"Žaidimas animatorius" sukūrė vizualinį pasaulį, kuris leidžia žaidėjams pasinerti į žaidimą. Jo misija reikalauja labai specializuotų techninių įgūdžių ir tvirtą meninę kultūrą.

Su šio mokymo, jūs atrasite visus projektavimo ir animacija vaizdo žaidimų, arba modeliavimo simbolių, rekvizitai, sustojimo ir specialiųjų efektų etapus. Ypatingas dėmesys skiriamas mokymo pažangiausias programinės įrangos ir meno esminį įgyti bendrą supratimą apie verslo ir jums sukurti operatyvinę patirtį.... [-]

Prancūzija Paryžius
Registracija galima
Prancūzų kalba
Ištęstinės
24 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The Open Design School - Avez-vous des idées que vous souhaitez réaliser ?