The Open Design School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame?

An Creative Karjera greitintuvo

Open Design Mokykla gimė iš aistringų žmonių susitikimo ir švietimo specialistai užsiima dizainu. Su Icademie, nuotolinio mokymo grupė, kuri sukūrė tvirtą kompetenciją mišrių nuotolinių studijų ir inicijavęs dizaino mokyklą 2014, mes turime tą patį DNR: naujovės ir vizija naujų klausimai ugdymo skaitmeninės revoliucijos metu.

Mūsų misijos

Atvirasis dizaino mokykloje moko jums įgūdžių jums reikia padidinti savo verslą, kad atitiktų jūsų karjeros siekius, jums atverti naujas galimybes, prisijungti ar sukurti įkrovos ... Mūsų misija po traukiniu, turi lydėti Jus į savo projektavimo per sėkmę:

Naujas internetinis mokymo modelis, derinant e-mokymosi ir ypatingas akimirkas-veidą (dizaino mokyklos dirbtuvėse partneriais). Modulinės sprendimo, įgūdžiai pagrįstas metodas, skatinant sąveiką ir tarpdisciplininė įvairiose srityse dizainas. Programos orientuota į naujoves, perspektyvus nišas ir kylančios verslo poreikius. Papildomos dizaineriai savo srities specialistai ir veiklos programą, kuri padės ir patars besimokantįjį į mokymosi procesą.

Mūsų vertybės: Inovacijos, atidarymas, internacionalizavimas

Į technologijų pasaulyje juda, mes renkamės pozicija save besivystančiose naudojimo perteikti visus mūsų būsimam besimokantiesiems žinių, kad bus padėti jiems žengti žingsnį į priekį iš skaitmeninio kūrimo rytojaus iššūkius ,

Su bendru noru atskleisti kiekvienam savo potencialą, paversti ir nukreipti kūrybines galimybes; su švietimo kelionė į susitaikymą (tarp mentorių, įmonių ir besimokančiųjų, gerbiant profilių įvairovę), mes šias laisves, sudaro mūsų atidarymo, mūsų švietimo projekto širdį. Šis įsipareigojimas buvo permąstyti mokymo organizavimą naujų skaitmeninių galimybių šviesos.

Mūsų strateginiai aljansai kompetencijos, visų pirma taikant Pearson Education tinkle leidžia mums dirbti internacionalizacijos logika, siūlydama anglosaksų pripažintus diplomus tarptautinėse rinkose, todėl patraukimo studijų II lygis (Bac 3) kolegijose / universitetuose beveik 100 šalių (tarp jų Prancūzijoje).

Realybė ir Employablité

Su įrodyta programų saugyklą ir mokoma prestižiškiausių universitetų / tarptautines mokyklas pagal Pearson Švietimo ir Ofqual (anglų ekvivalentas Prancūzijos RNCP) atsakomybe Open Design Mokykla garantuoja savo mokymo išduotų kokybės Iš viso profesionalus pakrovimas (Creative trumpikės, "dizaino iššūkiai" aplink konkursų, verslo instruktavimas ...). Taigi, mūsų noras yra suteikti tiems, kurie pasitiki mumis, svarbiausia pakeisti savo karjerą ir galbūt savo gyvenimą, šiandien ir rytoj.

Jūsų mokymosi aplinka

turinys

Per video: išskirtinės vaizdo kursai, skirtos ekspertų ir dizainerių. Dabar naršo kursai: Kursai struktūrinį linijos ir turtingas multimedijos ištekliais, kurie apima interaktyvių pratimų ir failus jūsų praktinės veiklos ir vertinimo temomis. E-knygos: e-knyga santrauka kiekvieno modulio, kuris apima esminius sąvokas, kad galite komentuoti ir ištraukų surinkimą iš žinynuose. Pamokos: Pamokos atidžiai platinami tarp labiausiai profesionaliai ir efektyviai rinkoje. Anglų Prisijungė: Lietuvių: pilnas kursas modernizuoti ir mokymosi internetu nuorodą, jūs galite sekti per savo kelionę.

RAIŠKIOSIOS MEDIJOS žinoma, interaktyvus ir atvira. Jūs galite praturtinti ir dalintis.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Įmonės veiklos sritys

Virtuali klasė: Jūsų virtualus klasėje savo mokymo programą, jūsų poreikius ir jūsų grafiką. Meistriškumo: Ketvirčio prisijungę meistriškumo: profesionalus turi virtualią klasę kelias savaites ir dalijasi savo patirtimi ir žiniomis savo meną. Live konferencijos: Live konferenciją kiekvieną mėnesį: profesionalus ar kompanija ateina apie projektą, parodyti savo žinias internete 60 ar 90 minučių, ir leidžia jums bendrauti. Šios konferencijos yra tada galima pakartoti. Darbų ir praktinės punktų: savarankiškai ištaisyti ir savaime prisitaikančio pratimai. Darbo patirtis ir projektai jumis brėžiniai, kompiuterio failus, nuotraukas, skenuoti vaizdus ar ekrano formą, ir jūs sutaupyti savo "Kelionė lentos" platforma jų mokymo pataisantis peer ar mokytojais. Seminarai: Į "fizinis" seminarai ar "skaitmeninis" reguliariais laiko tarpais jūsų Žinoma, šie atspindys seminarai ir gamyba prižiūri specialistai leis Jums dirbti fizinio bendradarbiavimo režimu (seminare su dizaino mokyklų partnerių) ar mados "bendradarbiavimo 3,0" per novatorišką prietaisą.

Jums pažangą praktikuojančių atskirai arba kartu su kitais.

Jūs gyvenate ypatingas akimirkas įtraukti į individualios ar kolektyvinės patirties, bet taip pat internete seminarus dizaino mokyklos partneriais.

Bendrijos

Communautez: Bendrauti ir communautez su paprastais ir patogus įrankių, leidžiančių jums nuolat keistis tarp bendraamžių, su savo kuratoriais ir savo mokytojams. Tinklas: Sukurkite savo tinklą visame mainus ir privilegijuotų ryšių su įmonių per švietimo bendradarbiavimą, projektų, konkursų, darbo ar organizuojamus mokykloje susitikimuose. Bendrai: komanda pastatas be sienų. Kūrinijos kalba per sienas ir sujungia pasaulį. Prisijunkite komandą (klasė), dirbti ir pareikšti savo projektus bendradarbiaujant per savo kelionę. Sukurti tinklą, kuris naudojasi tarptautinių profilių mokinių, suinteresuotųjų šalių ir įmonių Plejada.

Jūs mokytis iš kitų ir su kitais.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Asmeniniai ir profesiniai akompanimentas

Pamokos ir Treneriai: Švietimo komanda ir dėstytojai atitinka jūsų klausimus, patarti jums, jums coachent ir bendrauti realiu laiku su jumis į jūsų prašymą. Dizaineriai Ekspertai: Mokomoji komanda dizainerių ir geriausių ekspertų, visos profesinės veiklos, yra ne jūsų pusėje paaiškinti, išmokyti jus, ir suteikti jums su aistra ir prieinamumo savo amato. Stažuotė: Stažuotės pagal sutartį aplink jūsų diplominio projekto, kuris remia bendrovė, ar ne. Tai lemia atminties ir jos gynybos prieš laipsnio žiuri. Iššūkiai Įmonės: Verslo iššūkiai: reguliariai visą savo kelionę, bendrovių partnerių leidžia manyti, realiu laiku trumpai ir sukurti komanda pasiūlymą "Bendrai 3.0" režimą. Plėtros taryba: Kūrimo lenta sudaryta iš nepriklausomų asmenybių nuo dizaino ir skaitmeninės kūrybos pasaulį su misija padėti mokyklai savo pedagoginės įgyvendinimo ir strateginių krypčių.

Profesionali komanda yra jūsų pusėje, su arti.

Jūsų kursai sujungtas aplink įvairių išteklių ir švietimo veiklą internete, kad jūs galite sekti bet kuriuo metu išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar nešiojamuoju kompiuteriu.

Vietos

Paryžius

The Open Design School

Address
52 rue de l'Arbre Sec

75001 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Telefonas
+33 1 75 85 85 68